Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Juz w pierwszej edycji bylo wiadomo ze nie chodzi o to zeby wygralo najlepiej zrobione mieszkanie tylko najlepij sprzedajaca sie historia. A to co robili w drugiej to bylo totalne przegiecie odpadali fajni kudzie z super aranzacjami a zostawili jakigos dziwolaga na ktoreygo mieszkanie nie dalo sie patrzec i ta para z krzyzem w sypalni totalny kicz i bezguscie ale sie dobrze sprzedawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wfista z monisia tych ich zdjęć do pozygania mieli,masakra jakas.. Uwazaja sie za jakiś 8 cud swiata,jak ktoś jest pewny swoich uczuć nie musi w każdym pomieszczeniu zaznaczać jacy to nie są zakochani, poza tym urządzili sie wiec co z tego ze na kredyt? Nie oni jedni go maja,poprostu pazerni. A ci bogacze tez żenada,kolory ścian okropne i ten wiesniacki żyrandol ledowy to juz w ogóle. Nie wiem co ludziom się w tych kolorowych ledach podoba ?dla mnie to kicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj jakas pomylka w tym odcinku... Nikogo ciekawego. Wg mnie jeśli ktos ma juz własne mieszkanie czy dom nie powinien Być brany pod uwagę w tym programie. A ten górnik z prawniczka to wg mnie chcieli sie pochwalic ile maja kasy. Z gustem juz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci z Legnicy to chyba jacyś podstawieni aktorzy :-) Nie chce mi się wierzyć że tak można się zachowywać. Przecież teksty o tej wytworności, krzesłach na podzespołach , skórach naturalnych musiał napisać jakiś satyryk albo kabareciarz Jeszcze brakowało, żeby powiedzieli że duch da Vinci był u nich w domu namalować reprodukcję własnego obrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo interesującego jak na razie. W tym odcinku może ta pierwsza para, co facet przebierał się za tulipana :-) Fajnie, gość ma szalone pomysły, może być ciekawie. Doktorek mi nie podpasował. Taki maminsynek w czepku urodzony. Myśli że jak rodzeństwo harowało na jego studia, sąsiedzi wybłagali klucze, to telewidzowie też tak go polubią że wygra. Niestety urok osobisty to nie wszystko. I tak wolę " szalonego tulipana."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza para : historyk sztuki i inżynier rolnik to bardzo fajni i sympatyczni ludzie. Ona ma talent do urządzania wnętrz, on pozytywną energię i szalone pomysły. Ckliwych historyjek brak. Jestem na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.59 Dokładnie tak samo pomyślałam istni debile :D. Jak na pierwszy odcinek to ten chłopak co lekarzem jest tak mi szkoda jego i jego biednych rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem dlaczego ci szkoda jego biednych rodziców ? normalni ludzie jak w Polsce, a co ? ty żyjesz w jakiejś elicie i zarabiasz 10 tys miesięcznie że tacy ludzie cię dziwią ? ładnie maja w mieszkaniu, normalne małżeństwo , widzę że niektórzy myślą że Polska to ludzie w mercedesach mieszkający w super rezydencjach.takich bogoli jest bardzo mały procent ale często to widać w tv ,natomiast real wygląda tak, ci rodzice pewnie mają emerytury, mieszkanie swoje, po remoncie , na prawde nie mają źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Go gościa wyżej.Tu chodzi tylko o to że matka wzruszyła się bardzo i jest dumna z syna że tak daleko zaszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 9.28 głupia jesteś jak but dziurawy nie taki za 10 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Para wuefista i jego narzeczona to był lekki obciach XD Ta ich piękna historia, opowiadanie o tym jak ona całowała jego klamkę na wycieczce blech :P I tan argument, że mają za małe mieszkanie na rodzinę mnie rozwalił Oo Mieszkanie (jak dla mnie) spore, urządzone i co? jeszcze im źle? No proszę was :D Para z Legnicy zdecydowany hit odcinka :D Te włoskie podzespoły, obrazy, wnętrza jak z muzeum. Ja lubię muzea ale żeby w nich żyć na co dzień? Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że oni tam naprawdę gotują, robią imprezy czy cokolwiek :D Raczej siedzą i ledwo dyszą coby nic się nie zniszczyło :D Szafa mi się podobała jednak :) Ale te ledowa lampa Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci z legnicy - i jeszcze mówią że ludzie im zazdroszczą ;) hahaha jakbym wlazła do takiego świecącego wnętrza naśladującego muzeum to też bym sie patrzyła i oglądała , z grzeczności mówiła że ładne ale zazdrościć ? ja bym nigdy tak swojego nie urządziła ,lubię styl modernistyczny i taki mam jeszcze niech prawniczka wstawi sobie złoty kosz na śmieci w łazience, taki jaki miał Janukowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wefista z moniką - wiadomo że pary zakochane są w sobie, idealizują, zapatrzone, dla mnie dziecinada i takie cos mnie nie interesuje a ta nawija jakim on jest cudownym facetem , że w szkole wszystkie za nim szalały, uczennice, nauczycielki i może jeszcze woźne :O niech zjedzą snikersa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
