Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
powiedzieli że jest przedstawicielem handlowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi się wydaje że Marlenka wcale nie jest taka szczera i wgl.. wszyscy cwaniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczcie co napisała na swoim fb - ze mają nadzieje że developer spełni swoją obietnicę i będą mogłi zamieszkać w kaputach.. ja nie wiem na co ci ludzie liczą, on palnął bez pomyślunku ,że spons oring ! a nie podarunek... ufundują im część , nie powiedział że oddadzą za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądałam właśnie powtórkę finału i Piotr dostał czek faktycznie na 25 tyś a pozostali bony do obi, i tak dla sprostowania on mieszka w Łodzi a nie w Częstochowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja zmieniłam bieg historii bo zagłosowałam na piotra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze a gdzie tą powtórkę można zobaczyć ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaaaaaaaa
a to faktycznie,lepsze by były czeki. Chodziło mi o Łódź nie wiem czemu palnęłam o tej Częstowchowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko spację zlikwidować przed 1253

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej sciagac odcinki na dysk z playera, w wyszukiwarce wpiszcie - Małe przydatne skrypty tvnplayer 2.0 -i tam wszystko jest opisane co i jak. bez reklam, bez czekania. No ale tu pewnie same babki siedza i pewnie zadna nie skuma o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz bitwa o dom odcinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
handlowcem to jest yeti, kim jest piotr trzyma to w sekrecie- moze bezrobotny? i zyja tylko z renty roksany>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak - mieszkanie nalezalo sie kazdemu - ale Piotr jest sam, a pozostali maja współmałżonków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja powiem tak - mieszkanie Piotra mi sie w ogole nie podoba. jest surowe, zimne. podoba mi sie tylko obraz nad stolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo tak naprawde to powinny byc inne zasady ,tzn.udział powinni brac ludzie co nie maja własnego mieszkania,wynajmuja albo mieszkanie nie jest ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I niech mi teraz jeden z drugim powie ze w programie liczy sie tylko aranzacja, a ludzie to tylko dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nirvanka87
To w końcu co mieliśmy oceniać, żeby było sprawiedliwie? -Wkład pracy?- z tego co pokazała tv najdłużej zostawali na polu walki Inferniści -Sytuację mieszkaniową?- Inferno wynajmuje mieszkania, jak ktoś z rodziny powiedział to przykład "ludzi bezdomnych", dla porównania- R mają własne mieszkanie, a P&R mają działkę z domkiem -Bycie sympatycznym?- bardzo subiektywne kryterium, jak dla mnie Inferno bo tacy troszkę postrzeleni, albo R. bo tacy szczęśliwi mimo przeciwności losu, pierdzielenie o biednej półsierotce mnie nie rusza, też jestem półsierotą i nigdy bym nie robiła z tego chwytu pod publiczkę- jak dla mnie żałosne. R. niby waszym zdaniem też robili pod publiczkę, bo syn chory, ale on jest chory, on z nimi mieszka i oni się z tym cały czas borykają, a cały czas podkreślanie śmierci matki z zestawieniem, ze ktoś zamieszka w trupiej sypialni jest po prostu obrzydliwe. Moim zdaniem należało powiedzieć dlaczego są sami, ale potem nie jechać na tej historyjce, wtedy do woli mógłby sobie gadać o przyszłej trupiej partnerce. - wystrój mieszkania?- znowu subiektywne, ja najbardziej gdybym musiała wybierać chciałabym zamieszkać w mieszkaniu Rodziny R. najbardziej mi się podobało, szczególnie pomysł z salono- sypialnią, z tym, ze ja bym zrobiła obrotowy fragment ściany z tv i inaczej bym urządziła- inne kolory, ale schowek w podłodze, schodki- jak dla mnie genialny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu nie powinno sie moze opowiadac historyjek i wtedy ludzie oceniałiby mieszkania a nie sugerowali sie opowiesciami o ich życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nirvanka87
