Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Rita jest piekna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta piekna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle,ze Rita jest conajmniej bardzo ladna,delikatne,kobiece rysy,filigranowa zgrabna figura..super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roksana wyglada jak klon jej ojca :P zauwazyliscie to podobienstwo? niemal 99% :D Marlan i Darek chociaz nie sa za ladni maja ladne dzieci a panstwo Rybinscy oprocz chorego synka maja tez sliczna coreczke :) wlasnie dlatego chcialabym żeby wygrali, ta mała dziewczyneczka na to zasługuje żeby mieć swój śliczny pokoik, a to co ktoś kiedys pisał o zabezpieczeniach i balustradach? puknij sie w łepetynke mamuśku ciumkająca :D czy jak wypuszczasz swoje dziecko na dwór to obklejasz je folią bąbelkową? pewnie na zjeżdżalnie nie puszczasz bo jeszcze spadnie :D toksyczna babo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piekna to jest Cindy Crawford ale nie ta wiesniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie lubie tych Rybinskich,mam nadzieje ze nie wygraja.Zreszta ja nikogo tam nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazcie swoje foty pasztety.. Rita jest ladna,nawet bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glazurnik z zona calkiem fajnie to mieszkanie robia,nie spodziewalam sie tego po nich,ale zadne mieszkanie d**y nie urywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marlena tez jest ladna tylko zaniedbana Odchudzic,ubrac,zmienic fryzurke i jest laska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagggamraa
Rita jest ładna ale nie wygląd decyduje o wygranej. Zresztą Rita to mieszknie robi pod siebie nie zważa na to co czuje jej chłopak, nie dziwię sie że jej mąż ją zostawił takiego sobka. Mam nadzieję ze nie wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Rita to wyglada jak stara ciotka a nie jak pieknosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz z ciekowsci obejrzalam pokoj Rity w akademiku i SZOK!! ona ma jednooosobowy? w akademiku takie luksusy? i można samemu sobie urządzać? pewnie musiała stare łózko wywalić żeby wstawić to na antresoli itp. itd. wydaje mi sie,że jest bogata skoro wydała pewnie kupe kasy na urzadzenie pokoju w akademiku. No i tyle ciuchow, plaszczy, butow co ma, tak jak ktos wczesniej wspomial - nie powstydzilby sie sredniej wielkosci butik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Marlena brzydka nie jest tylko zaniedbana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to prawda ta ritka ciuchow ma sporo,ale ta jej matka.ja pierdziele gorszego babsztyla nie widzialam.a Ritka sie chwali ze ma taki sam charakter jak mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak stara CIOTKA to wygladasz ty wstretna STARA zazdrosnico! RIta jest piekna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat mezczyzna jestem i ona mnie sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tam obojętnie kto wygra i tak na kawę do nowego mieszkanka nie zaproszą :) A co do big bradera mogliby wskrzesić by się w necie działo. Już widzę te wątki pudelki itp. Jak była pierwsza edycja to chyba mało kto miał neta, ja nawet komórki nie miałam coby esa na Manuelę wysłać hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
Może jeszcze czas jakiś ludzie będą ich przeżywać ale potem zostaną zapomnieni jak wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz pisałam na początku ze o gustach się nie dyskutuje,nie chodzi tylko o mieszkanie ale o wygląd Ja widziałam kiedyś kobietę która była dla mnie szpetna -wysoką,chuda,w okularach,twarz księżyc a jej maz był w niej zakochany po uszy,cały czas obejmował,wpatrzony itd Nie ma brzydkich kobiet,ja też jednym facetom się nie podobam,bo mała,brunetka itd A są tacy dla których jestem super laska i mam kilku wieloletnich wielbicieli,zresztą jak każda kobieta I właśnie Rita wezwała takiego wielbiciela swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do No dokładnie jest tak jak piszesz, już pewnie tydzień po Finale na tym forum będą tylko ostatnie dobitki aktywności i snucie przypuszczeń czy będzie II Edycja? A swoją drogą, ktoś tu kiedyś napisał podczas rozmowy o tym jaki powinien być właściwy obraz rodziny (no bo jedna rozwodniczna, drudzy bez ślubu, 3ci udają) że co to by było gdyby w programie wystąpili geje! to by był dopiero hejt nad hejty. Chyba w Australijskiej wersji tego programu byli geje, i mimo otwartego kraju czasami były niezłe jazdy. Pamiętam można było to u nas oglądać chyba na TLC. Widzial ktoś? U nich nazywało się to ”The Block” 2003, ale nie pamiętam czy to było identycznie to co u nas BOD. Ciekawe czy u nas by to przeszło? Pewnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata111
Rita jest doktorantka - dla doktorantow od zawsze byly inne zasady mieszkania w akademikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ludzie sie Kuźwa dziwiom ze wladza ma przywileje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata111
a co wladza ma do tego programu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
para gejów bulwersowałaby mnie z takiego powodu,że dwóch facetów nie stać na mieszkanie?! no chyba,że byliby to geje po 50-60stce, jacyś sympatyczni, kochający zwierzęta albo jeden byłby chory. już predzej bym na pare lesbijek zagłosowała... i ja nie narzekam na rodzine R. wdowiec, coz tez nie jego wina że jest wdowcem, Rita marzycielka bywa. jedyne z rodzin ktore mi sie nie podobaly to była Kasia z dziecmi i teraz Marlena i Darek... takie modele rodzin kojarzą mi sie tylko z ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Para lesbijek, no rzeczywiście! Że też o tym nie pomyślałem. Ale by mieli oglądalność. W imieniu swoim oraz Niektórych forumowiczów apeluje: Dziewczyny zgłaszajcie się! :) A jeśli chodzi o model rodziny, to mi akurat Marlenka i Dareczek Inferno jako rodzina bardzo się podobają, a ze ślubu nie maja – to nie średniowiecze. Dzieci nie pokazywali prawie w ogóle w programie wiec nie mamy pełnego obrazu jak to u nich tak naprawdę jest, no ale zakładam że raczej nie chodzą z podbitymi oczami przez tatusia i mamusie i dlatego mało ich było widać w programie. Nie wiem czy można udawać wielką miłość przez cały program, ale jak patrzę na nich to nie płakałbym gdybym urodzić się w rodzinie w której rodzice maja tak fajny ze sobą kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ja ci Agatka bede tlumaczyc jak ty prostej analogi nie rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krr
Siostra Rity ma 26 lat, bo ktoś pytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
msle sobie czym wy się tak podniecacie i ciagle ta rita i rita i zobaczylem jeden odcinek i wy chyba oczu nie macie bo ta wasza ricia to niezla d**a tylko zarozumiala ale to nawet lepriej bo jest material do pracy, trzeba jej konkretnego faceta ktory by ja opird.olil kiedy trzeba, pewnie mysli ze doktorantka to wie najlepiej ale juz ja znam takie dziunie wystarczy tylko mocniej za d*psko złapac i chodzi jak zegarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×