Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Ale komentarzy a dopiero się zaczęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie w interesach najbardziej daja sobie radę ludzie bezwzględni którzy okradają innych albo krzywdzą a tacy którzy są uczciwi to źle kończą ze swoją firmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie nie spodobała się ta bizneswomen od piątki dzieci. Jakoś wydaje mi się wredną zołzą, a raczej nie mylę się przy pierwszej ocenie. Jeśli chodzi o lekarza, wiem że spodobał się dziewczynom, bo widzę komentarze. Ale dlaczego tak go wychwalają pod niebiosa ? Co on zrobił ? Gdyby zapracował na własne studia, a jeszcze pomagał rodzicom to rozumiem. Albo jakiś wolontariat czy coś. Ale on wyszarpał kasę od starych i rodzeństwa, a teraz na mieszkanko ma ochotę. Myśli że mu się należy. Dajcie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuryło wichura
Wiecie co macie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać górnikom z KGHM poprzewracało się w d****h. Tyle dzieci niema nawet własnego pokoiku, a im mało własnego mieszkania to chciwą łapę wyciągają po jeszcze, chamstwo i motłoch. Idźcie zastrajkować że za co macie żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sami mowicie, ze nie chcecie by kolejny raz wygrala lzawa historyjka. No to przestancie oceniac ich charaktery, zycie, sposob bycia. Ktos moze byc wredny, podly, egoistyczny nie wazne. Wazne by robil ladne wnetrza. I to ma zdecydowac o wygranej. Druga sprawa mowicie ze nie powinni przyjmowac ludzi z wlasym m, domem. Tylko to oni maja glownie pole do popisu i pokazaniu ze sie nadaja. Bo gdy ktos wynajmuje to nie laduje kasy w aranzacje i remont nie swojego. Wiec nie ma sie czym popisac nawet jak ma talent. DLATEGO W wiekszosci biora ludzi z domem bo maja czarne na bialym ze na ten klucz zasluguja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi ten odcinek trafił w gust , zależało mi żeby byli ludzie z trudna sytuacją rodzinną i bez perspektyw i żeby mieli dzieci -dziecko, żeby mieli normalne zawody jak przeciętny Polak i tacy są, wiadomo mieli swoje historie ale muszą mieć skoro chcą mieszkania i go nie mają para z Legnicy dla mnie to akcent humorystyczny ogólnie ok , nie było płaczków co jedli w dzieciństwie chleb z margaryną albo nie miał nowych zabawek , o to mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekaj no, gadanie o margarynie dopiero się zacznie. Muszą się rozkręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie do gustu przypadła pierwsza para i ta od powodzi jak na razie. A te mieszkania co będą urządzać mogłyby mieć chociaż ze 70 metrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztery_pory
A ja wam powiem, że nie zazdroszczę. Wyobrażam sobie miny sąsiadów oglądających I odcinek. Po tylu tygodniach na budowie dowiadują sie nowości o własnych konkurentach. Drodzy bitwowicze, dobrze wiecie o czym mówię ;) a to dopiero początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cztery-pory o jakiej budowie ty piszesz? że niby już remontują mieszkania? Wez się ogarnij dziewczyno!Remontować to oni dopiero zaczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsi byli ci co on nauczyciel wf, ona jego była uczennica. Hahaha, parodia wszędzie ich sweet focie, nawet na poduszce. Poza tym nawet razem nie mieszkają, a chcą walczyć o swoje mieszkanie(mimo,że on swoje posiada). Uśmiałam się przy nich, a te teksty o zazdrośc****arodia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bola
no wlasnie o kogo? o tego wylenialego szczura???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyną "normalną" rodziną, która zasłużyła na klucz była ta, gdzie stracili dom w powodziach i pożarze. Pomysły mają, a jednocześnie faktycznie powinni walczyć o dom, a nie tylko pokazywać innym swoje muzeum - tak mówię o tych z Legnicy, co chcieli iść się "wykazać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz też zasłużył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06.03.14 [zgłoś do usunięcia] gość remont trwa od ok 3 tygodni, z takim wyprzedzeniem są kręcone odcinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztery_pory
do 2014-03-06 19:39:35 Człowieku czy ty myślisz, że oni pokazuja budowę live - na żywo ? Nie baranku ! Nagrywają z wyprzedzeniem bo potrzebują czasu na montaż. W rzeczywistości bitwa ma już za soba kilka tygodni na budowie a teraz łazienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzowie potrafią uwierzyć w każdą historie którą pokażą,lub opowiedzą w telewizji jak wchodzę na fb na przykład serialu M jak miłość i czytam te komentarze to mnie się śmiać chce ja mieszają prywatny stan aktorki odgrywaną postacią w serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie ? Jutro w tvn będą wasze kochane Ryjki. Dopiero leciała reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryjki ? o czym będa mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mis Ameryki będą gadać nie wiem dokładnie bo mnie się migneły wiec 8,30 oglądajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ to głupie,sztuczne w tym dd TVN . Porażka :( I ta davina najbardziej zadowolona z siebie i swojego suprajs :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie oglądam bo nienawidzę Rusin, tępa chłopka , a jej śmiech to koszmar, śmieje sie - chłe chłe chłe łohoho łech łech łech koszmar :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w KGHMie zarabiają po 7-8 k plus różne przywileje górnicze, więc co się dziwicie, że mają takie mieszkanie, prawniczka nie musi tam wiele wnosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bardzo ładnie ze strony Wojtka że zechciał odwdzięczyć się Ryjkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może chciał się w tv. Zakręcić raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko na publike tylko po to by o tym mòwić mòwić poza bitwą o bitwie w innych programach.Ciekawe co na tą edycje wymyśli rezyser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ten ryjek sobą prezentuje... obleśny chłop, nawet usiąść w studiu nie potrafi, szał bo klucz oddali... sami powiedzieli że przyszli do programu się zabawić, więc czym tu się zachwycać ? Inni walczyli o poprawę bytu a oni szukali rozrywki. I to jego ciągłe pouczanie, mądrzenie się na każdy temat. Krytykował i cwaniakował w Bitwie i DDTVN też palcem machał i miny niezadowolenia strzelał. Pan i władca w bitwie o dom, żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×