hej, a mi sie facet podoba, ktory sie przebiera za tulipanka. sie zachwycacie jakims doktorkiem, nosz kurde blacha, mlody jest to i sie dorobi. dla biznesmenow z 5 dzieci, no kurde tak sie dac zlicytowac? z 5 dzieci to sie kurde walczy o chalupe. wyrywa sie ja pazurami od komornika jak sie ma 5 dzieci i tyle sie wlozylo serca w urzadzanie. pary z palacu, nie skomentuje, dziwie sie jak mogli pokazac kogos bogatego kto mieszka w palacu wiec po chooya mu nowy dom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie na tą parę z piątką dzieci? Jak oni mają zamiar się w 7 osób zmieścić w takim małym mieszkaniu Warszawskim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zamierzają go sprzedać i przeprowadzić się gdzieś za miasto? A może pokażą nam jak urządzić takie mieszkanie żeby jednak dali radę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie lekarz podoba i dobrze że będzie walczył , miał śliczny fartuch w pracy, własnie dobrze że nie biały bo to dzieci przeraża tylko kolorowy liliowy w motylki i kwiatki, słodkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k****a , jeśli ci z 5 dzieci nie mają teraz niczego !!! ich dom zlicytowany a ta się zastanawia po co się zgłosili i jak sie zmieszczą takie sprawy spadają na dalszy plan , 3 pokoje są :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKAD PRAWNICZKA MA TYLE KASY
blagam powiedzcie skad ta prawniczka ktora ma dopiero 28 lat i nie wiem czy aplikacje zdazyla zrobic ma tyle kasy chyba ze jej maz gornik ma kase ???ale on pracuje fizycznie wiec skąd maja tyle kasy?? i ktos powie ze prawnicy nie maja tyle kasy a widac po tej babie ze ma dopiero 28 lat i juz tyle buly ze sie tym chwala jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co cię ,k****,obchodzi skąd ona ma tyle kasy!!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 lat, a z pyska zajechana po 40ce. Skąd ma - pewnie po/od rodziców, a jak jej maż robi w kghm-ie to sporo wyciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do pytania - skąd ma tyle kasy to teraz sa takie czasy że to nie interesuje ludzi, to nie komuna że ludzie musieli wiedzieć skąd ma , może mąz wział kase bo KGHM wraz z kopalnią w lublinie zostało sprywatyzowane i pracownicy dostali forse a zresztą tam ludzie ,górnicy bardzo dobrze zarabiają a jak para nie ma dzieci to juz musi miec forse ja np nie mam wykształcenia a sprzedałam posiadłość ze spadku i kupiłam sobie apartament i tez nie mam zamiaru sie tłumaczyć postronnym ludziom skąd mam kase , mam to mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero obejrzalam wczorajszy odcinek BOD i pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to rodzinka Dabrowskich. Takich walnietych chwailipietow to jeszcze w zadnej edycji nie bylo. Cale szczescie, ze Tomek nie dal im kluczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKAD PRAWNICZKA MA TYLE KASY
wybacz ale moj brat ma wlasna kancelarie radcy prawnego i ledwo wychodzi na zero a konkurencji wcale takiej nie ma jak w wiekszych miastach a do tego ma 35 lat juz i dopiero dwa lata temu sie jakos zaczal ogarniac i otwarl kancelarie bo wczesniej aplikacja i marne grosze w kancelariach zarabial. wiec zastanawiam sie skad ta laska ma juz tyle kasy a ma 28 lat dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowo polackie spojrzenie - mój brat ma mało a ona ma więc cos nie halo pisałam że jej mąż ma dużo bo pracuje w dobrej firmie i wiem ile tam ludzie zarabiają a ty dalej swoje jak grochem o ściane ale mój brat ma mało a ona ma byc może ma bo odziedziczyła a ty dalej swoje, skąd ma bo mój brat tez jest prawnikiem i wychodzi na zero a ta pewnie aplikacji nie ma jesu, masakra z tą polską ciemną mentalnością :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich jak doktorek jest u nas tysiące. Skończył studia, rodzice pomagali , i oczywiście nie ma własnego kąta. On wybrał akurat taki zawód, że szybko stanie na nogi. Nie rozumiem zachwytów, ponieważ nic nie pokazał. Cwaniaczek zwołał sąsiadów żeby narobili szumu. Nie lubię takich typków. Myślę że jest okropnym egoistą. Rodzeństwo skończyło zawodówki, żeby szybko się usamodzielnić i nie obciążać rodziców. A najmłodszy synuś myśli że wszystko mu się należy. Ślizgał się na studia po garbach harującego rodzeństwa i rodziców. Teraz angażuje sąsiadów. A widzę że i oglądający już się na to wzięli. Doktorek manipulator. Dla mnie odpada i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doktorek jest gejem i przyprowadzi swojego chłopca do mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie sie kompletnie nie podobala ta rodzina z piatka dzieci. widac, ze to wielcy biznesmeni i nowobogaccy, ktorym sie noga powinela, bo za bardzo nos zadzierali. sa bardzo falszywi i jeszcze sie o tym przekonacie! wystroj ich domu- porazka i architektoniczny koszmarek! az sie dziwie, ze Natalia nic nie powiedziala... poza tym z tej piatki dzieci trojka to stare konie i rozumiem, ze moze studiuja, ale jak rodzicom wlasnie zlicytowano dom i wywalaja ich na bruk, to trzeba sie wziac do roboty i usamodzielnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikogo sie nie da ocenic za pierwszym razem bo to tylko pozory, później wyjdzie i tak ja kiedyś poznałam 2 metrowego chłopaka łysego który jeździ bmw i wiadomo jakie jest pierwsze wrażenie a on jest pracowity, uczciwy i w ogóle łagodny , prędzej by go dziewczyna pobiła nie wiem jaka jest rodzina z 5 dzieci , troche dziwne że mają takie małe bobasy dzieci i takie dorosłe może byli uczciwi prowadząc firme i nie wykorzystywali ludzi , a może wyżej sr/ali i du/pe miali , nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
a dla mnie nie wygladaja na niewiadomojakich byznesmenow. facet raczej nie wyglada na zaradnego, bez urazy, kto by tak latwo odpuscil chalupe majac 5 dzieci? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×