Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gardzimir
Brak mi słów żeby opisać jak wami gardzę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam cichą nadzieje, że telewidzowie nie beda sie kierować tym 'z kim by sie wódy napili' (co za moczymordy) przy głosowaniu, tylko wystrojem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matrix odniósł sukces, Infiltracja i Incepcja również, wiec i Darkowi Inferno się Uda:) Nie wiem ile w Warszawie fachowcy biorą za wykończenie takiego mieszkania (gładzie,tynki, malowanie, podłogi itp.) ale jeśli to co powiedzieli w ostatnim odcinku że Dareczek zrobił wszystko sam, to po pierwsze wielki szacun, a po drugie jeśli nie wygra to powinni mu za to zapłacić. Swoją drogą ciekawe ile brali ci fachowcy których mieli do dyspozycji rodzinki? Uczestnicy chyba wiedzą, bo pamiętam że w jednym odcinku Kaśka też chciała chyba zaoszczędzić i wynajęła jakiś Wietnamczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale za co maja mu zaplacic?
ty smieszny jestes:O kazdy tam wykancza w wiekszosci sam. Poza tym jak na to, ze on robi sam to duzo wydaja, inni kogos zatrudnia i ich oszczednosci nie leza jak darka i mileny:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W trzecim odcinku widać tych wietnamczyków w grupie budowlańców. A facet, który był w tym odcinku u Rybińskich był u tych od kamienia w łazience, więc pewnie mieli narzuconych z góry fachowców. A w którymś odcinku mówili, że godzina pracy ekipy budowlanej kosztuje ich 25 zł raczej bez względu na narodowość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość Jak się kochana/ny kierujesz tyko wystrojem to poco to oglądasz, obejrzyj sobie po programie zdjęcia pomieszczeń które robili i w finale zagłosuj jak automat na ładny kredens w kuchni, albo lepiej kup sobie taką gazetę Wnętrza i puść pustego SMSa na wystrój który ci się najbardziej podoba, zaoszczędzisz kupę czasu i nerwów.:( PS. do Gardzimira - gardzić można kimś kogo się zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze, ktoś powiedział - biały, szary może być wszędzie i nie rzuci sie w oczy, a odblaski, kolory albo inferno bedzie widoczne, wiecie co mi sie wydaje? ci państwo chcieli kupić to co najdroższe by było super :O zobaczcie po ile są płytki inferno :D powyżej 200 zł:) normalnie płytki kosztują 40-60 zł :) ale tak to jest ;) a wy sie dalej zachwycajcie proletariusze :D że ktoś z waszych sfer tutaj jest, hołdy mu składajcie,że jest jaśnie glazurnikiem :) co za kraj ! :D obraża sie matkę siedzącą z chorym dzieckiem, która chciałaby iść do pracy (jak większość ambitnych kobiet) a wywyższa faceta od glazur :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Lotta
Tak czy owak, pomijając jakiekolwiek wspólczucie i sytuacje zyciowe uczestników, finałowa trójka to moim zdaniem Dareczek, Rybińscy i ojciec z córką, chociaż ci ostatni wykazują najmniej inwencji twórczej, sa po prostu najmniej zdolni i zaradni, chociaż równie pracowici. Rita to zbyt duża badziewiarka, będzie miała łazienkę w stylu pałacowym z grzybem na ściennych panelach i pleśnią na dekoracyjnej kurtynie od wanny. Swoja drogą, wyobrażacie sobie mężczyznę, który plumka się w tej wannie? Mieszkanie zrobiła tylko i wyłącznie dla siebie, gdyby poważnie myślała o tym swoim gachu-parobku, mieszkanie byłoby choć trochę bardziej neutralne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitkkaa
Co do tego faceta RITY to niezły frajer z niego, rzucić wszystko na jedno skinienie księzniczki aby tylko umoczyć pręta :/ :/ przeciez wiadmo ze rita mieszkanie robi dla siebie ewentulanie z mysla o jakims "kawalerze" z wyższych sfer ktory razem z nia bedzie popijac herbatkę w filiżankach w różyczki siedząc na kanapie w różyczki i słuchając Mozarta w tle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w ogole to Rita miala brac udzial ze swoja siostra, a nie z tym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale za co maja mu zaplacic?
