Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laandrynkowa mija

Co zonaci mysla o swoich kochankach i ani slowa o moderatorach:-)

Polecane posty

johnz otwocka - takich kobiet nie jest dużo - przeważnie kobiety się cenią, jeśli już nie szanują Ja sobie wybaczyłam - byłam tak młoda, że się nawet nie przyznam, jak. Ale gdzieś to jednak siedzi głęboko i świadomość, że mogę go spotkać w każdej chwili też nie jest łatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowianka Troche dziwna ta twoja teoria:-o Czyli ja się nie szanuje bo zamiast naciagac mojego kochanka na hotele,kolacje i prezenty to po prostu pieprze się z nim za darmo? Heh.Tylko ze mi chodzi o sam seks i mio spedzony czas w jego towarzystwie.Nie chce jegoi pieniedzy.Dobrze zarabiam i nie musze zalowac sobie na żadne przyjemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowianka i nie prownuj proszę naszych sytuacj.Ja nie jestem gowniara ktora poleciala na statecznego,dojrzalego meza i ojca w srednim wieku. Moj kochanek tak samo jak ja jest mlody i szalenie atrakcyjny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajhdhfhf
w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landryna - co się pienisz? Wiem, jaka jest Twoja sytuacja, uogólniam...Jesteś w sytuacji komfortowej, jeśli naprawdę myślisz i czujesz tak, jak piszesz. Tylko jakoś nie chce mi się do końca wierzyć, że kiedy powie Ci nara, to bez problemu mu zrobisz Przecież chcę dla Ciebie jak najlepiej, pisząc to, co piszę. Nie mam zamiaru nikogo obrażać czy poniżać. Ja ciągle piszę o własnych wnioskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowianka Sorki jeśli to zabrzmialo jak wyrzut.Ja wiem ze wszystko mowisz szczerze i nie zlosliwie. Wcale się nie wsciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie drapcie sie dziewczyny, złość piękności szkodzi ;) Ale takie podejście jak ma mija to podoba mi się choć z innych powodó niż johnowi. Choc nie wiem na ile to troche taka poza żeby nie zostac psądzoną o bycie traktowaną przedmiotowo. Na pewno kochankowie musza czuc się dobrze w swoim towarzystwie, wielkich uczuc nie musi byc, ale po prostu powinni lubić ze soba spędzać czas. A to, że sa tez wygłodniali własnych ciał to nic dziwnego, podjerzane by było gdyby tak nie było. No i sorry John, ale powinieneś zaznaczyć, że szukasz kochanki na ciepłe miesiące. Tak gdzieś już od października bzykanie na dworze może juz byc niekomfortowe dla niej ze wzgledu na zimno ;) Wtedy trzeba już szukać hotelu. Ja też nie wyobrażam sobie jakiegoś ukłądu ze sponsoringiem, ale troche hajsu jednak trzeba wydać jesli ma się kochankę. Nawet żeby zawieźć dziewczynę na tę polanę;) No chyba, że w pewnym momencie jej powiesz "dobra bejbe pobzykalismy się, fajnie było, ale musisz dorzucić się do paliwa" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajhdhfhf
ahssjd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcfly Moj"M"bron Boze nie sepi na mnie pieniedzy czy nic z tych rzeczy.Chodzi o to ze ja po prostu nie czuje potrzeby pokazywania się z nim gdziekolwiek,chodzenia do kina,resteuracji czy hotelow.Po co mialby ktos nas zobaczyc?Potem moglyby byc z tego same problemy. Najczestszym miejscem naszych spotkan jest po prostu moje mieszkanie bo znajduje sia na drugim koncu miasta i raczej nikt w okolicy go nie zna.Ale nie zawsze chcemy by to było mieszkanie i lozko tak po prostu:-p U mnie w domu możemy spotykac się na pogaduchy,kawe i przytulanie a dziki,namietny seks najlepiej smakuje w ekstremalnych warunkach:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanka z wolna chatą. Marzenie wielu :) Jesteś łakomym kąskiem na rynku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bry;
john gdzie jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baltimora
Witam kolejny raz :) Kiedyś ktoś kilka stron wcześniej zauważył, że brak tej czułości między małżonkami-brak pocałunków prowadzi do powolnej degradacji uczyć. Zauważyłam to po sobie niestety... Kiedy mi nerwy puszczają, ale nie chce M mówić o tym. On liczy na zwykłego buziaka, a ja po prostu nie mogę... nawet tego zrobić. Sporo tu się naczytałam. Myślałam przez ostatni weekend bardzo intensywnie nad wszystkim. I postanowiłam zakończyć romans. Poinformowałam głównego zainteresowanego-niestety nawet nie odezwał się do mnie. Może to lepiej? Wiem, że prędzej czy później się odezwie. Ale to już czas najwyższy żeby się od niego odciąć. I zacząć dbać o relacje w mojej rodzinie, które ostatnio się bardzo popsuły.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baltimora Podziwiam podjecie waznej decyzji.Na pewno było ci ciezko.To teraz zycze trzymania się jej 🌻 Mc fly Lakomym kaskiem to ja jestem mowiac nieskromnie nie tylko dla zonatych:-p Ale jestem wierna mojemu"M":-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tlumacz -to ja 111
