Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
No dokladnie jest tak jak mowisz Ewcia, prosta sprawa, krotka pilka. DDareczka i Marlenkeee wszyscy love and piece bo on w tym programie czuje się jak ryba w błocie, już to widz jak ktos nie wie jakiej zaprawy uzyc do tego czy tamtego to od razu lecial do Dareczka o pomoc a ze facet ma jaja i hu..jem nie jest to i flaszke nawet potem wypije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie bieda, ale przyznaj sama ze razace by bylo jakby program wygral ktos kto ma np. dwa domy. To mieszkanie ma byc spelnieniem marzen tez, a majac spory domek jak Piotr to raczej chyba marzeniem jego nie jest zamieszkac w malym mieszkanku na zad*piu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak oczywiście Ewcia, zaraz się okaze ze jedynym właściwym kryterium na wygranie tej klitki jest Zdolność Kredytowa. Rybińscy mowili ze nie mogą dostac kredytu wiec im się należy TO mieszkanie. nie taka prosta sprawa i krotka pilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryterium to najlepiej urzadzone mieszkanie i koniec. Mnie tam nie obchodza chore dzieci, niezyjace zony i inne osobiste sprawy, odnioslam sie jedynie do rezyserki tego programu. Robia z nich takie kaleki biedne na sile, a to niekoniecznie pokrywa sie z prawda:O Co do Rybinskich to dziwne, ze kredytu nie dostana, bo przeciez mogamiec wlasny wklad w postaci sprzedarzy obecnego mieszkania. Chyba, ze on naprawde grosze zarabia. Generalnie mam to gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile wynosi podatek od wygranej ? Jeśli liczą sobie za to mieszkanie 500tys - w końcu będzie całościowo wykończone w nowe,wyposażenie,meble itd To befzie to duza kwota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeej
to Rybińscy maja wlasne mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeej
10% hłehłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata111
a co bedzie jak wygra ktos, kogo nie stac na podatek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeej
to kredycik :D albo wysprzeda to super drogie wyposażenie wnętrz ,a jak wygra Rita to wyciągnie zaskórniaki ze świnki skarbonki i problem z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla rybinskich 10% podatku to pewnie pikus ale już dla marleki i dareczka to pewnie maly problem, bo oni pewnie zyja od jednej fuchy do drugiej i 50000 będzie pewnie problem, ale po takim programie to Se w tym internetowym banku w którym kupowali w obi zaciągną kredyt albo sprzedadzą tamta klitek ktora mieli, bo oni jako jedyni chyba z miejsca przeprowadza się do tego mieszkania, bo pewnie TVN Dareczkowi po tym co pokazal w tej edycji zaproponuja stałął Fuche przy 2 edycji i będzie kaska. Prosta sprawa, krotka pilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę ze podatek zapłaci organizator konkursu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad wy wiecie ile Rybinscy maja kasy? okreslacie to na podstwie ciuchow czy wielkosci brzuchow? tak samo jak Kasi R tak samo i Marlenie nikt nie zabrania isc do pracy. i wtedy nie musieliby zyc od zlecenia do zlecenia Darka. tylko jesli juz w tej kwesti jestesmy to uwazam,ze Rybinskiej trudniej isc do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego oni robią sypialnię w salonie, skoro pierwszym pomieszczeniem, które robili była sypialnia? Ktoś może mi to wytłumaczyć? Nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeej
bo maja 2 dzieci wiec zamiast sypialni zrobili pokoj dla dziewczyny i oddzielny dla chlopaka:) podatek jest juz raczej problemem wygranej rodziny,organizatora nie powinno to dotyczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to TVN niby organizacja charytatywna, nie sądze, rodzinki wysupłają kaske nawet jakby mieszkanie było warte 250 a nie 500 tysi a podatek 20%, bo gra jest warta pochodni. Tylko nadal Kuźwa nie kumam jaki pracodawca tym co przed programem pracowali dal urlop na jakis tvnowski show. bo ja się zastanawiam czy ten Rybiński ma jeszcze ta robote, bo watpie, i dlatego tak się spinaja bo pewnie niemaja do czego wracac. prosta sprawa, krotka pilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata111
Tez sie zastanawialam gdzie ci ludzie pracuja skoro ich stac na takie urlopy. Ile trwa ten program calosciowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie przyszło ci do głowy, że są z Warszawy i skoro wiecznie pracowali do ostatniej chwili to może normalnie chodził do pracy, a w dzień robili robotnicy i dlatego ciągle byli spóźnieni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogli wziac urlopy bezplatne- juz nie przesadzajcie, ze pracodawca nie da urlopu. A Rybinski podejrzewam, ze pracuje jednak, przeciez ten program to zbitek roznych scen. Wynajmuja ekipe, zona pilnuje ich, a on w pracy. Ot i cala filozofia. Mnie ciekawi bardziej kim jest biedny wdowiec z zawodu, fascynuje mnie jego osoba od kiedy ujawnil swoje prawdziwe ja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce mi sie wnikac w 2 ostatnie strony, ale jestescie żałosni oceniając kogoś po FB :D :D i troche też smieszne,że ludzie w średnim wieku jak uczestnicy mają konta na fejsie, no patrzcie a taka młodziutka Rita potrafi żyć bez tego :) wy naprawdwe jestescie płytcy (a raczej jedna osoby ktora notorycznie jatrzy na Rybinskich) uwazasz ze jakis samochod za 10 tys to luskusowy? gratuluje, a sama czym jezdzisz? furmanką? :O no nie przesadzajmy czyms jezdzic musza,wozic dziecko...itp. druga sprawa, plytka jestes bo oceniasz że skoro sie z nimkim nie skumali to sie wywyzszaja a nie pommyslalas ze nikt do nich nie chodzil? to sa skromni, wywazni ludzie widać nie narzucają sie innym, poza tym TO PROGRAM O PROJEKTOWANIU I URZADZANIU MIESZKANIA A NIE BIG BROTHER!!! co nas obchodza relacje? super urzadzili mieszkanko, jeden minus to że nie ma szaf... ale to moga sobie dobudowac pozniej ;) moze powinni chodzic po mieszkaniach? z kims sie zaprzyjaznic? z baba co pali jak smok i zachowuje sie dosc wyzywajaca, z parka ktora zachowuje sie jak ... .:O a moze z ksiezna Rita albo dresiaraLegia to normalna rodzina i nie dziwie sie... też bym sie z nikim z tych uczestnków nie zaprzyjaznila :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zagłosuję na Rybińskich, bo są normalną rodzinką :) nie kombinują... nie wiem natomiast co Marlena z Darkiem robi.. trójka małych dziecityle lat i bez ślubu? Nasuwa mi to jedną myśl - "samotnej" kobiecie, "Samotnej" matce łatwiej dziecko poslać do żłobka i przedszkola ... kto wie... inne przekręty też da sie robić :O małżeństwo ma zawsze pod górkę gdy konkuruje z samotną matką... Ale może sie mylę. NIe chcę nikogo pochopnie oceniać, tak tylko mi się skojarzylo, bo akurat znałam parkę gdzie dwoje ludzi mogło wziąć ślub, mieli odłżone pieniadze, ale dziecko w drodze, sytuacja niepenwna, wiec wygodniej bez slubu... ale co kto woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samochód za 10tys??? ten opel Rybińskich 30tys co najmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos w tym jest, moja znajoma, miala z dziemi i facetem przyjechac do Niemiec, tu zarobic i wziac slub, ale jak stwierdzli ile kindergeldu dla samotnej matki