Ricie miala siostra jedynie pomagac, bo jej siostra ma meza i ma gdzie mieszkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostry Rity ma męża?! a ile ona ma lat? bo mi tak na oko wydawała sie młodsza od Rity, tak z 18-21 lat :O Rita tez pewnie 30 stki nie ma a juz rozwodka :( szkoda, mi tego Mchała,ale faceci sami sobie winni, lataja za slicznotkami,ktore ich nie chca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dojazd, tego dorsza tez
tak, Rity siostra ma meza, ktory pomagal Ricie urzadzac ten pokoj w akademiku. Mowili o tym w 1 odcinku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie przesadzajcie z tym ”Rity facetem”, każdy ma w tym jakiś interes, a chłopak nie wygląda na głupiego i gdyby coś z tego nie miał to pewnie po pierwszym odcinku uciekł by. Pewnie robota w Holandii mu się skończyła, a tu ma żarcie, dach nad głową i kawałek cycka za free;) Choć czuję że to jest bardziej Wielka przyjaźń iż Wielka miłość. A czego dla przyjaźni się nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie, ze cos z tego ma
d*pe pannienki Rity:D Faceci to idioci, za c**a sa gotowi biec na koniec swiata. Ona byla dla niego nieosiagalna, chcial ja zawsze miec, a nie mogl, wiec teraz oc*pial do reszty i dla kilku ruchow kopulacyjnych z dystyngowana Rita rzuca wszystko i jeszcze za parobka robi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego tak jest skonstruowany ten swiat. to dziala w obie strony, a kobity to najwieksze hipokrytki bo wasze zdziwienie i oburzenie odnośnie naszego popedu do was konczy sie w momencie jak leżycie z rozlożonymi nogami w sypialni i jęczycie wraz z nami w rytm hawajskich ukulele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie__oczyyy
po przeczytaniu tych 25 stron pełnych nienawiści, zazdrości jadu i pomyj ma sie ochote wyzygac na was co za ludzie tu siedza weszlam na ta kafejke przypadkiem i az sie robi niedobrze co to za watki? co to za tematy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oczywiste, że Rita wykorzystuje tego biednego faceta. Ona - doktorantka miałaby się związać z prostakiem? :D Jest dystyngowana, ma aspiracje do wyższych sfer, więc ostatnie czego chce, to faceta z piwem na swojej kanapie w różyczki. Raczej do mieszkanka sprowadzi kolegę z uczelni, niestety do remontu to nadaje się ten kolega "przyjaciel", więc nic dziwnego, że flirtuje z nim i wykorzystuje. Jest na obecną chwilę najlepszym narzędziem do osiągnięcia celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
No tak a jak ktoś tu przypadkowo trafił i zaczyna od wyrzygiwania się na kogoś to ostoja kultury i taktu Niech każdy pilnuje swojego języka i zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawy program
o przepraszam, jestem tu od 1 strony, na nikogo pomyj nie wylewam, bo wiem,że obrażanie jest karalne, stwierdzam jedynie fakt, kogoś lubię kogoś nie, mam do tego prawo, jeśli ktoś nie dał się polubić to nie nasza wina, zabawne,że o państwie Rybińskich nikt,źle nie mówił dopóki nie przypełzł tu ten plebs :) to ciągle jedna osoba wyzywa i 3 razy już wkeliła coś o 2 samochodach i wielkim domu :D zazdroszcza tym ludziom, bo potrafia zachowac sie w programie, a to nie jest łatwe gdy można sie kreować na kogos, wiekszosc ludzi w tv zgrywa kogoś, a oni widać,że pozostali sobą, ale dla was prostaków (to nie obraza tylko fakt) lubiących awantury, emocje to za mało, dlatego nie podobają wam sie prawda? bo nie ma sensacji...nie ma czego złego o nich powiedzieć /...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
Nikogo nie opluwam i nie wyzywam nawet ciebie wyżej i nie rozumiem dlaczego mnie obrażasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek i marlena
