Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Borkowska tłumaczy się na fb że balkon projektowały dzieci i dlatego mieli taki bo jako jedyni uczestnicy mają w domu "przedszkole". Z tego co widać to te dzieciaki to stare konie, tylko jeden chłopak około 10 lat i ten maluszek co uczy się chodzić ale on to mi na projektanta specjalnie nie wygląda. Balkon okropny. Piaskownica u tych z DD to był miód na oczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przekazuj bzdur,pupilko MArty i Piotra.Nie chcę cię czytać.Już samo to że MARTA JEST ŚLICZNA wskazuje ,ze jesteś zakłamana,ślepą i pewnie wyluzowaną......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podobało mi się to łóżko z ogniskiem :O ptaki tam nasrają i tyle... najbardziej podobało mi się: 1. kornelia i ola 2. lekarz łukasz 3. dima 4. to kiczowate z białym płotem 5. ta laska co jej mąż był zazdrosny 6. dobra dalej nie pamietam a najmniej mi sie podobało :rudej dredziary, Ani i tych co mieli łóżko na balkonie oczywiście nie docenili najlepszych :O :( balkon Marty nie był najgorszy, te z kredkami i z regalem u Ani co wygląda jak przewijak były gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też te odcięte nogi wydały się obleśne, a w ogóle to czemu oni wszyscy mają grille na balkonach jak to jest zabrnione w blokach? a poza tym wodospadziki i ogniska na takich przestrzeniach to kicz, ważne by było gdzie siedzieć, stolik i intymność, ale nie :O płotek jak z patyków od lodów lepszy niż super balkony Kornelii i Oli iŁukaszaa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to żadna pupilka Marty tylko pewnie ona sama, przecież wiadomo, że tutaj siedzi, już sie do tego przyznała. ps. przypatrz się dokładniej dziewczyno jak naprawdę wyglądasz bo czas zrewidować swoje wyobrażenie o własnej osobie. Albo lepiej nagraj sobie te odcinki w których byłaś i ogladaj, i zobaczysz za jakis czas że sama dojdziesz do wniosku ( jak minie samouwielbienie ), że nie ma na czym oka zawiesić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Mieszko usiądzie na tym siedzisku i odpali kominek to będą jajka sadzone :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile razy on po coś przychodził :-) to po kątownik, to po kombinerki, nawet herbatkę proponował. A doktorek tylko się chichotał. Te sceny trochę przypomniały mi Pawlaka z filmu " Sami Swoi" jak pilnował Ani i Zenka i co chwile po coś wchodził , aż w końcu wyjął drzwi z zawiasów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko żeby tych jaj nie spalił bo będzie smród na cała okolice i strarz się zjedzie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj wy ludzie, ludzie hymmnm a może i nie ludzie tylko huśtawka wie co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkich was tu robią jak chcą,a wy tu tak się kąsacie że aż czacha dymi, każdy z was się myli, przekonacie się za 3 tyg i wszyscy się ze swoimi mądrościami posracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym niby zazdrosnym mezem to bylo tak mega wyrezyserowane,ze zal :O i przykro mi,ze ta babochlopka wreszcie nie odpadla.czekam na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty co tam Borkowską śledzisz to chyba z programu albo od znajomych tych mniej lubianych jesteś że tyle o ich rodzinie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja je​bie. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha szkic jst mega;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same jajka ? A reszta gdzie :-) już poszła z dymem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta napisała na fb : " Poznałam tam super ludzi i dla mnie to najwieksza wygrana ze każdy sie wspierał i pomagał drugiemu bo prawdziwych przyjaciół poznaje sie w biedzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie smieszne jest nazywanie kilkutygodniowej znajomosci przyjaznia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slepceeiudis
