Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
a co napisała bo nie mam konta fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam że PIOTR ma znajomych w tv ,wystarczy wejśc na nk i sprawdzic 4 osoby powiazane z tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaaaaaaaa
o jejku ale żeście się uparli,tych znajomych z tvn u Piotra,to teraz wam powiem że u innych uczestników też są znajomi z tvn.A wiecie dlaczego?jak nie wicie to wam w tajemnicy powiem.A no dlatego,że przez 3 miesiące byli kręceni przez stado kamerzystów operatorów i innych ludzików z tvn.To chyba normalne,że się z nimi zakumplowali prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smoleńsk to też zamach...mgła!
bzdura, jakiś koleś na fejsie się srał że piotrek ma w znajomych faceta z tvn (który ma w znajomych też innych uczestników a także uczestniczki z top model lol.. ) , panią z urzędu miasta łodzi i jakąś dziewczynę z redakcji jakiejś tam gazety...ludzie są nienormalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no piotr ma w znajomych marię winiarską tą aktorkę ale się ukrywał przyczajony tygrys ukryty smok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaaaaaaaa
ojoj szukajcie dalej sensacji,zapewne w całej Polsce jest tylko jedna Maria Winiarska...To zobacz sobie skad jest znajoma Piotra,z zabrza,aktorka o której piszej jest z WWa. A wiecie że ja mam w znajomych Kasię Kowalską...:)tylko ze nie jest to ta piosenkarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie tylko ma równiez znajomych np. Piotr Grawender-własciciel Affinitycine [współpraca z tv],Anna Bajer-Polskapress,Renata Piekoś-starostwo powiatowe w Łodzi,Piotr Bobowski-PRACA W TVN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nirvanka87
Tutaj, raczej bym nie szukała jakichś intryg. Tak jak ktoś wyzej napisał, to, ze ma takich znajomych na FB jest efektem bycia w tym programie, a nie na odwrót. Tak mi się wydaje. co nie zmienia faktu, że wygrali nie zasłużenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to ta winiarska która nie żyje no to teraz już wiem kto stoi za wygraną piotra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr jest elokwentny i towarzyski to co sie dziwicie? Moze ten burak Inferno albo Bartus powinni moec znajomych w tv albo starostwie..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr jest elokwentny i towarzyski to co sie dziwicie? Moze ten burak Inferno albo Bartus powinni moec znajomych w tv albo starostwie..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elokwentnie to mu ludzie z łodzi ryja powinni obić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za wygrana Piotra stoja niezyjace damy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaska Szczepan oprocz prezentow dla dzieci dostala pralke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda rodzina mogła z mieszkania wziąść jedną rzecz po odpadnięciu skoro Karolina Lesiakowa sprzedaje telewizor jako pamiątkę po programie, a Kaśka się chwali pralką. Ciekawe co wzieła Rita i inne rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaaaaaaaa
pani maria Winiarska żyje i ma się całkiem dobrze,nie zyje jej siostra także aktorka.Zresztą o czy ten temat?szukanie taniej sensacji,bo Piotr ma w znajomych jakąś babkę z wypisdówka o tym samym imieniu i nazwisku co jakaś aktoreczka z Klanu,nie ważne że to nie ta.No i jeszcze bezczelnie ma w znajomych jakiegoś gostka z tvn,zapene kamerzyste który go przez 3 miechy kręcił.Nie ważne że ten gość (ten z tvn) ma w znajomych także innych uczestników BOD,bo to Piotr wygrał i to jest podejrzane. A wiecie czemu Karolina Lesiak odpadła?nie wiecie to ja wam powiem...Bo ona była za Legią warszawa,a jak wiadomo prezes Wojciechowski,deweloper niegdyś włąściciel Polonii.Ale żeby nie było,zebyśmy my szara masa tego spisku się domyśliła to nie w******i jej odrazu kiedy zrobiła swój pokój,tylko później. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, że tvn pomyślał chociaż o zabawkach dla dzieci na pocieszenie. Ciekawe co dostali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiaaaazdkaaa
ten buc z jwconstruction zrobił czarną robotę... nie ma co z tymi mieszkaniami robić ,bo nikt tego nie chce kupić to pewnie opchnie reszcie za grosze albo za symboliczny wynajem i będzie jaki to jest fajny.. ja się pytam więc - po ch*ju zmarnowałam dychę na smsy ??? chyba do nastepnej edycji sama się zgłoszę, wystarczy że będę w ostatniej czwórce ( bo Rita dzisiaj idzie się z józkiem w kowbojkach spotkaćw sprawie mieszkania ) , a to wcale takie trudne nie jest i bez żadnych tam smsów od widzów i bezsensownego nabijania kabzy tvnowi, dostanę mieszkanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem ciekaw iloma głosami Piotr wygrał to mieszkanie. Jeśli po całym tygodniu prowadzili Rybinscy, to musiała być między nimi mała różnica, skoro przez godzinę ich przegonił. Wiecie czy można to jakoś sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że zasłużyli ! Przede wszystkim dopiero w osttanim odcinku przed finałem tvn pokazało w jakich mieszkają warunkach (wczesniej był pokazany domek LETNISKOWY na działce), nie użalali się nad sobą przez wszystkie odcinki. Szkoda mi też Rybińskich ale taki jest ten program. Wygra ten kto wzbudzi większą sympatie. Teraz mają szansę na nowe lepsze życie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez sensu naciagali na smsy skoro kazdy wygral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesze sie zie Piotr wygral. Nie macie pojecia jak ciezko jest byc samotnym rodzicem. I to ojcem na dodatek. A jak corce jest ciezko sie wychowywac bez matki :( Tamte rodziny sa chodziaz pełne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówicie ze Piotr mial nudne mieszkanie..Moze i tak-ale standardowe,klasyczne,dobrze wykonane Tam nie ma malych dzieci wiec nie ma słitasnych pokoikow dzieciecych Jest za to piekna kuchnia,lazienka,sypialnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciala wiedziec gdzie pracuje Piotr. Wszyscy mowili o swojej pracy tylko nie on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było mówione gdzie Piotr pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to gdzie pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ogladałam wszystkie odcinki i jakos nie wpadło mi w ucho gdzie pracuje Piotr,sama jestem ciekawa ,jest nam to winien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się wydaje że w finale powiedzieli że jest przedstawicielem handlowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedstawicielem handlowym to jest Bartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×