Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laandrynkowa mija

Co zonaci mysla o swoich kochankach i ani slowa o moderatorach:-)

Polecane posty

Gość baltimora
Czego jak czego, ale tej decyzji jestem pewna. Chyba to najlepsza, jaką w ostatnim czasie podjęłam. Być może nie da się od razu ze wszystkim zerwać. Ale sytuacja jaka sie wytworzyła sprzyja mojej decyzji. I może nie od razu wszystko się zmieni ale myśle że i od tych wyskoków można odwyknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cięcie chirurgiczne to najlepszy sposób i zajecie sie czymś baaaardzo wciagajacym ;) oraz wypisywanie sobie wad takiego układu:) powinno przyniesc ulgę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tlumacz............
ludzie sa slabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tlumacz............
baltimora 3 miesiace odstawienia i jestes zdrowa.Ale wiesz , co oczy nie widza to sercu nie zal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łajdacząca się k...to hańba
nie potrafiłabym wchodzic w bliskie realacje z zonatym informacja żonaty!!! wowczas nie ma zadnych relacji nie potrafiłabym być taką szmatą by krzywdzić drugą kobietę,czyjeś małżeństwo spotykałam na swojej drodze takie męskie kurwy,budzili we mnie wstręt i obrzydzenie podobne odczucie mam do takich szmat jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...oczywiście że są słabi :) (nie wszyscy) ale nie można się tym powiedzeniem zbytnio rozgrzeszać :) .... to jak kraść ze świadomością że u spowiedzi i tak dadzą rozgrzeszenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tlumacz............
racja matuzalem .Milego wszystkim :-)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajdaczaca się k...to hanba Uwazasz się za lepsza od nas?Proszę bardzo.Ale z tekstami tego typu wypierdalaj z topiku bo nie tego dotyczy temat i nikt nie pytal cie o zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kochanke
kochanka jest do pieprzenia a zona do kochania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....pieprzysz to głupoty :P jak sama nazwa wskazuje kochanka służy do kochania :) do kochania inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanka do kochania, a żona do żonania? zgadzam się ;) Tak sobie - widzę, że pełnisz role takiegpo misjonarza, który chce nawracać zagubione owieczki;) Ale my się nie damy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe...
Nasz język świadczy o nas. Wszędzie! Niechlujstwo językowe , wulgaryzmy naprawdę nikogo nie nobilitują. Kiedy mija w wulgarny sposób, używając retoryki żula spod budki z piwem, każe komuś wynosić się z wątku, tylko dlatego, że ktoś napisze prawdę o jej niemoralnym postępowaniu, to każe przypuszczać, że jej rzekomo wysoka kultura osobista jest mocno dyskusyjna. Cóż, teraz nie takie tłuki przyjmują do prac biurowych...Co za czasy... Za dużo tych ortograficznych wpadek...To "równierz" demaskuje autorkę jako "anty-damę" i skończonego gamonia. Totalny brak klasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe Zauwaz ze osoba do ktorej się odnioslam nazwala mnie i inne dziewczyny z topiku szmata.Tylko z tego wzgledu odpowiedzialam jej rownie wulgarnie.Było tu wiele osob ktore umialy wyrazic swoje zdanie,nawet jeśli negatywne ale na poziomie i z kultura. Ale nie.Pewnie mialam napisac jak pomarancza?Zeby nikt nie wiedzial ze to ja?Bo te wielkie cwaniary co wyzywaja i daja takie komentarza pisza tylko z takich nikow. Mam gdzies co myslisz o mojej ortografii.To tylko forum i tylko pisanie z telefonu a ty jestes cholernie ograniczona jeśli osadzasz czyjas inteligencje po literowkach na forum internetowym. A ze tak zapytam?Czego nadal szukasz na tym temacie?Mowilas ze jest dla ciebie bulwersujacy więc sory ale nie podoba się,nie czytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tlumacz............
