Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość godnie odejść.....

CZEMU EUTANAZJA W POLSCE NEST ZABRONIONA??

Polecane posty

Patrząc na cierpienia milionów ludzi dochodzę do smutnych wniosków. Gdybym była Bogiem nie miałabym sumienia na to patrzeć i gdybym mogła coś z tym zrobić to natychmiast bym zrobiła, nie czakałabym ani chwili by ratować ludzi. Dlatego są 3 opcje: albo nie ma Boga takiego jakiego sobie wyobrażamy ( osobowego Boga ) a jest przyroda po prostu, albo światem rządzi szatan, albo Bóg ma tylko moc duchową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora chora chora
Bog dal nam wszystkim prawo wyboru, każdy może podjąć się eutanazji jeśli tego chce, jeśli nie w Polsce to w innym Kraju, to samo z aborcja, jeśli w Polsce nie wolno, można to zrobić w innym Kraju, to samo jeśli chodzi o lesbijki i gejow, chociaż uważam, ze pisząc o eutanazji nie piszmy o związkach homosexualnych, bo tu mowa o toleracji zwiazkow a nie śmierci na zyczenie. Napisalam tutaj nie dlatego ze jestem przeciwna, albo ze jestem za, napisałam tu dlatego, bo warto się nad tym zastanowić dogłębnie, być może kiedyś eutanazja będzie legalna, kto wie...wybor zawsze będzie nalezal do człowieka.To nie Bog sprawia nam tyle cierpienia a my sami na własne zyczenie, robimy pieklo na ziemi. Można tez zalegalizować bron, pozwolić dzieciom bawic się nia...wszystko nam wolno, tylko, do czego to doprowadzi?Sami sobie odpowiedzcie na to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chora chora chora Tak, każdy ma taka szanse, ale czy ja dostanie o tym zadecyduje nasz Stworzyciel. xx blagam, te pierdy o bogu sobie daruj. nie wierze w waszego chrześcijańskiego boga wiec ten argument do mnie absolutnie nie trafia. moze sprobój uzyć logiki, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzacyyy
Denerwuja mnei takei zwroty typu "wasz Bog" i "oglupienie". Nie wierzysz to Twoja sprawa. ale nie powinienes mnei obrazac. Ja nie obrazam ateistow. Bog jest dla wszystkich, a ze Ty w niego nei wierzysz to nic nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzacyyy
Dla mnie nie fajne moze byc to, ze ktos nei wierzy wlasnie, to nie znaczy, ze od glupkow go wyzywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzacyyy
Bardzo dobrze mowi. Dla mnei to jest akurat istotne i bardzo fajne doswiadczenie o ktorym opowiedziala !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzacyyy
A niereligijne argumenty masz wczesniej nie wiem czy wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jest wasz bóg bo ja z nim nie mam nic wspólnego. to tak samo jakbym wam wciskala ze istnieja kransoludki, to dla mnie taka sama fikcja. ciebie obraza określenie "wasz bóg"???? litości, zaraz sie beda o wszystko obrazać co nie bedzie katolom wlazić w zad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzacyyy Dla mnie nie fajne moze byc to, ze ktos nei wierzy wlasnie, to nie znaczy, ze od glupkow go wyzywam. xx pokaz mi GDZIE ja kogokolwiek wierzacego nazwalam z racji tego glupkiem!!!!! rany, czemu wszystko przekrecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzacyyy
blagam, te pierdy o bogu Moglas sobie darowac te pierdoly. Sa tez inne wypowiedzi o uwlaczaniu godnosci jakiemus ateiscie przez katolika itp. Nie zgadzam sie na takei traktowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bog jest dla wszystkich"...kto w niego wierzy. dla mnie ten chrześcijański, upersonifikowany bóg po prostu NIE ISTNIEJE. jest tylko wymyslem slabych umyslów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzacyyy - ale o co ci wlściewie chodzi??? czego ześ sie tak uczepil??? nie potrafisz dyskutować z kimś kto ma odrebne poglady bo to cie obraza???? blagam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bog dal nam wszystkim prawo wyboru, każdy może podjąć się eutanazji jeśli tego chce, jeśli nie w Polsce to w innym Kraju, to samo z aborcja, jeśli w Polsce nie wolno, można to zrobić w innym Kraju, to samo jeśli chodzi o lesbijki i gejow x A czemu nie w Polsce? Czemu nie mam w moim kraju prawa o decydowaniu o sobie? Kto mi w koncu odpowie na jakieś pytanie zadane przeze mnie? Tylko z sensem plz. Bez mieszania w to boga, szatana, potwora spaghetti i reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzacyyy
A dla mnei tacy ludzie sa poprostu fantastyczni, godni nasladowania. Masa osob wierzacych to bardz owartosciowi ludzie i moze pozostanmy przy swoich stanowiskach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzacyyy
A poczytac wczesniejsze odpowiedzi to nie laska? Z tego co widze to jzu bylo to walkowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale niektóe dewoty tu siedzą
ty debilko o nazwie chora chora chora ty to jesteś chora ale psychicznie stąd twoje poglądy idiotki i wmawianie innym że dla nich liczy się kasa stara ku rwo nie to że szkoda im kasy na rodziców tylko zdziro uwierz że tych pieniędzy niektózy naprawde nie mają stara kurwo kto cię spłodził że jesteś tak infantylnie głupia suko jebana sram na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzacyyy
Fajne poglady macie lewaki. No to co jeszzce zaprezentujecie. Macie jeszcze jakies glebokie wyznania? :) Jak w ogole mozan was szanowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora chora chora
"A czemu nie w Polsce? Czemu nie mam w moim kraju prawa o decydowaniu o sobie? Kto mi w koncu odpowie na jakieś pytanie zadane przeze mnie? Tylko z sensem plz. Bez mieszania w to boga, szatana, potwora spaghetti i reszty" X X Dlatego bo tak zdecydowali ludzie, czyli nasz rząd, jeśli tak bardzo pragniesz legalizacji eutanazji, aborcji dolącz do osob, które walczą o to by eutanazja i aborcja była legalna w PL. A jeśli chodzi o logike, każdy z nas (chyba, ze się myle)wie co to jest dobro a co zlo, nie trzeba tutaj pisać o Bogu.Jesli ktoś uważa ze dobrem jest eutanazja, czy aborcja, niech walczy o legalizacje.Ja uważam, ze to morderstwo, jedno i drugie, ale jak już pisałam, każdy ma prawo decydować, ja nie przyczynie się do legalizacji, a jeśli tak się stanie, nie będę korzystala z tych przywilejow, ponieważ dla mnie to zło i nie wyobrażam sobie pozwolić zabic bliskich mi osob, wole dac im milosc i bliskość podczas choroby niż przyczynić się do ich śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora chora chora
bliskie mi osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×