Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Do kreczki-kaputy - Mam pyt. -czy możesz napisać pls jaka była cena za m2 ( po negocjacjach) -jeśli nie pamiętasz to może pamiętasz cenę za całość i metraż...będę wdzięczna za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreczki-kaputy
dokladnie nie pamietal ale to bylo male mieszkanie 2 pokojowe cena wyjsciowa ok 240tys zł , przewazyly neg. opinie o developerze i jakos wykonania:( a co do domu na działce mi sie wydal taki konkretny na tych pierwszych firmach chyba nawet podmurowany a nie drewniany dwupiętrowy raczej 15 tys nie jest wart ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaaaaaaaa
Ja tam kibicowałam wszystkim,więc z każdego werdytku byłabym zadowolona,oni wszyscy na to zasługiwali,poświęcili 3 miesiące swojego życia na wykończenie mieszkań w stanie surowym.Wiem że nie robili tego za swoje pieniądze,ale pomyślcie,roisz coś kilkanaście tygodni z myślą że a nuż będzie o twoje miejsce na ziemi,a tu lipa.Szkoda tez dzieci,jak one się cieszyły z tych pokoików swoich,teraz nagle trzeba im powiedzieć że niestety ale nie będzie to wasz pokój.mam nadzieję że Wojciechowski nie palnął o tym sponsoringu tylko tak na odczepkę.Gostek jest właścicielem największej firmy deweloperskiej w Polsce obraca taką kasą,że się w pale nie mieści więc oddanie dwóch dodtakowych mieszkań to tak naprawdę pikuś dla niego.Niech się nawet nie wygłupiają z tym że pozwolą im zamieszkać,na zasadzie bez płatniczego wynajmu. Ktoś tam wcześniej wspomniał,o nagrodzie od OBI że po co im to jak reszta ma nie swoje mieszkania,więc nakupią się w sklepie so nieswojego.Nagroda od Obi to nie był bon zakupowy,tylko czek!więc dostaną 15tys złtych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NobleBank
Heehee.. Juz ja widze ten sponsoring, Jozek palną na szybkiego zeby rodzinki ktore nie wygraly nie uciekly szybko po przegranej, a tak sami przyleca Ryby i Inferno z jezykim do biura zeby uslyszec ze obniza im cene mieszkania o 10% i zalatwia kredyt, ktory potem i tak beda splacac 30 lat, A Jozio jak tylko zgasly kamery obrocil piete i wskoczyl do swojego Bentleya i tyle Jozia widzieli... Biznes to biznes, pieniadz czyni wolnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ewelinkaa-----śmieszą mnie te nagrody po 15 tyś zł .....śmiechu warte ....jeden z największych obecnie reklamodawców na rynku, który pakuje gigantyczną kasę w spoty ...jeden spot w czasie największej oglądalności to kilkadziesiąt tyś. zł ...a oni wyjeżdzają z nagrodą 15 tyś zł ....mogli by ufundować wszystkim chociaż po 35 tyś .... zrobiliby sobie lepszą reklamę niż spotami ,w których jakiś facet łazi w pomarańczowym szlafroku ...Inny byłby odbiór społeczny...a i tak by sobie to odliczyli od podatków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś się orientuje gdzie można obejrzeć finał bitwy....czy jakaś powtórka będzie w tvn czy gdzieś online ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NobleBank
A ty gości sie nie sil, bo te wszystkie nagrody byly dogadywane miedzy obi a tvn a nie miedzy wojkiem czesiem i ciocia klocia. Obi na dodatkowe nagrody nawet jak dal by i po 100tys i nie obchodzilo by ich kto i za co dostanie, to nie ich broszka, juz tvn tak to podzielił ze 70tys poszlo do ich kieszenia a 30 na nagrody dla reszty finalistow. I juz pani Rusin oplacona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze ze nie ma w Polsce prezenterów dobrych tylko ta Rusin na siłę wciskana bo ją Miszczak lubi,zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piotrek dostał czek na 25 tyś a reszta po 15 na zakupy w obi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i 64 letni ale zobacz jak się trzyma! wygląda jak kowboj, jak dla mnie to przystojniejszy od naszego premiera, mimo,że premier młodszy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NobleBank
Straszne pieniadze, za 3 miechy straconego życia i murzynskiej pracy HeeHee.... Ten Dareczek spokojnie by zarobil na swoich fuchach 2 razy wiecej i do tego mial by gotoweczke w reku od ktorej w wiekszosci nie musialby podatku odprowadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaaaaaaa
