Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość godnie odejść.....

CZEMU EUTANAZJA W POLSCE NEST ZABRONIONA??

Polecane posty

Gość fytyftft
"czy pomoc nie wyrażą sie poprzez troskę , łagodzenie bólu , terapię , leki ? " Daremne slowa. Takie osoby to wytwor wspolczesnosci. Isc na latwizne i miec wszystko gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fytyftft
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne,.,
nich każdy kto dla siebie tego chce, po prostu spisze takie oświadczenie. Może prawo sie zmeni i wypadku takiej zgody eutanazja będzie możliwa. Ile z was tu, promotorów eutanazji ma taki dokument sporządzony? jest choć jedna osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze ,ze ludzie iwerżąc ,ze eutanzja jest dobrem nie zadają sobie ani przez chwilę pytania - komu tak naprawdę ona pomoże ? uśmierconemu ? czy zbolałym bliskim , którzy dość maja umierania i chorowania , opieki i tego ,ze nie moga n a wakacje pjechać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fytyftft
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa.... już to widzę , ten dokument :) ale wydzierać sie o prawie do śmierci kiedy prawo może łatwo obrócić ise przeciwko nam samym - łatwo . Ale łatwo teraz kiedy wszyscy młodzi i zdrowi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allium - czy ty naprawde jesteś taka tepa czy tylko udajesz? gdzie napisalam, ze starość ma sie równać śmierć???? ja tylko chce, zeby kazdy mial prawo w pelni o sobie decydować i jeśli czlowiek ciezko chory zdecyduje, ze chce umrzeć to ma mieć do tego pelne prawo bez tego, zeby ktoś postronny o nim decydowal. juz zrozumiala? chodzi o pelne prawo do decydowania o sobie i swoim zyciu. jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na koniec napisze , że cieszę ise ,ze nie byłam tu jedyna z moimi " zaściankowymi " poglądami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fytyftft
Chodzi o ich wygode i widzi mi sie, a nie patrzenie na problem z punktu widzenia calego spoleczenstwa i roznyhc przypadkow. Tak jest ze wszystkim, np. pomyslem legalizacji narkotykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzywa - tobie ise tylko wydaje że rozumiesz temat . poczytaj trochę a póżniej zadaj rozsądne pytanie :) na razie - powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imć
Faszystowskie państwo zabrania eutanazji na życzenie. Odróżniajcie morderstwo czyli eutanazję na członku rodziny od samobójstwa czyli gdy chory sam chce żeby mu pomóc umrzeć, dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fytyftft
No wlasnie "chciec umrzec". Pojecie wzgledne i sa rozne tego przyczyny. Troche pomysl nad tym, taka mala rada dla Ciebie, bo na tym opieralo sie to co napisalismy wczesniej. Allium fajnie, ze sa takie osoby jak Ty. Dobrze, ze ludzie nei pozwalaja na to i w polsce jest jeszcze w miare normalnie pod tym wzgledem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja publicznie poproszę o eutanazję jeśli moja emerytura wyniesie 200 zł, a na to się zanosi. Nie chcę brudna i zawszona spać pod mostem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fytyftft
No tak. To trzeba napisac tak do naszych wladz, ktore nam zgotowaly to co mamy jesli chodzi o sytucje gospodarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie umysly zapaskudzone kościelna propaganda, "zycie za wszelka cene" i koniec, klapki na oczach i nie przyjmujemy innych argumentów. oj, moze was zycie nauczy, ze nie wszystko jest czarne lub biale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katolik uwłacza mej godności
Powinni zburzyć te kościoły bo to nie jest nikomu do niczego potrzebne to jeszcze w dodatku zbierają się tam takie zjeby pokroju alium. Eutanazja powinna być dostępna i tyle niech każdy ma prawo zdecydować o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katolik uwłacza mej godności
Krzywa oby :) oby taka alium zachorowała na jakiegoś ciężkiego nieuleczalnego raka, albo lepiej jej dziecko i niech zdycha i błaga o śmierć, zobaczymy jakie będzie miała poglądy na temat eutanazji. Łatwo się wypowiadać na tematy które nas nie dotyczą, ale tylko tak myślisz ali um bo rak może dotknąć każdego nawet katola :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fytyftft