Zatem podsumowując, z żadnej strony nie powinni wygrać P&R ani nie mieli najlepszego mieszkania (R) ani nie byli najbardziej sympatyczni (Inferno) ani nie mieli najbardziej wzruszającej historii, jak dla mnie nie mieli żadnej wzruszającej historii (R) poza tym mają gdzie mieszkać i mają działkę z domkiem (Inferno nie ma nic, wynajmowane mieszkanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby tak ale to inferno wiekszości sie nie podobało ,chociaz mi sie podobało ale nie chciałabym tak miec w domu ,na ścianie owszem ale nie na podłodze,uPiotra kuchnia bardzo mi sie podobała ,łazienka też ,salon mniej ale zawsze mozna go ocieplic dodatkami ,u RYB. lazienka i przedpokó ok SALON JUZ MNIEJ TAKI ZWYKŁY wielu taki ma ,gdyby Inferno ograniczyli sie tylko do ścian a podłoga inna ,to mieliby szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nirvanka87
Też nie chciałabym mieć wszędzie inferno- najbardziej podobało mi się w łazience. Salon Rodziny R. był zimny, fakt oklepany, ale pomysł z połączeniem go z sypialnią i wykonanie było genialne, w salonie ładna była ta ściana z tv. Kuchnia też bardziej podobała mi się R niż PiR, bo jako jedyni użyli kolorów, wszyscy inni mieli biało czarno szare kuchnie, poza Kaśką, która miała zagraconą drewnianą kuchnię. Moim zdaniem powinni wygrać R nawet jakby mieli 11 zdrowych synów grających zawodowo w piłkę nożną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedny Dareczek biedny, narobił się jak wół, z chudziny zrobiła się jeszcze większa chudzinka – I Co? Bon do OBI dostał:( Hehe… Nie ma sprawiedliwości na świecie, oj nie ma… Do – Coś w tym jest! Nie wiem kto na Piotra glosował, ale wiem kto liczył glosy! TVN – Spisek! Hehe… No to przed nami II Edycja – Teraz jak wszyscy wiedza z czym to się JE, to w 2 edycji zobaczymy pewnie samych biedaków, bezdomnych, ludzi bez nałogów, po ślubie, no i pewnie w 100% szczerych i autentycznych. Good Luck And Goodbye!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nirvanka87 vel Rybińska swoje żale wylewa na forum :D już była w ogródku już witała się z gąską.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nirvanka87
hahahaha. nie jestem Rybińską, ani Dareczkiem, ani Piotrusiem :) Napisałam po prostu na kogo ja bym głosowała i dlaczego moim zdaniem Piotr I roksana wygrali niezasłużenie. Ich mieszkanie w ogóle mi się nie podobało, najbardziej podobało mi się mieszkanie R dlatego moim zdaniem to oni powinni wygrać (zakładając, ze wygrywa ten kto najlepiej urządzi mieszkanie- aczkolwiek to jest subiektywne). Zakładając, ze powinny wygrać osoby, które mają najgorszą sytuację mieszkaniową, mój wybór to Inferno. Tak czy siak, Nie jest to Piotr i Roksana. Moim zdaniem wybór bardzo niesprawiedliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nirvanka ma rację. myślę dokładnie to samo a te wasze ujadanie na Rybińskich jest żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie wygrać takie mieszkanie, ale kupić bym nie kupiła. Te mieszkanie to taka kliteczka. Pokoje dla dzieci malutkie, jak któraś rodzia ma dwójkę dzieci to ścisk się zaraz robił. Łazenka wcale nie taka spora, a w ogóle powinna być osobno z toaletą jak już się dla takich większych rodzin oferuje. Najardziej załamała mnie kuchnia - malusieńka, że nikt tam stołu nie wstawił. Chyba najlepszy pomysł był Rity na suwany blat, ale przestrzeń mała. Do tego nieporęczne, niepraktyczne okna, które były strasznie małe i w dodatku jakoś wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe wejdzie na profil p.Kasi S. i zobaczcie co napisała :P chyba r. nie byli za bardzo lubiani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Rita to sie chamsko zachowala, bo zamiast wspierac Piotra to wolala lansowac swoj biznes bo jej niby chlopak kazal, A kurat. A jak okazalo sie ze wygrali to wszyscy im gratulowali a ona tylko na sam koniec podbiegla chyba tylko zeby kichy nie bylo. wielka dama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie link do profilu rybinskiej bo ja znalezc nie moge:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×