Witam :-)🖐️ Na dzien dobry cos co lubie http://www.youtube.com/watch?v=GaAaFAnaZN4 Landrynkowa ja juz wczesniej pisalam co mysle o takich zwiazkach . Oprocz pociagu , jako jedni z nielicznych zwierzat mamy tez uczucia ;-) slodka ma sporo racji. baltimora - od razu wiedzialam ,ze twoj sekretny zwiazek jest chory i toksyczny . :-( Ale sie nie wtracam , ty wiesz lepeiej co czujesz . McFly - nie musisz sie czuc zoobowiazany :-) A masz jakies propozycje ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha ..."dobra bejbe pobzykalismy się, fajnie było, ale musisz dorzucić się do paliwa" ...bezcenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baltimora
Witam po przerwie:) Jednak się sprawdza, że jak małżeństwo zapomina o tych najprostszych czułościach to zaczyna się psuć wszystko. Zauważyłam to w swoim związku. Po prostu nie chce pocałunków, nawet sie nie przytulamy... nie wspominając o innych rzeczach. Ale postanowiłam.. koniec romansu. poinformowałam głównego zainteresowanego, ale się nie odezwał. Może to lepiej? I zaczynam zapominać.. Sporo myślałam, i cóż.. seks to chyba nie wszystko jeśli mam na uwadze swoją rodzinę. Wiem, że za jakiś czas on się napewno odezwie-zawsze tak robił jak ja próbowałam sie z tego układu wyrwać. Tylko teraz nie chce znów w to wracać.. Muszę reperować to co przeze mnie zaczyna sie psuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baltimora
możliwe że chory i toksyczny, ale tyle trwał. Teraz już nie zamierzam się nad tym rozczulać. Często zachowywał się jak palant i nawet na koniec też. Mniejsza. Teraz wystarczy się przełamać i poprawiać relacje z M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat uczciwa kochanka sama to powinna zaproponowac:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie tłumacz Czy mam propozycje? No wiesz, jestem młody, wysportowany i mozna przezyć ze mną niezapomnianie chwile i rozkosze umysłu i ciała. Tym bardziej, że teraz mozna działać na łonie przyrody. Moją wyjatkową zaletą jest też to, że w przeciweństwei do niektórych nie trzeba się u mnie zrzucac na paliwo ;) Przynajmnie za pierwszym razem ;) Ja bym brał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baltimora
ja juz nic nie czuję takiego. Tylko żal, że tyle czasu zmarnowałam. Teraz się już nie chce nad tym zastanawiać-bo po co? Im dłużej bede rozmyślała tym gorzej, lepiej się odciąć od razu bez żal, płaczu i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blebleble234
ale smutno tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tlumacz -to ja 111
:-D McFly rozsmieszyles mnie z tym paliwem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją wyjatkową zaletą jest też to, że w przeciweństwei do niektórych nie trzeba się u mnie zrzucac na paliwo xxx mozna na "łono" wyruszyc rowerem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tlumacz -to ja 111
baltimora , a sama pisalas ,ze potrafisz oddzielic zycie prywatne od romansu , ze masz kontrole i na zimno do tego wszystkiego podchodzisz. Tak jak pisalam wczesniej , dziewczeta oszukujecie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka. Zimą można w aucie. A jak za drogo to na klatce schodowej. Potrzeba matką wynalazków. Pewnie mozna też i inne ciekawe miejsca wymysleć. A jak kochanka bogata to można w ostatecznosci nawet do hotelu. No może do hostelu ze wspólną salą. i nie żebym się nabijał z biednego johna. Tylko jakoś mnie rozbawiła taka persppektywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tlumacz -to ja 111
v34 , a kiedy pada ? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pada to nici z seksu. Polski klimat wyjątkowo nie sprzyja zdradom. Tak sobie - wiedziałem, że argument z darmowym paliwem będzie kluczowy ;) Ciężko sie oprzeć, prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tlumacz -to ja 111
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na deszcz to trzeba sobie busa kupic:classic_cool: ile w nim miejsca?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×