Kto ma klapki na oczach ten ma. Nie mam zamiaru juz sie powtarzac w swych argumentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katolik uwłacza mej godności
No to w takim razie idź już i się nie powtarzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fytyftft
" oby taka alium zachorowała na jakiegoś ciężkiego nieuleczalnego raka" To jest wlasnie empatia w wydaniu lewicowcow :) Szkoda slow. To forum lewicowe przede wszystkim, bo juz dawno odkrylem, ze wiekszosc osob ma tutaj takie poglady i widac jakie tutaj bagno panuje czasami i jak tacy ludzie naprawde mysla, a nei przyznaja sie na codzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fytyftft
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamierzam napisać do prezydenta, zapytam dlaczego zgotowali taki los młodym ludziom. Wiecie co mam wrażenie, że wcześniej czy pózniej wprowadzą eutanazję. Zobaczcie co się dzieje, ilu ludzi nie ma pracy, albo jakieś śmieszne umowy śmieciowe, zlecenia, o dzieło, staże z up, praca na czarno. To pokolenie 40-20 latków będzie miało problem. Nasi dziadkowie mają renty, emerytury, spokojnie sobie chodzą do kościoła i jeszcze wnuczkom dadzą parę groszy. Jestem realistką i wyobrażam sobie moje pokolenie w wieku 75 lat żebrzące pod kościołem i na ulicy. Za emeryturę 200 zł, żaden ośrodek pomocy społecznej i tym bardziej dom spokojnej starości nie przyjmie. A umierać pod mostem brudna, zawszawiona , śmierdząca też nie chce :(. Myślę, że rozwiązaniem jest eutanazja. Dzieci rodzi się mało, kto tam będzie za te 30 lat opiekował się starymi bezzębnymi starcami bez emerytur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy tu tacy ciemni jesteście czy tylko udajecie??? jak nie katol to lewak??? a co, nie mi niczego pomiedzy??? no jak mówie, klapki na oczach i uszach. oj, zal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imć
"No wlasnie "chciec umrzec"." Jak to względne? Jak jeszcze można się z kimś porozumiewać to można dowiedzieć się czego sobie ktoś życzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fytyftft
Przeciez te smieszne emerytury to wlasnei jest eutanazja na tym narodzie. O mlodych az zal wspominac. jaki maja tutaj start, ale ich to gowno obchodzi tak naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katolik uwłacza mej godności
Fyt ale nie urywaj z kontekstu dobrze? Chce tylko by alium na własnej skórze przekonała się o czym tak wymadrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imć
@ Anikas To rodź dzieci i je dobrze wychowaj to będziesz miała super opiekę na starość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fytyftft
"Jak to względne? Jak jeszcze można się z kimś porozumiewać to można dowiedzieć się czego sobie ktoś życzy." No nei moge porpostu. W jakim Ty siwecie zyjesz :D Zobacz jak zastraszeni sa starsi ludzie chociazby w domach starcow. Oni powiedza wszystko co tylko ktos sobie zazyczy. Dorosnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro pies może mieć bezbolesna śmierć to dlaczego ja mam się tułać na starośc, bita, podpalana przez młodzież itp. Skoro żyjemy w państwie katolickim i człowiek przedstawia jakąś wartość to nie powinno się go skazywać na męki. Albo państwo wprowadzi legalną eutanazję albo będzie musiało zapewnić godną opiekę na starość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora chora chora
Czlowiek dostaje zycie, rodzi się i umiera...Jestem osoba wierzaca w Boga,Stworzyciela naszego.Prawie dwa razy bylam na drugim swiecie, jednak chec zycia, milosc do moich bliskich, sprawily, ze Wszechmoacy pozwolil mi na dalsze zycie na ziemi.Co by się stało gdyby eutanazja była legalna?Byc może moi bliscy myslac, ze cierpie, starali by się o eutanazje dla mnie.Ja wielokrotnie podczas walki z choroba wypowiadałam słowa"nie chce już dluzej cierpieć, chce odejść..." ale kiedy bylam już bliska śmierci, niczego bardziej nie pranelam jak zyc, zostać z bliskimi, czuc ich milosc i bliskość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×