Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Żony ze Stepford ten film pasuje do rodzynkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale za to jakie nogi ma, jak na swoje 30 lat to laska z niej, jak młoda osiemnastka. Ja jej zazdroszcze bo wyglada swietnie a to na pewno przenosi sie na ogolny gust np. w aranzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nikt nie mówi że ona ma nieładne nogi, bo co widać to wiadomo, odchudziła sie dużo a to dodatkowo wydłuża nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Krawczyk
"Udział w programie „Bitwa o dom” wyrwał z letargu moją kreatywną stronę charakteru. Już od momentu wysłania zgłoszenia na casting zaczęłam prowadzić blog - Urządzamy nasze M, na którym gromadzę inspirację wnętrzarskie. Potem zmiana miejsca zamieszkania na Warszawę i codzienne przebywanie wśród kreatywnych osób zaowocowało masą pomysłów w głowie. Pozwoliło to także zdobyć nowe umiejętności remontowo-budowlane - wiem co to jest formatka i potrafię zbudować mebel, położyć panele, użyć sprzętów, które w programie pierwszy raz na oczy zobaczyłam. Aktualnie idę za ciosem i realizuję marzenia, jeszcze chwila minie zanim wrócę na ciepłą posadkę na etacie u kogoś… Szukam osoby, która pomoże mi wprowadzić na rynek moją kolekcję torebek – mfuko. Aktywnie spędzam czas z córką, czekam aż spadnie pierwszy śnieg, by móc szusować na nartach i snowboardzie, uczyć innych jak bezpiecznie to robić oraz łapać nowe inspiracje z przyrody w górach." - Karolina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba deweloper nie pozwolił w tej Edycji futryn montować bo na zwiastunie widać że znowu ich nie ma, pewnie w tamtej edycji uczestnicy fuszerkę odwalili a to element mieszkania który nie można potem od tak szybko wymienić. Nabrali do programu tyle rodzin wiec teraz bejzel i wszystko na szybkiego:) Coś czuję że ta edycja to niezła prowizorka będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryjek to taka druga mena:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze wkurw**** mnie te smutne historyjki. Zamiast pokazywac jak trwa praca, to w kolko tylko lzawe historie. Po drugie rodzina stewardessy, oboje maja po 38 lat, wyglad na 48 lat, a zachowanie jak 5 latki, to lezenie na chodniku pod blokiem itp. Mam wrazenie, ze ich corka jest bardziej dojzalsza od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cały ryjek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni powinni znaleźć ta matkę alkoholiczke tak jak u Wiśniewskiego znaleźli w jestem jaki jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dublińczyków pokazali dopiero podczas wizytacji jurorów. Dzisiaj wg mnie odpadną te dwie młode dziewczyny. Choć ja bym wywaliła tego Jurka P. Drażni mnie jego "artystyczna" dusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsiowi szaleja hehe... tez tak zrobie... planuje miec z 10 lat dluga limuzyne wiec juz sobie taki garasz zbuduje zeby mi sie w nim zmiescila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc wyzej mial racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam nie było dublinczuków!!!!co z nimi faktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc wyzej mial racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doładowanie telefonu zapraszam na stronę goo.gl/7LWbSx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może oni zrezygnowali po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dublińczycy byli !!!!!!!! Zrobili hinduski pokój z przemalowanym na szaro grzejnikiem - ona miała namalowaną kropkę na czole a on turban na głowie ;p Trzeba oglądać a nie tylko ślepo gapić się w tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33latka i jej CHŁOPAK
Ten jurek zachowuje się jak jakiś tyran . Boje się takich ludzi, widać jak ten chłopak jego córki się jego boi. Widzieliście zapowiedz naowego odcinka kiedy ten chłopak stłukł szklankę z kawą pana jurka?? masakra, nie dziwi mnie ze jest on po rozwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam też Dublinczykow nie widział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jureczek dobrze robi, sam mowil ze chlopak jego corki to ciapa i to sie potwierdza bo jak by gosc mial jaja to by sie postawil jak prawdziwy facet, zwlaszcza ze jurek go podpuszcza zeby sprawdzic ile chlopina wytrzyma, i widac ze chlopina to rzeczywiscie ciapol bo tylko patrzy jak panienka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33latka i jej CHŁOPAK
Jureczke dobrze robi???? żartujesz sobie prawda?? Przecież on go upokarza na każdym kroku, dobija słowem. Słyszałeś coś na temat przemocy słownej? To robi właśnie Jureczek. Gnoi go, wyśmiewa, upokarza. Okropny facet, mam nadzieje ze nie wygra tego programu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzieliście jak jurorzy wychwalali kiczowate drzewko u tych z domu dziecka czy wogóle oni mają jakiś gust kto wybrał ich na jurorów ? o co chodzi w tym programie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żartuje, jaka przemoc słowna? on z nim poprostu pogrywa i czeka na jakas meska reakcje od chlopiny, ale on tylko skacze jak panienka, no ale moze mu placi za robote albo nawciskal mu kitu ze mu coreczke z łóżka zabierze jak sie bedzie stawial hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu zamek,teraz z gotowca. To już wolałem luźną kreatywność.ci ludzie nie mają żadnej kreatywności. Pokój z krzyżem,pokój dla dziecka którego nie ma,pokój nic pana Pacha... O co chodzi w tym programie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33latka i jej CHŁOPAK
fatalnie dobrali uczestników. Nikt nie ma pojęcia o wystroju wnętrz. Robią nudne, zwyczajne pomieszczenia. Takie jakie ma 90 procent polaczków w blokowiskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten prostacki i arogancki Jurek powinien odpaść. Jest coraz bardziej wkurzający i nic wielkiego nie wykonał. Tylko się ciągle chwali. Zrobił z pokoju jakąś obskurną piwnicę czy garaż. Przybił dechę do ściany , powiesił jakieś zdechłe rury i dostał pochwałę. I to jego "doszłem" oraz zachowanie wobec chłopaka córki. Widać po minie, że chłopak jest zmęczony i zdołowany. Pewnie jest tam tylko dla swojej dziewczyny. Do tego Jurek cwaniak podlizuje się jurorom jakimiś kiczowatymi portretami. Dobrze, że Natalia ma swoje zdanie i nie dała się przekupić. Niech facet spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj ludzie jak wy zazdrościcie tym uczestnikom, że mają możliwość pokazania się w telewizji a wy nie, mogą wygrać mieszkanie a wy nie, po co oglądacie ten program zazdrość was zżera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nakręca was ta telewizja widać że własnego rozumu nie macie łykacie co wam pokarzą i co chcą trochę własnego rozumu przecież tu można się domyślić że weszytko jest ustawione i na pokaz pod publikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×