Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Romantyk z P

Dlaczego kobiety nie lubią romantyków?

Polecane posty

Gość Romantyk z P

Mówi się, że kobiety doceniają romantyzm, jeśli jednak przychodzi co do czego, to unikają uczuciowych osób. Jak myślicie z czego to wynika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93473459490
Kobiety nie lubią? Nie wiem skąd masz takie dane. :D Wszystkie dziewczyny lubią. Tylko że romantyków a nie cieple kluchy. Wszystko ma być z umiarem. Niestety faceci często mylą pojęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem doceniaja , ale ten nietuzinkowy anie kiczowaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy nie lubią, raczej większość kobiet deklaruje że marzy o romantycznym facecie :) Oczywiście nie wszystkie np. mój mąż lubi jakies tam romantyczne gesty, kolacje przy świecach, spacery o zachodzie słońca...itp. :) a mnie średnio to kręci, korci mnie np. żeby przy tej kolacji włączyć tv, oczywiście tego nie robię...ogólnie mogę powiedzieć że u facetów romantyzm mnie raczej peszy, czuję się dziwnie bo wiem że POWINNAM to uwielbiać, a tak nie jest :) i mam poczucie winy z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma powodu lubic czegos na sile;/ ja przekladam pragmatyzm nad romantyzm;-) ale czsaem ktos mi szczypte tego drugiego przemyci - i ku mojemu zdziwieniu - podoba mi sie to (ta szczypta;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety kochają romantyków
ale kilka razy do roku dzień kobiet, rocznica , urodziny w resztę roku chcą chama u boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasasa
Ja nie przepadam za romantykami. Chyba, że facet ze szczyptą romantyzmu. To jeszcze przejdzie. Chodzi o to, że te róże, kolacje przy świecach to strasznie przereklamowane jest. Dla mnie romantyczne bardziej jest uciekanie przed burzą w deszczu, albo po prostu wieczorny spacer. A faceci w dzisiejszych czasach przesadzają, myślą że jak nasypią płatków róż na łóżko, postawią pare świec, to dziewczyna pojdzie za nim na koniec świata. Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety wolą dziś wyżelowanego
pustaka co je pociupcia i zostawi niż kochającego romantycznego odpowiedzialnego mężczyznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasasa
po prostu wolimy faceta twardo stąpającego po ziemi, a nie bujającego w obłokach romantyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjndfskdsdvf
Bo masz być najpierw facetem. Jak pierwszy warunek jest spełniony to możesz być nawet bardzo romantyczny i super. Po co kobieta ma sie zakochać w drugiej cipie, nie kumasz że to nie działa? NIGDY nie myśl że jest droga na skróty i tanie triki zwalniaja cię z bycia prawdziwym facetem. MAsz być zaradny, pewny siebie, inteligentny, władczy, i coś potrafić, zacznij od tego, a romantyzm to tylko dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małpka801054
Kobiety nie lubią? Nie wiem skąd masz takie dane. Wszystkie dziewczyny lubią. Tylko że romantyków a nie cieple kluchy. Wszystko ma być z umiarem. Niestety faceci często mylą pojęcia O to to. Facet ma być męski, opiekuńczy, troskliwy, szarmancki i w takim sensie romantyczny. A nie ciepłe kluchy, które tylko wzdychają, czytają poezję, a jak nosić coś ciężkiego, zawołać elektryka, wyprowadzić psa, umyć okna czy skręcać meble to i tak wszystko ja sama bo on nic nie umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małpka801054
i zgadzam się z tym że nasypać róże na łóżko to każdy jełop potrafi. trzeba coś więcej zrobić, pokazać że się swoją kobietę dobrze zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim facet ma być męski a nie jakaś ciapa :o Bycie romantycznym nie polega moim zdaniem na ciągłym bujaniu w obłokach, czułych słówkach 24/7 itd. We wszystkim musi być umiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdhggyy789
autorowi się myli bycie romantykiem z byciem cipą. niewydarzone ciepłe kluchy mówią o sobie, że są "romantykami", bo to lepiej brzmi niż cipa :D prawdziwy facet po prostu bywa romantyczny, anie miota się i jęczy jak przygłup z romantycznych ballad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety oczekują
spoconego twardziela chama i gbura a nie kulturalnego, romantycznego, kochającego mężczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko się pomieszało
sama bujam w obłokach to mój facet czasem też powinien żebysmy mogli razem pobujać :) /kobiety chcą gbura i chama /-pogląd godny gbura i chama :D usprawiedliwia swoje chamstwo tym,że "robi to dla kobiet" hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety oczekują spoconego twardziela chama i gbura a nie kulturalnego, romantycznego, kochającego mężczynę rozumiem że dla ciebie wszystko jest czarne lub białe :D Oczekujemy twardziela, tak, ale nie spoconego chama i gbura. Kulturalnego i romantycznego, kochającego mężczyznY (który nawiasem mówiąc potrafi posługiwać się ojczystym językiem i odmieniać przez przypadki), ale nie ciepłych kluch. Romantyczny to nie znaczy ciota, na serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×