Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laandrynkowa mija

Co zonaci mysla o swoich kochankach i ani slowa o moderatorach:-)

Polecane posty

Skoroście się wychylili... S_M - poka fote :classic_cool: Mat - poka fote :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megaloman nie jestem, perspektywiczny tez nie bo nie szukam więc nie mam co fotami straszyć na forum, poza tym nie znam się na wklejaniu na forum ....za stary na takie zabawy jestem :) ale spokojnie jakbyście przy cukiernicy położyli nikt z dzieci cukru nie wyżre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shona Connorego :classic_cool: ticho!!! własnie budzi mi sie wyobraźnia 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_M, Pysiu :classic_cool: Niech Cię o to główka nie boli. Nie jestem kochliwa. A tak przy okazji... co to takiego ta "miłość"? ;) Podrzucam Ci jeszcze parę powiedzonek, tłumaczących brzuszek: 1. Każdy ptaszek ma swój daszek. 2. Brzuch, to kompresor do młota poniżej (przy czym w tym wypadku zazwyczaj występuje poważna dysproporcja, bo młot jest niewspółmierny do kompresora :D ) Wystarczy tego dobrego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WZorrowa S_M, Pysiu Niech Cię o to główka nie boli. Nie jestem kochliwa. A tak przy okazji... co to takiego ta "miłość"? xxx niektórzy uznają, że to choroba psychiczna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_M ja z rozrzewnieniem wspominam KatrinHepburn :) piękna do ostatnich dni, nawet kiedy była pomarszczona jak zeszłoroczne jabłko miała w sobie klasę i do końca ten błysk w oku ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat to ta od seksownie zakładanych rękawiczek?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie ten pazur Jandy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah S_M nie licytujmy się na lata :) ...na posiadanie fot też nie bo ja nie mam od nikogo:) a ponoć wszyscy dostają :))))) jakby ktoś chciał posłać to poproszę na natuzalem0325@o2.pl może w końcu pokojarzę kto tu jest kto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzeta racja :D za młoda jestem by je spamiętać:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo ze lubię kobiety zdecydowane to Janda jak na mój gust jest zbyt męska :) i to nie tylko z rysów twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii, problemy z pamięcią to raczej na starość się miewa :P I jesteś chyba w moim wieku, więc co to za wymówka 😴 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą to wszystko były kobiety. Teraz to są jakieś pieprzone cyborgi i do tego wychudzone. Ale to chyba rozwój Photoshopa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowianko, wszak już dawno (nie)mądre kafegłowy orzekły, że tu same pasztety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> WZorrowa: Bądź spokojna, NIGDZIE już nie ma takich kobiet jak Sophia Loren, więc nie musisz się obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem "cyborg" z krwi i kosci :P juz kilka osób mnie tak okresliło 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS nie wiem "ich" zapytaj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha jeśli chodzi o parabolę do cyborga to chyba komuś raczej o charakter mogło chodzić niż o powierzchowność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×