Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Poczwara ma nadzieję się zahaczyć w TVN. Jako goniec choćby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie.... krytykował a sam co zdziałał? Chaotyczne ruchy w ich mieszkaniu i nic więcej więc łaził i krytykował :) a w dzień dobry tvn siedział jak menel :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym się ten Pan Ryjek zajmuję pracuję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie rozłożyła na łopatki rodzina "bogaczy". Żenujące... W pewnym momencie babka powiedziała "Chciałabym się dostać do programu, żeby pokazać jak wykwintnie urządzić mieszkanie" brakowało mi tylko żeby dodała "nie tak jak inni biedacy" :-) Ciekawe jak to mieszkanie byłoby wykwintne skoro wszyscy uczestnicy kupują materiały w tym samym miejscu??? Raczej nikt im na zamówienie nic nie zrobi i co wtedy?? Już tak gustownie pani prawnik mieszkania nie urządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ryjek jest z zawodu leniem i krytykiem wszystkiego i wszystkich, nawet wyraz twarzy ma niezadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siedzi w domu i sie mądrzy, kobita pracuje a ten siedzi , roztył się, włoski mysi ogonek, gęba jak bochen chleba i najmądrzejszy wieszcz, w dodatku kobita o niego zazdrosna i trzęsie się jak gada z inną, wychowal sobie kobite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam lubię ryjków chciałbym mieć takich sąsiadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on taki chodzący byk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam Ryjków i Wojtka osobiście wiedziałam o tej niespodziance i Wojtek zrobił to po to żeby się odwdzięczyć a Ryjki to naprawdę sympatyczni ludzie nie rozumiem dlaczego oceniacie ich tylko z wyglądu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tylko z wyglądu :) część siebie pokazali w programie A ja do wojtka nic nie mam , szkoda chłopa że tak życie jemu się ułożyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ryjki poczwarom klucze dali toście ich pod niebiosa wychwalali Skąd taka raptowna zmiana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rybińscy mają gust !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wychwalał to wychwalał ! Ja ciągle uważałam tak samo : przyszli do programu zabawić się a nie powalczyć o mieszkanie , dzieci kwiaty kolejnego pokolenia . oooooo ciągle powracamy do pierwszej edycji :) wyjątkowa, prawdziwa, z autentycznymi uczestnikami edycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak inferno byli najlepsi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że najlepsi wygrali, tak pierwszą jak i drugą edycję :) Tylko proszę nie syczeć na mnie :) To wybór widzów , a że Wy macie inne zdanie wylewając swoje frustracje tutaj to inna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym że Roksana z obrzydzeniem powiedziała że nie chce wracać do Łodzi a po wygraniu siedzieli w łodzi chyba z rok i cały czas tu przyjeżdżają trzeba mówic to co rezyserzy każą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze wynajmuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z obrzydzeniem ? przesadzasz Teraz mają fajne mieszkanie, a tamta ich dzielnica , masakra! widziałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież ani jedni, ani drudzy wygrani nie mieszkają w wygranych.lipa a zaraz pewnie sprzedadza i tyle ich w warszawie widzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i nie mieszkają, nikt nie mówił że muszą mieszkać... może chcą się przeprowadzić niekoniecznie do zapchanej warszawy... jest tyle ładnych miejsc w których można rozpocząć nowe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się uśmiałam :-) mysi ogonek i gęba jak bochen chleba i do tego ten wieszcz. Super opis i idealnie pasuje do niego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś kolejny łzawy odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuryło wichura
Dziś bitwa o dom wiecie na kogo głosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eliminacje ,jeszcze bitwy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję że choć pierwszy raz w historii programu nie wygra para Rodzynkowej , to jest koszmar że zawsze musi jej rodzina wygrać w tym odcinku wygra rodzina Tomka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak lesby ;) jedna 20 lat druga 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 lat lesbijka i mówi że chce sie ustatkować , hahaha , żart, to dzieciak jeszcze , do 30 stki zmieni co najmniej 6 razy stałe partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnie 3 siostry niesamowita historia :( chciałabym żeby wygrały, dziewczyna 24 lata i jest gospodynią w domu, matka dla młodszej, utrzymanie, zycie codzienne inne w jej wieku balują , stroją sie, szukaja sponsora a ona dba o dom , 2 siostry , jeju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozenek nie powinna dawać klucz studentowi z kazahstanu , nic nie pokazał, nie wysił się i dostał klucz, ja rozumiem że chce rodziców sprowadzić ale na klucz trzeba zasłużyć !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego tak nieładnie odnosicie się do dziewczyn które razem mieszkają, miłość nie wybiera, miejcie trochę kultury osobisej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×