Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dupa12d

Czy faceci lubią nimfomanki?

Polecane posty

Gość MACHU NA PICZU
@Laura nie musisz mnie omijać a na patrzenie na Ciebie nie licz. Jestem w stałym związku, szczęśliwym i kochanki na jedną noc nie szukam. Zadajesz idiotyczne pytanie myląc pojęcia i dziwisz się? Nie sądzę że znajdzie się facet który chce być z kurvą, która co chwilę bzyka się z innym, a on sam choćby stanąl na wacku jej nie zadowoli. Poza tym nie schlebiaj sobie, faceci wolą młodsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmkm, nie uważam, że mam problem psychiczne, bo lubię i myślę o seksie tak często jak zdrowy facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinka4567
Kurcze napewno trafisz! Mozesz mi wierzyc, ze taka kobieta dla faceta to skarb! Kiedy nie ma oporów w łózku i jest normalna, a nie ciagle ból głowy. Jak Tobie facet odmawia to bardziej go szanujesz? Bo ja jak mam ochote, a on nie ma sily, albo zasnie to bym Go udusila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturo211
To ,że kobieta jest nimfomanką nie oznacza, że będzie zła żoną czy matką. Każdy z nas ma pewne wady które dla jednych sa wazne a dla innych mało znaczące. Ja lubię kobiety z wysokim libido i jeżeli między nami była by miłość to chciałbym mieć taką żonę. Liczę się z tym, że mogła by mnie kiedyś zdradzić, jednak jestem w stanie jej wybaczyć taką chwilę słabości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MACHU NA PICZU
Oczywiście pisząc o kurvie mam na myśli nimfomankę, a nie Ciebie, ale tak zmyślnie to napisałem, żeby zasiać zamęt. Tak się to kończy jak się myli pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinka4567
''Laura, to nie z libido masz problem a ze swoja psychika'' hahahahhahah bo lubi seks? O fuck musisz byc jakas dewota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmkm
Laura, ale nie popadajmy w skrajnosci. Jasne faceci, nie lubia takich humorzastych, nikt nie lubi zbyt nadasanych ludzi, ktorym wiecznie cos nie pasuje..chodzi o to zeby jakos to zbalansowac. Ale nje uda ci sie tego zzrobic, chyba ze na krotka mete bo tobedzie ejdynie zlagodzenie skutkow...jakiegos problemu ktory lezy gleboko w tobie. Trzeba zbadac przyczyne i nad tym pracowac. sa specjalne terapie gdzie uczy sie ludzi radzenia sobie z emocjami w zdrowy sposob nie uciekajac sie do polsrodkow takich jak seks, zakupoy, jedzenie alkohol itd. potzrebna ci jest psychoterapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacz
Glupi ludzie czy wy w ogóle wiecie kto to jest nimfomanka? To, że kobieta lubi sex nie oznacza, że jest nimfomanką! Osoba uzależniona od sexu uprawia sex dla samego sexu, a nie dla osoby. Często nie umie się powstrzymać przed zdradą. Tak jak ktoś wcześniej napisal nie umie utrzymać więzi emocjonalnej. Cały jej świat przesłania sex. To choroba często wywyołana traumą i niską samooceną. Dżizassss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palinka, dziękuję ci kochana! Naprawdę! Bo teraz wierzę, że są szanse na normalny związek ;* Po prostu zawsze po rozstaniu ma się doła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura- Tak, tylko, że przez to, że lubię seks i kocham często to robić, mój były przestał mnie szanować i nie traktował już jak dziewczynę, a jak dziwkę, więc go rzuciłam. Boję się, że przez to, że jestem nimfomanką, żaden facet nie potraktuje mnie jak wartościową dziewczynę do normalnego zwiazku ;( 123456 może nie spotykaj się więcej z chłopcami, a zacznij z mężczyznami. ;) nie widzę nic złego w nimfomance czy związku z nią. tylko czy Ty naprawdę jesteś nimfomanką kobietą która pragnie być zaspokajana kilka-kilkanaście razy dziennie, czy po prostu masz wysokie libido? to nie to samo. pierwsze to choroba, drugie marzenie większości facetów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmkm, mam wrażenie, jakbyś mówiła lesbijce: idź się leczyć. Lesbijstwa nie uleczysz, bo to nie problem psychiczny. Tak samo libido nie uleczysz. Faceci nie leczą. Ja mam leczyć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmkm
palinka4567 nie jestem dewota, mam po prostu fachowa wiedze, ktorej tobie, jak widac, brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siła_spokoju, wysokie libido ;] Oj, ale widzisz, mój poprzedni bardzo mnie kochał. ALe gdy ja z miłości i z chęci, z powodu wysokiego libido pozwalałam na bardzo wiele i czesto, przestał traktować mnie jak wartościową dziewczynę. Po prostu źle trafiłam czy tak zawsze już będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kmkm, czyli niskie libido z kolei też trza leczyć? Bo skoro wysokie trzeba twoim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinka4567
Nie jestes nimfomanka tylko lubisz sesk i masz wysokie libido, nie ma sie z czego leczyc! A normalny mężczyzna bedzie najszczesliwszym facetem, wiem po swoim :D Badz dobrej mysli glowa do góry ja lece, ale wpadne tu pozniej. Tylko nie sluchaj kmkm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmkm
hola hola, nie porownuj lesbijstwa do nimfomanii. nie ma nic zlego w luieniu seksu. Sama kocham seks. Kazdy ma jakies swoje upodobania. Problem pojawia sie wtedy gdy te upodobania staja sie bariera w byciu szczesliwym, a tak to wlasnie wyglada w twoim przypadku. Inaczej nie pisalabys o tym na forum czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinka4567
kmkm wysokie libido sie leczy? Takich doradców jak Ty sie leczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmkm
palinka, wiesz po sobie..jestes nimfomanka? chyba w takim razie myslisz diwe rozne sprawy. wysokie llibido a nimfomania charakteryzujacaa sie pragnieniem seksu w kazdej sytuacji- dla zlagodzenia bolu/nudyfrustracji/itd to dwie rozne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmkm
czyli niskie libido z kolei też trza leczyć? zazwyczaj niskie libido - brak checi totalnej wynika z obnizonego stanu emocjonalnego, depresji. wiec tak nalezy wyleczyc depresje by libido powrocio na swoje miejsce. nie ma bariery bo nie ma juz zwiazku, - no to wlasnie brak zwiazku i problemy z facetami - to jest twoja bariera. sluchaj jie pisalabys o tym na forum gdybys nie miala problemu. wiec sama chyba widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura faceci jeśli traktują źle kobietę to nie ważne czy jest nimfomanką czy nie. Co do związku to seks udany = udany związek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura- Po prostu źle trafiłam czy tak zawsze już będzie? 1234 źle trafiłaś. jeden będzie chciał, wykorzystać Twoje wysokie libido inny doceni i będzie dziękował niebiosom, że na Ciebie trafił. :) Ty masz się tylko zorientować, na którego trafiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahacz
Nimfomanki nie można źle traktować ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahacz
no tak ja lubię laski które wylizują gary do czysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahacz
Zresztą tylko do tego się nadajecie. DO GARÓW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje powolac komitet, ktory blizej sie zajmie sprawą Laury A jezeli okaze sie, ze komitet wywiąze sie z postawionych zadan, Rozszezy zakres swojej dzialalnosci o inne podobne przypadki Chetnie zostane pierwszym czlonkiem tak rozumianego komitetu Lauro nie odpowiedzialas na pytanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×