Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laandrynkowa mija

Co zonaci mysla o swoich kochankach i ani slowa o moderatorach:-)

Polecane posty

Gość zastanawiajaca
landrynkowa mija , a ze swoim mezem tez sie calowalas? McFly dlaczego nie calujesz kochanek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko - podstawa to zabawa. Nowy może być raz fajnym Piotrusiem, innym razem pieskiem - ja nie mogę być raz poważna i prawa, innym razem łatwa i puszczalska? To tylko forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajaca
dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez napisałęm, że całuję. I to jeszcze jak całuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajaca
a w usta, tak namietnie calujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to chyba prowokacja tak jest, komus sie nudzi i zadaje durne pytania, na które az korci mnie żeby odpisać "nie, w dupę". Na razie się jeszcze powstrzymam, i zapytam, a co jest złego w całowaniu w usta. Kochanka to nie prostytutka zeby się z nią nie całować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe...
Pewnie, że nie. Prostytutka czasem nie chce być prostytutką, zasluguje na większy szacunek niż kochanka. Kochanka zawsze będzie tą podlejszą, bo wyrachowaną i cyniczną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajaca
Pocalunki sa wazne .Od tego sie zaczyna na poczatku znajomosci. W miare uplywu czasu ludzie przestaja sie calowac . Tak jak ktos napisal , obowiazki ,inne sprawy , brak bliskosci , mechaniczny seks .Ludzie oddalaja sie od siebie. Moze pocalunki to klucz do bycia blisko? Zapytaj czy twoj kochanek caluje sie ze swoja zona ,jezeli w ogole odpowie prawde :-//. Pamietam film "Pretty woman"i ta scene , seks bez pocalunkow.I to jak Julia tlumaczy dlaczego unika calowania . Przez pocalunek ludzie zakochuja sie w sobie .Prostytutki tez podobno sie nie caluja . Byc moze w malzenstwie ludzie szybciej sie przez to od siebie oddalaja , a z takim kochankiem namietny pocalunek trzyma temperature w zwiazku i te motyle , fascynacje jak na poczatku. Wychodzi na to ,ze panowie , ktorzy nie caluja swoich kochanek traktuja je przedmiotowo.Ale czy tacy sa ? Ci co chodza do burdelu na pewno , a ci tkwiacy w romansach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajaca
nie prowokacja , pytam serio. Zastanawiam sie nad tym dlaczego ludzie oddalaja sie ze soba i wydaje mi sie ,ze pocalunki sa bardzo wazne , a wielu ludzi o nich zapomina. A z taka kochanka jest fajnie , jest ten dreszczyk , namietnosc i wlasnie te pocalunki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajaca
nie wiem czy dobrze tlumacze o co mi chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W twojej teorii byc moze jest sporo racji.Pocalunki na pewno sa oznaka bliskosci,czulosci,namietnosci i fascynacji.Kazdy bedacy w stalym zwiazku wie chyba jak bardzo pocalunki powszednieja.Jak się tak zastanawiam to stwierdzam ze z mezem calowalismy się zdadko.Tak na codzien.Ale jak już np.pojechalismy na wakacje i wracaly wspomnienia z pierwszych naszych lat to calowalismy się jak szaleni i nasza milosc i namietnosc odradzala się na nowo. Z kochankiem nie dziele wspolnych problemow,szarosci dnia codziennego.Spotykamy się zawsze po dluzsdzym okresie niewidzenia.Wyluzowani,w dobrych nastrojach,spragnieni siebie.I calujemy się zawsze. Wiesz?Zapytam mojego"M"czy caluje się z zona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DNO DO KWADRATU
akurat powie ci prawde:-D kurwa jaka ty jesteś pusta:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajaca
Wlasnie o to mi chodzi . W malzenstwie z dluzszym stazem ludzie przestaja sie calowac , seks jest szybki , bez gry wstepnej ,bo np.ktos zmeczony a trzeba rano do pracy wstac .Mechaniczny , taki typowy malzenski obowiazek zeby wyladowac napiecie seksualne. A z takim kochankiem (ka) inaczej , ludzie ciesza sie soba , sa emocje , jest adrenalina , namietnosc , gorace pocalunki,pozadanie - to wszystko co jest na poczatku i co bylo kiedys z mezem czy zona. Ludzie sie zaczynaja zakochiwac w sobie . A calowanie ma duzy wplyw na pozadanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajaca
Byc moze sie nie przyznac . Jak go dobrze podejdziesz to powie szczerze . Ale ja i tak znam odpowiedz na to pytanie . Na pewno sie nie caluja albo bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Sam/sama jestes dnem.Nawet jakbym zapytala w jakiej pozycji kochal się ostatnio z zona to by mi bez problemu odpowiedzial:-D Nie uznjemy tego za temat tabu.Nie udajemy ze jego malzenstwo,zona,pozycie nie istnieje. On nie wmawia i nigdy nie wmawial mi ze między nim i zona nic nie ma.Oni się kochaja.Więc wspolzyja ze soba.Ale czy się caluja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajaca
w jakiejs kulturz wierza ,ze pocalunek jest wazniejszy od seksu i laczy dusze. nie pamietam , musze poszukac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_M Na pewno nie jest to standard ale często pozycie po kilku latach malzenstwa tak wlasnie wyglada. Oczywiscie nie we szystkich malzenstwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kwadrat nalezysz do ludzi, ktorym 14 mld lat byloby za malo zeby landrynie zdązyc do dupy wskoczyc. Napisz cos o sobie, zobaczymy jak ci pomoc nie pisz tylko ze ci nie zalezy, prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoke!!!!!!!!
od kiedy to bywalcy kafe bronią kurwiszonów? żeby to jeszcze mądra była... buhahahaaa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoke!!!!!!!!
szoke! szoke! szoke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajaca
S_M a jak jest u ciebie ? Zwiazki sa rozne , a tam gdzie seks jest namietny nie ma zdrad .To nie glupoty. U 80% malzenstw tak jest . Ale ty oczywiscie sie do tego nigdy nie przyznasz .Zwiazki sa rozne , a tam gdzie jest namietnosc i dziki seks nie ma zdrad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×