McF ktos musi byc dobry ,zeby zly mogl byc ktos.Coz jestem po drugiej stronie barykady. Ale w zasadzie to robta co chceta :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale uważaj, żeby przestając z nami nie stac si e taka sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tlumacz............
uwazam ,uwazam :-) a z forum chyba znikam , bo mi sie tu nudzi . Mam wrazenie ,ze tu wszyscy maja jedna ...schizofremie i jakies opetanie seksualne .Powaznie :-DAle co sie dziwic ,przeciez to erotyczny. p.s uzywasz dwoch nickow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dwa to sobie używam, a co się będę ;);) Ale nie odchodź bo poziom sie obnizy, serio. albo napisz gdzie odchodzisz, bo chyba nie w niebyt ;) Mnie też tu sie średnio podoba i nudzi, chociaż do opetania seksualnego nic nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,.,.,.
hehehe... Nasz język świadczy o nas. Wszędzie! Niechlujstwo językowe , wulgaryzmy naprawdę nikogo nie nobilitują. Kiedy mija w wulgarny sposób, używając retoryki żula spod budki z piwem, każe komuś wynosić się z wątku, tylko dlatego, że ktoś napisze prawdę o jej niemoralnym postępowaniu, to każe przypuszczać, że jej rzekomo wysoka kultura osobista jest mocno dyskusyjna. Cóż, teraz nie takie tłuki przyjmują do prac biurowych...Co za czasy... Za dużo tych ortograficznych wpadek...To "równierz" demaskuje autorkę jako "anty-damę" i skończonego gamonia. Totalny brak klasy! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx i napisała to" przerost formy nad trescią" w dodatku sadzi, ze poprawnie .:) Daj ten załosny tekst polonistce wskaze ci błedy gamoniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,.,.,.
zawsze tak jest , ze jak maz ma libido wysokie , a zona tez to jest dobrze i nikt nikogo od erotomanów i erotomanek nie wyzywa. Nich no jednak stanie sie inaczej i sie zaczyna , ze to choroba , ze powinienies sie leczyć .... hola hola !! za panienki , narzeczenstwa brałas mnie po 5 razy na dobe ... dzis jesteś erotomanem ?? mam sie leczyć ? czy aby na pewno ? :) i niz złego sie nie dzaieje ze kobieta z diabła stała sie leniwcem :) no wszak to jest normalnosc :) buahahaaaaaaaaa ! odwrotnie tak samo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,.,.,.
powtarzam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x nic nie dzieje sie bez przyczyny !! zawsze zachodzi,a jak nie zawsze to w znacznej wiekszosci przypadków zwiazek przyczynowo skutkowy . I nie ma inaczej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tlumacz............
McF bede Was odwiedzac :-) Mialam sie zalogowac , ale chyba nie warto . Moja misja dobiega konca , chociaz jedna sie nawrocila :-D Zartuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bry;
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz trwać, póki w topiku nie bedzie już żadnych niewiernych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie tlumacz............
ok :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie tłumacz Misja nie do końca spełniona ;) Powodzenia Trzymaj się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe...
Czasem lubię obejrzeć horror. Wchodzę tu jak do strefy mroku i cieszę się, że taka nie jestem.:P Jak nazwać romansującą z żonatym kobietę? Kochanką? To obraza dla słowa "miłość". Już samo określenie kopulacji terminem "kochać się", jest nadużyciem. Wszystkie określenia autorkę obrażają, naprawdę trudna sprawa. Ale "szmata" to nie wulgaryzm, tylko określenie przedmiotu, a jak ktoś się tak szmaci jak autorka, to jak ją nazwać?!! Co wolisz? Ladacznica? Łajdaczka? Podły, zły człowiek? Dobrze, że każda mija kiedyś mija:P I Ty przeminiesz, ale to zło które wyrządzasz, wróci do Ciebie. Wtedy, kiedy już nie będziesz miała swojego oręża młodości i urody i tej niepojętej buty. Wtedy nikt Ci nie przyklaśnie na forum. Myślisz, że kto Cię tak tu popiera? Faceci, amatorzy łatwych kobiet i kobiety równie zepsute jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YUYUoio
🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ brawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×