juz nie badzcie tacy delikatni, nikt wam nie kaze na kefe siedziec skoro tak was kuja w oczy zwykle opinie zwyklych ludzi, bez tej sztucznej opierdzianej poprawonosci. A wiecie czy wszystkie dzieci to sa Darka? czy tez z roznych ojcow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawi mnie jak by się zachowywali sami uczestnicy gdyby program był emitowany powiedzmy najpóźniej tydzień po ich aranżacji konkretnego pomieszczenia, a nie kiedy domy są już dawno wykończone a uczestnicy tylko czekaja na finał? Bo niektórzy z nich czytając te i inne fora i widzac jak ludzie ich postrzegają pewnie zachowywali by się tak jak tego życzy sobie przcietny polak a wszyscy tak oburzeni tymi pomyjami i plotkami na tym forum (w których zawsze jest jakies ziarno prawdy) nagle mieli by idealne rodziny i mogli by z uśmiechem i radością oglądać szczerych i 100% naturalnych ludzi u których nie można się przyczepić do niczego. I na tym forum pewnie niebawem pojawi się Bog w postaci moderatora który będzie mowił co jest dobre a co złe, i znowu swiat stanie się piekny i idealny. Telewizja ogłupia robi wszystkich w konia, ale ludzie lubia robieni być w konia i gdy odkryja choc troche realny swiat czyli swiat opini które ludzie tak naprawde maja w glowach tylko nigdy prosto nie odwarzyli by się powiedziec uczestnikom prosto w oczy, nagle jak Budda zostaja oswieceni że świat nie jest tak kolorowy jak przedstawia telewizja. I radze tym najbardziej oburzonym zrozumieć pewną rzecz: Wiele z szokujących dla niektórych wpisow na tym forum jest celowo i swiadomie napisana w taki czy inny sposób aby wywołać oburzenie w innych forumowiczach, jest mistyfikacja nakierowana na konkretny cel a osoby to piszace sa często bardziej inteligentne niż wam się wydaje i maja daleko gdzieś czy Dareczek, Marlenka, Kasieńka i Januszek sa tacy czy owacy. Ważniejszy jestes TY obserwujący i twoja REAKCJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejprawij
hahaha nie badz żalosna WYGRA jedna osoba a taki pałac ze jest czego zazdrościć - klitka w polu cebuli błahahahaha i to jakim kosztem? Robieniem z siebie idioty ( przykłady Kaska i jej pacholek janusz, piotr depresant, ritka i parobek, ta co buty stare wieszala )? uuuu az mi jad wycieka tak ich tych kreczek - kaput zazdroszczę uuuuu az odbyt mi sie zacisnął hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata111
"o niektórzy z nich czytając te i inne fora i widzac jak ludzie ich postrzegają pewnie zachowywali by się tak jak tego życzy sobie przcietny polak....." - to cytat z poprzedniego postu. A czy uwazasz, ze istnieje w ogole jakies zachowanie, ktore zadowoliloby Polakow ? Bogaty - zle, bo po co mu mieszkanie skoro sobie moze kupic, biedny - tez zle, bo siedzi na zasilku a moglby sie wziac do roboty, narzeka przed kamerami - chce wziac widzow na litosc, nie narzeka - na pewno cos ukrywa i nie narzeka, zeby wprowadzic w blad widzow. Tylko rodziny, ktore odpadly w miare wczesnie nie doczekaly sie tu krytyki, pewnie dlatego, ze nie maja szansy wygrac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stawiam na inferno fajna rodzina podoba mi się to że ich dzieci gdzieś tam przemykają wiemy że mają dzieci ale nie pokazują się z nimi za często nie opowiadają o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak szczerość zadowoli polaków. Zobacz sobie wątek z wczoraj o wypasionych furach Rybinskich. Gdyby ktoś o Nicku Rybińscy nie wyjaśnił bez k****enia, szczekania i piany jak jest, nadal pewnie byśmy się spierali w taki czy inny sposób o RZEKOME ich bogactwo. A poza tym nie martw się, dobro zawsze się obroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszły facet Rity będzie się kąpał we wannie pomiędzy zaslonkami z falbanami hahana I założy sobie po kąpieli korale które leżą obok błyszczącej mydelniczki z różanym mydłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×