Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Państwo Inferno nic nie mówią o dzieciach bo pewnie część ich jest innych ojców albo wszystkie,gdyby to powiedzieli to mieliby mniejsze szanse na wygraną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej malo prawdopodobne by Marlena miala dzieci z innym facetem. Chyba, ze darka zdradzala w co watpie. Oni sa razem 11 lat, a zadne ich dziecko powyzej 11 lat nie ma by przypuszczac, ze Darek wzial ja z dzieciakiem. Co do Rity to faktycznie wizja tego faceta bioracego kapiel w tej wannie, golacego sie przed muszelkowym lustrem, pijacym herbatke na rozanej sofie i kladacym sie spac na tak romantycznym lozu z poduszeczkami nad nim to przyprawia mnie o smiech:D Ale podejrzewam, ze Rita pokrowce rozane zdejmie i jak wiadomo garderobe przemiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi coś w tej rodzince nie pasuje, ta Marlena jest taka spokojna, troche infantylna czasem, nieśmiała itp. a ciągle wmawiają nam jak to ona rządzi a on słucha, ie wyglada mi na takiego potulnego poza tym wyglada na duzo starszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauczcie się słuchać zanim głupio zaczniecie plotkować. Marlena mówiła, że są od kilkunastu lat razem, a ich najstarsza córka ma z 10 lat więc czyje mają niby być ich dzieci jak nie Darka. Nie twórzcie na siłę chorych plotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rita gdy juz będzie miała tego męża z wyższych sfer,to będzie skrapiala łoże olejkiem różanym a sobie wsadzi w dystyngowana doopolencje różowe piórko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darek wyglada na duzo starszego, ale od niej jest tylko 7 lat starszy. Ona ma 34 lata, a on 41.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 lata to młoda kobieta a ona wygląda ciotka klotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie obejrzalam jak ona opowiadala (Marlena), ze sie poznali przez smsowy portal:D Nie wiem na czym to polega, ale mi sie to kojarzy z takimi zdjeciami w gazecie i glupimi tekstemi typu "jestem samotny, pragne kobeity prawdziwej, napisz" a pod tym *koszt smsa 5.54zl:D Oczywiscie domyslam sie, ze to nie to, ale to takie moje skojarzenia tylko:P razi mnie to, ze Darek tyle lat sobie zeba nie wstawil:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile mają Państwo Rybinscy? tak z ciekawosci pytam i Piotr G ile ma? a w ogole to odkad zobaczylam to mieszkanie z podestem to nie moge o niczym innym myśleć :( mam w bloku, mieszkanie o podobnym metrażu - a duży pokoj ma 21 m kw. chcialabym go podzielic... chcialabym zroibc taki sliczny podest i scianke ale pewnie trzeba rozkuc podloge i kupe kasy to kosztuje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srodmiescie nie inaczej
powiem Wam, ze zaczelam ogladac bitwe tylko dlatego, ze przypadkiem weszlam na ten topik i zaczelam czytac dyskusje o tych wszystkich ludziach, tak mnie to zaciekawilo, ze az obejrzalam sobie te wszystkie odcinki wstecz, bo tak wkrecilam sie w topik, ze zaczelam sobie wyobrazac, jak wygladaja poszczegolne osoby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja 123
OMG... widzłam moze ze dwa odcinki ale nawet nie mam bladego pojecia o czym gadacie... i pomyslec, że zdawało mi sie ze to ja nie mam własnego zycia i jestem plotkarą... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zaczelam to ogladac przez ten temat:D To znaczy mialam zamiar jak juz wybiora rodziny konkretne, ale nie wiedzialam od ktorego odcinka to bedzie i natknelam sie na jakis gdzie jakas damesa chciala wziac udzial w programie by bratu, ktory mieszka w Anglii mieszkanie wygrac i urzadzic:D A sama mieszkala na ogromnym metrazu urzadzonym burzujsko. Jak to zobaczylam to przelaczylam myslac, ze to program dla jakichs chcacych sie wylansowac debili i bede ludziom prali mozgi, ze biedy nie mamy, wrecz przeciwnie skoro chcemy naszym biednym rodakom z za granicy mieszkania kupowac, bo oni tacy biedni na obczyzni i pewnie jeszcze dziaduja:O Ale natknelam sie na ten temat, poczytalam i pomyslalam sobie, ze jednak to idzie bardziej w kierunku "pokazmy biedote uzalajaca sie":D Ja zaczelam ogladac od lazienek, nadrobilam wczesniejsze odcinki, ale niepotrzebnie, bo tylko mnie w****ilo chwalenie najmniej funkcjonalnego pokoju Lesiakowej dresiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma brak wlasnego zycia do tego? ten program to zaledwie 40minut tygodniowo, a to, ze tutaj komentujemy wystroj wnetrz czy dyskutujemy o dennej rezyserce tvn-u to nie znaczy, ze nie mamy wlasnego zycia:O pochwal sie lepiej w jakich ty sie tematach udzielasz o co w ogole tu robisz? Bo mnie jak jakis temat nie interesuje to nie wlaze na niego i nie komentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja 123