ta edycje oglądam z doskoku więc i kocicą sie tak nie podniecam jak wiekszość z was. Dobrze ze ich wywalili ale strasznie mnie w*****a wyłupniasty botox :o :o Na początku było troche lepiej ( widocznie łysiejący piłkarzyk dobrze grzmocił) ale we wczorajszym odcinku znowu wyszedł jej paskudny niznoszący sprzeciwu charakter :o Czy ktoś mógłby temu babsztylowi zasadzić w ten naciągnięty ryj? - Jeżeli już chcą sprzątaczke trzymac w bitwie niech dadzą 2 jurorów z jajem którzy POTRAFIĄ powiedzieć swoje zdanie i go bronić :o :o - powodzianie, co za g***o i kicz z tą fontanną tania tandeta z chin - mieszko i wędzenie kiełbasy?- nie dziękuje - dima i te jego biadolenie , ciągle tylko rodzice to rodzice tamto bal bla bla udaje maminsynka aby wzbudzić litość, już widze jak jego rodzice to mieszkanie zobacza hehehe poziom infantylności tej pary jest do wyrzygania - lesby git majonez balkon najładniejszy - doktorek nie wiem nie pamiętam - sierotki , ta mała przypomina mi ta lesbe hehe jak matka-córka a balkon powinny wyleciec - ktoś tam jeszcze zostal?- a no tak rudy dred bez komentarza. x x x Albo te zachwyty nad zasłonami, powieje wiatr przyjdzie burza będą wyciągać z popbiskiego błota :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K***a z doskoku oglądasz a p********z jak byś nochala od pierwszego odcinka nie odrywała od ekranu ,bo ja nie wiem o kim piszesz i o kogo chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katarzyna krauze miala 5 dzieci , a mena byla fajna ? :D :D ha ha fiona i tyle , Jeśli możecie pokażcie fione i menę na jednej fotce tak jak mieszka i lesbę :) A wczorajsze aranżacj****lkonów kiepskie. sztuczne kiczowate, czy ktos tak sobie robi w swoich domach ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na balkonach przeważnie pranie wisi i sąsiad może podziwiać nasze gacie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania kolejny raz niczym nie zabłysnęła :( Ta z dredami i te kredki owszem bo to balkon i dla dzieci i dla nich a Oni to takie duże dzieci - okropne doniczki mieli Marta i Piotr balkon mięli wzgl;ędny - a ta dziunia to tylko do jednego sie nadaje , co za nieudacznik z niej :( Najładniejsze mieszkanie ma lekarz - kazde pomieszcenie dopracowane i ładne ----- te białe firanki na balkonie to poraazka no ale Rozenkowa to inaczej sobie balkonu nie wyobraza ..... chyba codziennie bedzie im prała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten kominek pod tyłkiem to masakra Ania zepsuła juz kolejne pomieszczenie - moze przydałoby sie jej to mieszkanie ale kolejna wpadka - nie wiem co ona tam jeszcze robi dredówke wywalic a Marta i Piotr mieli ładny balkon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie to mogłyby lesbijki wygrać, nie biadolą o życiu, o tym jak im źle co osiągnęły itp. a póki co to tak pomarańczowo włosa otyła pani : nie wiem co mówi ale sam jej widok mnie wk*****a doktorek - pokazywanie jak to z biednej skromnej robotniczej rodziny można mieć i lekarza :O ten mieszko i jego panna - nie wiem o co chodzi? mają po 22 i 24 lata to co? nie mogą isc do roboty i kredyt na 30 lat? babeczka z fontanną na balkonie i niby jej mąż był o nią zazdrosny? jeśli tak to słaby z niego aktor widać,że to było ustawione Ania i siostra, ale z nich płaczki już nie chce sie tego oglądać :O Dima też non stop o rodzince, a to Kazachstan, a ta jego panna to w ogole wyglada jakby świata poza nim nie miała, taka wpatrzona w niego bezkrytycznie , więc lesbijki są jak dla mnie najbardziej okej i ich balkon najbardziej mi się podobał i przedpokój też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta i Piotr mieli może ładne te sofy ale stół faktycznie za wielki a ten grill wiszący wyglądał tandetnie i brzydko ,co z tego że to ładne wszystko jak na zimę trzeba to zabierać te wszystkie poduchy ,firany i pierdoły , teraz jest ładnie ale już na jesień będzie masakra ciekawe gdzie gdzie oni to wszystko powstawiają chyba nie w ciasnych piwnicach a kredki po zimie będą już wyblaknięte i brzydkie ogólnie było tam nasrane na tym balkonie te niby metalowe altanki ławki nie ładne .A ten kamyczkowy strumyczek rozj***e sie w pył jak będzie ulewa . Najładniejszy balkon chyba doktorka ,potem pary lesbijek ale u nich to mi najbardziej sie podobała otoczka ,balustrada a meble tak sobie . Mieszko i Karolina nic ciekawego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moglyby wygrac lesbijki bo bez malzenbstwa kredytu na mieszkanie i tak nie dostana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta lesbijki mieszkanie... przeciez widac ze to jest nietrwałe... teraz sie soba zabawiaja a pozniej mieszkanie pojdzie w szlag....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×