Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sailorka

Staraczki długodystansowe z BB :-) pozytywnie zakręcone ;-)

Polecane posty

Witam Staramy się o dzidziusia dwa lata. Bez skutku. Mimo bieganiny po lekarzach i różnych zawiłości losu nie tracimy wiary!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mynia_82
Sailuś :) A ja właśnie weszłam zobaczyć czy działa i jak działa:) A tu Ty:) Kochanie moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślałam sobie,że na próbę założę. :-) Trzeba dziewczyny poinformować :-) U mnie dzisiaj @ i małż był oddać materiał do badania. Czeka się 3 dni i cena mnie zaskoczyła. Raptem 15 zł a jak coś wyhodują to drugie 15. To tyle co nic przy tych moich hormonach. Zaczęłam dzisiaj braćcastagnusa bo coś mi się cykle rozjechały. :-) chociaż wolę krótsze...;-) Co u Ciebie kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glowa do gory trzeba pozytywnie myslec ja czekam na maly cud od ponad 5-ciu lat niedlugo in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze:( Przykro mi, że @ przyszła:( Cholerka... A u mnie to sama zobacz... szkoda słów. Różne miałam anomalie w cyklach ale żeby tak się działo dziwnie to jeszcze nie... chyba sobie zapodam luteinę bo coś czuję że owu nie było :( A paradoksalnie tak mnie wczoraj wieczorem i dziś rano mdliło, haha, ale tak inaczej niż te moje mdłości na tle psychicznym co mam zawsze... tak mnie mdliło jakby tuż przy języku, tak wysoko... No ale już my to sobie umiemy wkręcać. Z tym, że tym razem to już naprawdę nie mam żadnych nadziei więc i wkręceń być nie powinno... Napiszesz do dziewczyn na priva na bb? bo ja to mogę jedynie do Jilki i Asitki na fb napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myniu zaraz je odszukam i napiszę :-) Co do wykresu większość masz powyżej linii. Myślę,że była owu. A jak się udało to temp skoczy CI jeszcze raz przed @. Widziałam takie wykresy. :-) dlatego uważam,że nie ma co się ekscytować wysoką temp w np 9 dpo bo o niczym nie świadczy za to 13 dpo to już robi się ciekawie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula właśnie planujemy tu wnosić pozytywne emocje i fluidy :) Mam nadzieję, że szybko Wam się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sailor zgadzam się z tym ekscytowaniem bo wykres taki jak u mnie w zeszłym miesiącu czy taki jak zawsze ma Różniczka jest po prostu książkowo prawidłowy - nic więcej. Ja to bym się podjarała 13 dnia ale testowałabym chyba dopiero 15 dnia... Ale tym razem wyjątkowo nie mam żadnej nadziei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myniutku z tego wychodzi,że najgorsze są ładne wykresy. Bo przez tą fazę lutealną człowiek się nakręci na fasolinę a tu potem nici. Wolę mieć brzydkie wykresy ale fasolowe i spokojne :-) napisałam do laluś szukam dalej dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mynia no ja podchodzic za niedlugo bede do ivf a u was jakie problemy.z niwplodnoscia?jest ktoras po IUI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula nie mamy jeszcze żadnej dziewczyny po iui. Kiedy podchodzisz do ivf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula doczytałam twoją stopkę. Mam pytanko odn tego wrogiego śluzu. jak długo trwało zanim zrobiłaś to badanie? Czy przy wrogim śluzie iui pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula u mnie brak jakiejkolwiek diagnozy, U nas problemem na razie jest to, że mój narzeczony jest za granicą no i staramy się z doskoku. Kupując bilety zawsze sprawdzamy wykres na enpr :) I niestety cykle czasem płatają mi figla i nie trzymają się rozkładu lotów:) Także ja póki co niby nie mam powodów do zmartwień ale nie zmienia to faktu, że bardzo tęsknię do tego, żeby móc przytulić własnego dzidziusia:) Paula czyżbyśmy były z tego samego rocznika? 82? Sailuś ja zaraz dorwę dziewczyny na FB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula u mnie brak jakiejkolwiek diagnozy, U nas problemem na razie jest to, że mój narzeczony jest za granicą no i staramy się z doskoku. Kupując bilety zawsze sprawdzamy wykres na enpr :) I niestety cykle czasem płatają mi figla i nie trzymają się rozkładu lotów:) Także ja póki co niby nie mam powodów do zmartwień ale nie zmienia to faktu, że bardzo tęsknię do tego, żeby móc przytulić własnego dzidziusia:) Paula czyżbyśmy były z tego samego rocznika? 82? Sailuś wysłałam info Asitce i Jillce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jestem :) przedstawię się dla nowych w razie czego :) jestem po ślubie 3 lata i od tego czasu podjęliśmy decyzje, że staramy się o dziecko, ale takie intensywne starania mamy od 10 cykli czyli niecały rok. Mąż ma poniżej normy ilość plemników, ja niedrożny lewy jajnik i torbiel na lewym jajniku, pomniejsza się, ale po tym cyklu okaże się czy będę miała ją usuwaną :( Sailor no szkoda że ta @ przylazła :( Myniu ja i tak trzymam za Ciebie kciuki kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula u mnie brak jakiejkolwiek diagnozy, U nas problemem na razie jest to, że mój narzeczony jest za granicą no i staramy się z doskoku. Kupując bilety zawsze sprawdzamy wykres na enpr :) I niestety cykle czasem płatają mi figla i nie trzymają się rozkładu lotów:) Także ja póki co niby nie mam powodów do zmartwień ale nie zmienia to faktu, że bardzo tęsknię do tego, żeby móc przytulić własnego dzidziusia:) Paula czyżbyśmy były z tego samego rocznika? 82? Sailuś wzsaam info Asitce i Jillce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myniu z BB raptem nas 10 sztuk tylko. I z tego myslę,że zajrzy różniczka. Nie wiem jak reszta dziewczyn. Czy będą tu chciały być. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się zawiesiło :-) już dawno napisałam a dopiero teraz doszło. :-) Witaj Asitko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sailor zobacz z jaką zawziętością ja i Asitka pisałyśmy :) Po kilkanaście postów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dałyśmy z Mynią czadu nie ma co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asitko kiedy masz wizytę u gin? Ta operacja na torbiel to na pewno będzie czy istnieje szansa,że się sama wchłonie jednak? Myniu a ty dawno i Fisku mi nie pisałaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sailor o Fiśku... ja mu takie zdjęcie zrobiłam, że aż się boję na nie patrzeć. Wygląda na nim jak sam belzebub, zło wcielone... Z domu postaram się jakoś wstawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sailor gin. kazał mi się zgłosić po tym cyklu, stwierdził, że wchłonie się sama bo po 3 tygodniach pomniejszyła się o 2 cm, ale na badaniu stwierdził, że szkoda czekać tyle czasu aż się wchłonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myniu już mi się pyszczek cieszy na samą myśl :-D uwielbiam Twojego Fiśka. To kor z charakterrrrrrem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asitko w sumie chyba ma rację. Od razu usunie te zrosty w jajowodzie :-) U mnie słonko i gorąco dzisiaj. Małż poszedł właśnie do pracy więc mam całe popołudnie dla siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×