Zgadzam się,ze 15tys to tak naprawdę nic,ale dobro to i to niż odejść z niczym... Nie chcę się kłócić,ale wydaje mi się że to był czek od Obi a nie bon zakupowy. Ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz,czy to mieszkanie Piotr będzie mógł sprzedać czy jest jakiś czas kiedy tego zrobić nie może? No bo kurde fajna sprawa wygrać,ale ja nie wiem co bym na jego miejscu zrobiła,mieszka na stałe w Częstochowie,praca szkoła córki,całe życie przewrócić do góry nogami? Chyba Rybińscy byliby w najlepszej sytuacji,gdyby je wygrali bo oni z Warszawy są tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czy siak sąsiadami zostaną zapewne wszyscy z finałowej trójki najlepsze było jak kaśka trzymała transparent żeby na inferno głosować rita transparent głosuj na piotra na rybińskich nikt nie trzymał żadnego transparentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akaaaaaaaa
finał mozna obejrzec na tvn player

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akaaaaa pls podeślij link bo ja szukam finału i doooopa ...nie mogę znależć ...z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będzie powtórka w niedzielę na tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trawdadupa
A gdziesz tam, piotrowi i roksi tez to mieszkanie jak z nieba spadlo, i nie beda mieli problemu z jakimis karencjami i przeprowadzkami itp. Roxi za chwile pójdzie na studia i juz wypasiona kawalerka jest i 25 tys na zycie, a piotr wykonczy swoja dacze, przygr***a jakas kobitke i wszyscy beda zyli dlugo i szczesliwie, bez problemow i kombinacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamietam to mowili, ze to bon do Obi, a nie czek dlatego tez ogarnal mnie smiech ze po co im teraz zakupy w obi:D Co do mieszkan to deweloper nie moze ich ot tak podarowac, bo wtedy cala idea programu jest spalona i w nastepnej edycji finalowa trojka bylaby juz brana jako wygrani i nie byloby na kogo smsow wysylac. A to jest jednak biznes. Nie uwazam tez by deweloper patrzyl w pierwszych kolejnosciach na uczestnikow, go bedzie interesowala wycena i to czy beda potencjalni kupcy chcacy zamieszkac w mieszkaniu, ktore bylo promowane przez tvn. Jesli znajdzie takich chetnych, ktorzy podbija cene ( a w to watpie) to sprzeda im mieszkanie i w d***e bedzie mial Darka i Rybinskich. To jest biznes jakby sie Wojciechowski sentymentami kierowal to by dzis takich pieniedzy jakie ma nie mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To był BON DO OBI,pieniądze do wydania w OBI Jaki sens mialoby dla spnsora dawanie im czeku ?:O Żeby poszli do konkurencji ? ja też pomyślałam to samo -po co im jak nie mają swojego mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NobleBank
dla tego dareczka to tak jak by dostal gotowke, bo kupujac zaprawy, kleje itp. dla swoich klientow ktorym remontowac bedzie chaty to do reki dostanie od nich gotowke a materialy bedzie kupowal z bonu. Tylko Ryby moga miec gorzej, ale jak znam zycie to mozna go bedzie jakos spieniezyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaaaaaaaa
Tak macie rację,ze dajac im te mieszkania,w następnej edycji ludzie liczyliby na to samo (tak naprawdę nie byłoby przegranych) tylko po co ten stary gbór walnął tym tekstem,że zrobią sponsoring i wszystkie rodziny bedą mogły zamieszkać w mieszkaniach przez siebie urządzonych.Dla mnie to zabrzmiało jednoznacznie,zresztą po minach rybińskich i darkowej widac było że tak samo to zrozumieli.Po co to mówił?mógł się nic nie odzywac i też by było dobrze,jakoś by się z tym pogodzili,takie były zasady.Chciał wyjść na dobrodusznego.Ale Rusin go przypiliła i już nie wiedział co ma powodziec.A jeszce jak dodała że oni to sprawdzą,jak to się potoczyło to chyba mu się bebechy wywróciły do góry nogami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te kolory w tych ich mieszkaniach na pewno im się nie podobały teraz za te czeki kupią inne farby przemalują przerobią te mieszkania tak jak im się podoba bo z tego co było widać robili pod jury to jury miały się wystroje podobać a nie im już widzę jak wdowiec poleciał szybko do kuchni i wbijał z powrotem te kołki na wino w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrpiotrzepiotrus
z pewnego źródła wiem ze Piotr już pozrywał kamień w przedpokoju , dzisiaj rano widziano go jak tachał razem z Roksi kilka puszek farby w kolorach zdechłej zieleni i bordo , dzisiaj też na jego fb pojawiły się dziwne linki do allegro gość o nicku ledy63 sprzedaje w okazyjnych cenach oczka ledowe...przypadek? nie sądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na glownej stronie BOD komentarze, ze po co oni smsy wysylali skoro wszyscy dostali mieszkania albo, ze ciesza sie, ze kazdy wygral:D Jozek nieswiadomie strzelil gafe i zrobil tvnowi pod gorke:P Bo teraz nieumiejace sluchac ze zrozumieniem (czytac jeszcze rozumiem, ze trudna sztuka, ale sluchac?) polaczki mysla, ze wygral kazdy i w nastepnej edycji na smsach tvn nie zarobi:P Wojciechowski zas pewnie sie bedzie miotal co tu zrobic by wypasc szlachetnie, ale z najwieksza korzyscia dla siebie. Koniec koncow sprawa ucichnie, a uczestnicy wroca do swoich norek. Piotr zas z Roskana beda mieli najciekawiej, bo jako pierwsi podejrzewam na polu cebulowaym zamieszkaja. Ktos napisal, ze Piotr pobiegl juz kolki na wino wbijac:D i ja sie z tym zgadzam, bo to byl jedyny sposrod tyctrzech uczestnikow przekonany o swojej racji czlowiek. Jak go skrytykowano to nawet nie mogl pojac, ze do tego doszlo, a co dopiero przyjac konstruktywna krytyke do wiadomosci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wino jednak długo nie zawita na tych kołkach piotra ponieważ opijał będzie wygraną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie zastnawia jedno..skoro sponsor by ufunował nawet te 50 % to skąd te rodziny wzięłyby jakieś 200tys? Za taką kasę mogły sobie wcześniej już kupic 55 m2 w starszym budownictwie a nie narzekać na swoje klitki czy wynajmowane mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sponsor im nic nie ufunduje, no chyba, ze procenty bankowe wezmie na siebie i pozalatwia kredyty. Wszystkie inne rozwiazania sa dla niego niekorzystne. Zobaczcie, ze deweloper dostal jakby nie patrzec 3 mieszkania umeblowane, wykonczone, nie zaplacil za materialy, bo sponsorowalo obi, nie zaplacil za meble, bo sponsorowal Wojck, ludzie odwalili robote, a on zaostal z 3 urzadzonymi mieszkaniami, ktore mozna opchnac za wiecej niz cene rynkowa. Jedno dal za darmo, 3 sprzeda drozej niz te pozostale w stanie surowym. I tak oto wyjdzie on na tym lepiej niz pozostali uczestnicy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marlena i Darek..owszem sympatyczni, ale ona mogłaby iść do pracy, on na tych swoich budowach pewnie mało nie zarabia i pokazał że potrafi wykończyć mieszkanie sam... kupić w stanie deweloperskim i już robocizna im odpada , nie musiałby robić wszystkiego w miesiąc , mógłby jeździćna fuchy i robić swoje mieszkanie wolniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ona pojdzie do pracy jak pewnie od kiedy urodzila pierwsze to sie zadna praca procz robienie kolczykow nie skalala:P Dostanie najnizsza krajowa przy byle jakiej robocie, on zarabia moze i nawet w miare, ale pewnie w sezonie, a zima ma zastoj, bo malo kto zima remonty robi. Jaki bank da im kredyt? To juz Piotr mozna powiedziec, ze spial by poslady dorobil do renty corki (renta taka moze wynosic od 660zl do nawet 1200zl badz wcale jesli jej matka byla leserem jak moj ojciec i nie dostalam zlamanego grosza:P), Roksi sobie za rok juz w wakacje moze na wlasne potrzeby dorobic, dzialke sprzedac moga wraz z tym domem (letniskowy czy nie ale to zawsze nieruchomosc) i brac kredycik. Nie wiemy jednak czym zajmuje sie Piotr, bo jak jest jakims kucharzyna czy pomywaczem to fakt, ze przerabane, ale jak ma chlop wyksztalcenie dobre i doswiadczenie to wcale zle by nie mieli. Jednak patrzac na niego mam wrazenie, ze albo to taki cicho ciemny:D albo pipa zwykla, ale taki to chocby apartament na Manhatannie wygral to zawsze pod gorke bedzie mial:O Tak czy siak wygrali chociaz oni moim zdaniem mieli najgorsze mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×