wyciagna bez slubu to im sie odechcialo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ślub gwarantuje miłość i wsparcie w związku !?! Nie przesadzaj gościu. To czy ktoś żyje ze ślubem czy bez nie ma znaczenia, bo liczy się miłość i szacunek, a papier tego nie gwarantuje. Ludzie bez ślubu są ze sobą, bo chcą, a nie dlatego, że papier ich zobowiązuje albo rozliczanie pit-u z bezrobotną żoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.06.13 [zgłoś do usunięcia] BODOoo No to kuchnie wykończone. Dlaczego prawie wszyscy wybrali białe meble do kuchni (no oprócz wdowca). Przecież to nie praktyczne? A jednak Dareczek Glazurnik z żoną nie zrezygnowali z Inferno w kuchni He,He., i prawdę mówiąc kuchnia nie wyglądała źle pewnie dzięki temu że cała reszta jest biała i to zrównoważyło. Plus za dizzzajnerskie oświetlenia no i za konsekwencje Rity kuchnia jakaś taka nudna i nijaka no i te wykrzywione kwiaty na ścianie to dla mnie przegięcie. Kasieńka standardowo PRL + max funkcjonalność, zamiast stołu blat jak w barze to przy tylu dzieciakach pewnie się sprawdzi, ale cała kuchnia wyszła jak jakaś jaskinia. Rybińscy też na biało ale przynajmniej bardziej kolorowo, trochę zieleni trochę Cytrynki. Jak zwykle poprawnie i ładnie. Najlepsza kuchnia moim zdaniem wyszła Piotrowi i Roksanie, chyba najbardziej nowocześnie wyglada a czarne meble jednak fajnie wyglądają w połączeniu z tym kamieniem na ścianie.i białymi blatami. Ciekawe jak smakowały te Roksany smakołyki które piekła w nowej kuchni Czekamy na FINAŁ! któy z uczestników to pisał ?! czy na fejsie pojawiają się fotki przed emisją programu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha, to się ubawiłam ;p Sama nie mam ślubu, z moim partnerem mamy dwójkę dzieci. Czy jestem gorsza od mężatki ??????? Nie. Z prostej przyczyny. Jestem uczciwa wobec siebie, partnera i dzieci. Papierek niczego nie zmienia a jedynie komplikuje życie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i proszę mi wierzyć, że wiele małżeństw może nam tylko pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość A co cie Kuźwa obchodzi czym ja jeżdze, to nie program ani forum o mnie tylko o BOD. Prosta sprawa, krotka pillka. Znajdz mi Astre 3jke za 10tysi, chyba w twojej glowie i wlasnie ze to jest jak Wielki Brat bo wysil się i poczytaj ten wontek od początku a przekonasz się ze wszystkich guwno obchodzi wystruj wnetrz tylko chca jak najgłębiej zobaczyc im w majtki i sprawdzicz czy na pewno maja czysta bielizne, A ty sama tu przypełzłaś aby rozjaśnić przez chwile zaciemniony wizerunek panstwa R i jednoczesnie z****c reszte uczestnikow. Idz w ciorty z taka rzetelnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Rybińskich to oni MAJĄ WŁASNE MIESZKANIE, 36m2 w Warszawie. Zapewne więcej warte niż to z programu. Wystarczy obejrzeć jeden z pierwszych odcinków, w którym o tym mówią: http://bitwaodom.tvn.pl/odcinki-online/bitwa-o-dom-odcinek-2,19521,o.html Dziwi mnie tylko, dlaczego przedstawiają ich teraz jako "bezdomnych". Manipulacja ? TVN przegina !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Krzyś chodzi do przedszkola więc Kaśka nie pracuje, bo ich na to stać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybinskich nie przesdtawiaja jako bezdomnych:o Juz nie wymyslaj na sile. Wszyscy wiedza, ze maja mala klitke w ktorej sie cisna. Jesli juz to sa przedstawiani jako poszkodowani przez los, bo maja dziecko chore. Ani razu nikt nie mowil, ze sa biedni i bezdomni- szukasz na sile czego by sie przyczepic tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×