Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sailorka

Staraczki długodystansowe z BB :-) pozytywnie zakręcone ;-)

Polecane posty

Jak przyjemnie jest móc znowu zaczynać dzień z Wami :) Dobrego dnia życzę Jiluś kciuki i czekamy na wieści :) U mnie temperatura zachowuje się.... osobliwie :P haha No ale jaka Mynia taka temperatura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamawiałyście kwiaty przez internet? Moja mama ma jutro imieniny i nie wiem co jej wysłać...pomyślałam o kwiatkach, ale nie mam nic sprawdzonego :( Ratunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita się z rana :) mi coś dzisiaj w głowie się kręcie dosłownie masakra :( wczoraj nie byłam wybrać sukienki bo przyjechałam do pracy rowerem i nie wzięłam kurtki a jak wychodziłam z pracy to zaczęło padać :( więc dzisiaj zapobiegawczo wzięłam autko :) JILLKA trzymam kciuki za wizytę :) RÓŻNICZKA ja zamawiałam przez pocztę kwiatową, ale nie przez internet tylko osobiście szłam i kazałam dostarczyć danej osobie :) Życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie zamawiałąm Różniczko Asitko masz jakieś typy sukienkowe? Kurcze ale emocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzibziok
To i ja się witam z rana. U mnie prawie ciemno i zaraz będzie chyba ulewa!!! A wczoraj coś mnie strasznie połamało plecy mnie bolą jak nigdy w życiu i nawet nie wiem od czego do tego stopnia, że mi aż prawa noga drętwieje. No jakaś masakra całą noc się męczyłam od 2 do 4 w ogóle nie mogłam spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asitko fajna:) bardzo fajna :) Bzibzioczku poproś męża o masaż wieczorem a póki co musisz wytrzymać, ewentualnie my możemy pomóc naszym miłym towarzystwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYNIU wydaje mi się, że ona jest dla mnie najlepsza, bo te gorsetowe to ja mam za duży biust do nich i boje się, że będę w nich wyglądać jak sumo :) BZIBZIOK niech małżonek wieczorkiem Cię wymasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzibziok
Myniu już wczoraj mnie mąż wieczorem masował, ale na tyle mnie bolało, że prawie wyłam przy tym. Mam nadzieję, że samo przejdzie i nie będę musiała iść do lekarza, bo strasznie tego nie lubię. Myniutku, a Ty z S. kiedy planujecie Waszą małą uroczystośc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asitko moja koleżanka o dużym biuście miała taką sukienkę ze sztywnym gorsetem i nie wyglądało to ładnie a mówię to jako też dużobiuściasta. Wyglądało jakby miała cycki na tacy :) co może ładnie wyglądać w staniku w sypialni ale nie w kościele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh Bzibzioczku u mnie to takie skomplikowane, że aż nie chce o tym myśleć:) Chyba będziemy musieli wziąć ślub cywilny w Szwecji żeby S dostał wizę legalnie bo inaczej będzie tu nielegalnie, a tego nie chcemy... Ale chcielibyśmy potraktować to jako formalność tylko:) A potem jak tylko przyjedzie to od razu idziemy do księdza i bierzemy pierwszą wolną, ładną datę :) Nie planujemy wesela:) Chcemy tylko rodzinę najbliższą zaprosić na obiad po uroczystości. Ja mam małą rodzinę a S ma w Polsce wujka, który ma tu zonę i dwójkę dzieci. Będziemy tez musieli rozejrzeć się za kościołem, w którym ślub będzie mógł być dwujęzyczny. Nie wiem czy chciałabym brać ślub kościelny zgodnie z tradycją w parafii rodziców bo ludzie by sensację mieli (to niewielkie miasto) a ja chce żeby to był skromny, miły dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynko ja na chwilkę tylko bo pędze na zakupy. Asitko śliczna ta sukienka!! Bzibzioczku może Cię zawiało? Jakaś maść może w aptece coś doradzą :-) Myniu śniło mi się w nocy,że uczyłaś Fiśka liczyć a co najlepsze świetnie mu szło :-D JIllka 3 mam kciukasy Różniczko a kim jesteś z zawodu kochana bo tak się zastanawiam? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAILOR taką chce podobną ale raczej takiej samej nie dostanę, bo boje sie kupić w ciemno na allegro bez przymiarki, chociaż kusi ceną, ale ja jestem nie wymiarowa więc muszę kupić coś u mnie na mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooglądąłam Asitko suknie ślubne na allegro i stwierdziłąm, że dieta ostra bo dla niektórych warto chudnac :P haha może chociaż to mnie wreszcie zmotywuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta druga bardziej mi się podoba, jest prześliczna:) No ale ja to muszę mieś ramiona też delikatnie zakryte bo za dużo mnie... normalnie od jutra post ścisły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYNIU ja już niestety do rozmiaru 38 nie dam rady do ślubu schudnąć więc nie będę miała wymarzonej sukni, po za tym nie chce takiej drogiej, jestem ciekawa po ile będą mieli w moim miasteczku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to marzę o rozmiarze 42 :) tylko, że ja mam taką jakąś budowę że w 42 wyglądam ładnie. A w ogóle problem to zawsze mam z rozmiarami przez te piersi, bo zawsze ten rozmiar co na dół dobry to na piersi o dwa rozmiary za mały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slub piekna sprawa wspomnienia nacale zycie u mnie bedzie 5ta okragla juz rocznica a wydaje sie jakby to bylo wczoraj moja suknie slubna wisi w szafie bede miala na pamiatke:)wogole nie zapimniany dzien ja mialam dwa dni wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak samo, po prostu nie cierpię moich wielgaśnych (.)(.) ale mąż zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula zazdroszcze mi tez się marzyło wielkie wesele, ale niestety finanse mi nie pozwalają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra:) Naoglądałam się i już na pewno biorę się za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzibziok
A ja muszę się pochwalić, że właśnie odebrałam bo dwóch latach załatwiania formalności pozwolenie na budowę:):):) No to teraz się zacznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzibziok :) Zazdroszczę :) Fajny czas przed Tobą :) Planowanie... jak ja to lubię :) A ja się zastanawiam czy nie wziąć luteiny bo ten mój wykres wygląda tak jakby wcale nie było takie oczywiste, że @ przyjdzie wtedy kiedy ja myślę że przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BZIBZIOK gratuluje :) a więc udanej budowy życzę, żeby odbyła bez żadnych komplikacji :) MYNIU i właśnie dlatego postanowiłam się też wziąć za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech mnie ktoś teleportuje do domu... dziś zamieniam się w biznesłumen i zaczynam dowiadywać się wszystkiego dla S o tym jego interesie :P a ja tak nie lubię takich rzeczy... Bzibzioczek a jakbym Cię poprosiła o przykładowy jadłospis z jednego dnia to byłoby to duże nadużycie z mojej strony? Taki Twój bym chciała bo na pewno dobry :) Bo ja na tej diecie z tej książki co Ci wysyłałam to byłam 10 dni i nic nie schudłam... A po 10 dniach to powinnam coś czuć przynajmniej po spodniach - nie mówię, że powinno być coś widać, ale czuć powinnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×