Ewelinko, nie wiem na co te twoje ataki... To prawda, że POlacy nie moga podejsc do niczego z dystansem... Nie mówię, że mnei program nei interesuje, ale troche sie zszokowałam ile szczegółów tu kazdy zna na temat wystepujacych w nim osób, prawie z numerem buta i stanika włacznie... myslałam, że bedziecie oceniac te projekty czy cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasturcjo jak sama wspomnialas obejrzalas zaledwie 2 odcinki tylko, a wiesz jak wkurzajaca jest rezyserka tvnu? To oni wlasnie podaja nam te szczegoly i zmuszaja tych ludzi do biadolenia:O Ja jakbys doczytala to napisalam wyraznie, ze mnie ich historie zyciowe nie obchodza, bo wolalabym by pokazywali ich od strony pracy i jak wtedy sie zachowuja. A nie tu ktos mlotkiem stuknie, srubke wkreci i zaraz przerywnik w jego postaci na tle bialej sciany i wzbudzania litosci:O Tvn przegina z tym troche i faktycznie za duzo jest szczegolow, powinno byc raz powiedziane, ze temu zmarlo to i tamto, temu urodzilo sie to i to i koniec, a nie co odcinek p******ic za przeproszeniem o jednym i tym samym w kolko:O I stad biora sie plotki, ze niby dzieci nie tego, ze ta nie pracuje, ten prace stracil itd. Jakby sie mniej na nich skupiali to i plotek by nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja 123
a co do tych wnetrz to dla mnie kazde jest w sumie podobne, kazde na siłe nowoczesne, te remonty potwornie dorgie jak dla mnie- ludzi enieraz całe chalupy stawiaja za 70 tys - znam takie przypadki, a inni remontuja kawalerki za 70 tys i jeszcze potem cos nie gra. Nie wiem na co jak ktos ma tyle kasy, mieszkac mu potem w klicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja 123
pewnie masz racje, coraz więcej w ogóle programów dla przygłupów, ida chyba w klimaty Trudnych spraw czy innego badziewia. niektóre programy TVN lubiłam, np. masterchef, ale w rozmowach w toku to chyba są ludzie z niedorozwojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sa te wnetrza podobne. Co ty idzisz identycznego np. w wystroju Rity I Darka? Albo co jest identycznego w wystroju Kaski co odpadla, a Rybinskich? To wszystko to sa zupelnie inne style. Co do budzetu to taki maja. Jak go nie zuzyja to przeciez na konto im nie pojdzie. Jak tobie daly ktos zalozmy 100tys na wystroj, a to co ci zostaje przepada to oszczedzalabys? Watpie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez myslalam, ze niektore programy tvnu-u sa ok i ogladalam, ale wszystko do czasu. Za bardzo ida w lzawe historyjki i uzalanie sie nad soba:O Drazni mnie to strasznie, bo co mnie obchodzi jak ciezkie zycie mial uczestnik X factor czy top model (nie ogladam zeby byla jasnosc, ale pierwsze edycje ogladalam), ma byc dobry w tym co robi, a to, ze mial ciezko w zyciu to zaden plus przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inferno górą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy tylko tyle potaficie powiedziec inferno górą :O żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marlena ma 34 lata i wyglada jak ktos tam wczesniej napisal jak ciotka klotka. Ale zobaczcie jak wyglada Kasia Szczepan majac lat 39, figura jak po 5 dzieci fajna, ale twarz jak przed 50-tka. Kasia Rybinska ma 30 lat, jej maz 35. A Piotr 36 l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja gdyby nie ten temat na kafe, to nawet bym nie wiedziala o istnieniu tego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lud domaga się Igrzysk, dlatego TVN powinien wskrzesić stary program Big Brother bo po tym wątku widać że ludzie tego potrzebują i nikt ich wtedy tutaj nie opierd..oli czego nie skupiają się tylko na aranżacji a interesuje ich cudze życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ona ona 1988
Haha ja też zaczęłam oglądać ten program przez ten wątek. Wg mnie do finałowej trójki powinni wejść Rybińscy, Glazurnik i Gogolewscy. Rita nie ma szans w głosowaniu smsowym, poza tym jej mieszkanie pasuje tylko dla niej, nie wyobrażam sobie, żeby jakiś facet mógłby w nim zamieszkać. Najbardziej kibicuje Gogolewskiemu i Rybińskim, nie wiem czemu ale glazurnik mnie irytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez irytuje glazurnik. Jak zacznie gadac i te miny robic to mam dosc. Jak dla mnie powinni wygrac Rybinscy. A Rita powinna odpasc juz w tym odcinku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubie glazurnika i jego zone,moze i prosci sa ale chyba najbardziej szczerzy.mnie irytuje ta kobieta od tego chorego chlopczyka.jakos nie ufam jej.ma taki falszywy wyraz twarzy.Wogole to myslalam ze ludzie w tym programie sa duzo starsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy sa mlodzi a wygladaja na duzo starszych... Moze poza Rita i Roksi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staro wygladaja wszyscy to trzeba przyznac, ale tak to jest jak sie siedzi z dziecmi... mam babeczki na uniwesytecie co maja dawno ponad 30 lat, doktorarty, w domu 2 dzieci, a wyglaja pieknie i jedna z nich wyglada na 24 lata a druga na 28 góra... no ale to nie program o wizerunku Rita jest piekna, mloda i zgrabna ale tak wkurzająca... przestałam ją lubic po ostatnim odcinku :/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×