Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MissDee

Single no more..(!) Gdzie/Jak poznać drugą połowę?

Polecane posty

Gość gość
a ty gdzie poznalas partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten gość wyżej - przeczuwam, że to nie jest jednak kai jednak to ja, tylko wiesz pisanie w pracy i w ogromnym pospiechu niesprzyja przejzystosci wypowiedzi. Chcac napisac jak najwiecej napisalem istny misz-masz. Jednak to dalej ja. Misja kplankp sie udala!! malo tego awansowalen w pracy. kai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis czasu na pisanie nie bedzie, ale jutro! mm mmmmm mozemy popisac. ;-) Oboecuje wyczerpujaco odpowiadac na niescislosci i pytania. ;-) 7 czerwca organizuje takie oficjalne przy rodzinie ze wszystkimi zareczyny :-) kai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postkoma
Moim zdaniem portale matrymonialne nie są wcale dla zdesperowanych, tylko raczej dla tych, którzy na serio myślą o jakimś związku. Zgoda - na początku też podchodziłam do tego z dystansem, jakoś kojarzyło mi się to z jakimiś starymi polskimi komediami, gdzie facet przychodzi do jakiegoś biura, dostaje katalog z dziewczynami i wybiera sobie, która będzie mu odpowiadać. A jak zaczęłam korzystać, to okazało się, że realia są zupełnie inne, portale dają możliwość poznania naprawdę wielu osób. A co z tego wyjdzie, to już zależy od nas, to my wybieramy osoby, które pasują do nas i sami oceniamy podczas pierwszych rozmów. A czy na mydwoje jest problem z załapaniem kontaktu z kimś? Miałam tam konto i moim zdaniem nie, ja przynajmniej miałam to szczęście, że większość facetów (nie pisałam do wielu, to fakt) odpisywało mi na moje wiadomośći. I dopasowania były trafne. Nie miałam przypadków, że najlepiej dopasowani w ogóle nie z moich regionów byli. Może to kwestia wypełnienia testu czy wizytówki...? Może przez to masz złe dopasowania? Jeśli chodzi o moją wizytówkę, ja skorzystałam z prezentu portali, w postaci porady specjalisty, który zasugerował mi jak mam zmienić wizytówkę, żeby przyciągnęła kandydatów na partnera:) Może też skorzystaj z tego? Taką możliwość ma każda osoba, która ma abonament na min. 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a poznałas kogoś tam? Bo co z tego że istnieją w porządku tam faceci (z takimi miałam do czynienia na płatnych sporo portlach) jak na spotkaniu klapa- brak chemii abo wiecznie poszukujący księżniczki;-) nie wiem czy mówiąc portale matrymonialne masz na myśli randkowe, bo tam powszechnie wiadomo, że większa ilość osób szuka łatwego seksu a nie związku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytałam sobie z ciekawości opinie na forum o tym portalu mydwoje i jednak moje wrażenia są trafne. To samo piszą inni, że to ściema, podstawione profile dla zachęty, praktycznie zero ruchu, dużo osob nie ma tam abonenetu i możliwości odpisywania (kto będzie płacił 60 zł co miesiąc za nic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi Sh a
My tu pitu pitu a Kai zaręczony ! Widziałam jej foto i mówie Wam, że laska 1 klasa :-) na prawdę ładna dziewczyna. Kai to szczęściarz i gratuluje z całego serca :-* Dziekuje Jacku za odpowiedź. Wiesz ja chyba zrezygnuje z portalu tego typu... Każdy sposób dobry, ale to jednak nie dla mnie. Spróbuje tak jak piszesz odłączyć się czasem od dziewczyn:-) MissDee jak chyba mam tak samo - chce czegoś romantycznego, a nie czegoś sztucznego jak poszukiwanie w internecie, zresztą nigdy nie wiadomo kim jest ta osoba i czego tak na prawdę oczekuje. W sieci można kłamać z taką łatwością ! Itd, itd poza tym jakoś szkoda mi czasu na spędzenie go przed komputerem, jak równie dobrze mogłabym w tym czasie iść na spacer, rolki etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczkowatosc
Siedzę na portalach randkowych od kilku miesięcy. Zauważyłem dwie, może trzy rzeczy. 1. Dziewczyny na portalach są brzydkie :) sory faceci to wzrokowcy musicie szukać offline :D 2. Te ładniejsze / a jest ich ok 5% z całej puli, tak na prawdę, wcale nie są zainteresowane rozmową, bardziej zależy im żeby ktoś napisał "ładna jesteś", chyba traktują to jak terapie .... ? Totalna olewka nawet nie odpisują jakby zapomniały celu swojej rejestracji a wyglądają NORMALNIE fakt 5% ale to dalej ludzie normalne dziewczyny . Jestem dziwny ? 3. Panuje opinia że na portalach faceci szukają darmowego i łatwego sexu. Chyba najbardziej idiotyczna wymyślona przez świat kobiet nierealistyczna, filozofia usprawiedliwiania i wzorca z dzieciństwa "nie rozmawiaj z obcymi". Nawet pamiętam bohaterke o imieniu Marta, która po kilku zdaniach rozmowy na Sympatia oznajmiła że lubi rozmawiać o sexie !? Wrócę do punktu drugiego. Jak ktoś dobrze go zrozumiał to już wie, że nie mam z kim rozmawiać. Dlatego ja osobiście odradzam portale a jestem na sympatii i na bodoo. Szczególnie badoo, co za g****o hehe. Także realizuję mój plan pon ang wt joga śr tańce czw spot biz pt spont itp.. . Ja sobie poradzę a Wam odradzam portale, nawet powiem więcej mam wrażenie że jak siedzę na portalu randkowym to tracę czas bo mógłbym kogoś poznać w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi sh b
Cześć, wiem, że już tu nie zaglądamy, ale gdyby ktos ze starej ekipy odwiedził tą stronę to chce się pochwalić, że mam wspanialego chłopaka :):) a poznalismy się w takim mini pubie, tańczyłam ze znajomymi dosłownie na skrawku podłogi :) a on mnie tak obserwował i obserwował, az w końcu poprosił do tańca. I tak to się zaczęło:) teraz planujemy wspólną przyszłość. Pozdrawiam wszystkich i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poznalam facetow w pociagu .na ulicy.nad morzem.w pracy.na plazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaalka
Chyba jestem jedyną, która poznała faceta w internecie... nie żałuję portal ezeo.pl okazał się dla mnie szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeraliinoia
Podbijam Chetnie bym kogoś poznala ale jak przystojny hindus chcial na kawę to ucieklam, potem byl portugalczyk, młody, tez dalam noge (bylam od niego starsza chyba z 8lat tylko nie widac po mnie jak mam czapkę z daszkiem). I ogólnie, dziwnie :/// na zywo ściągam samych smarków (bez obrazy przystojni fajni chłopcy ale za mlodziii, chyba) a online starych zboczonych oblechow :/ jakos nie mogę trafić normalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×