Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laandrynkowa mija

Co zonaci mysla o swoich kochankach i ani slowa o moderatorach:-)

Polecane posty

przy kochankowaniu to raczej czasu nawet na rozpalenie w kominku nie ma :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baltimora
moj romans to zamierał jak przychodziła zima.. Kiedyś jeszcze to u mnie w domu się spotykaliśmy. Nigdy nie przepadał za seksem w aucie. Wiecznie coś wymyślał jak nie przy samochodzie to gdzieś w polu, na sianie itp.. pamiętam jak kiedyś taka zmechrana z resztkami siana we włosach wracałam do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...S_M nie zawsze i nie we wszystkim jestem taki bystry :) a z tym czasem to v34 ma trochę racji jeśli tu pisano że potrafią się spotkać na godzinę .... ja to bym pod presją czasu miał miałbym problemy na skupieniu się na tym po co się się spotkałem :) a co tu dopiero mówić o rozpalaniu w kominku i nagrzaniu się izby do odpowiedniej temperatury ... chyba że sprawa z gada by umówiona była i by przygotował wszystko na czas ....ale do gazdów to ja mam i tak parę bitych godzin samochodem :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V34 Chodź na kawę,odpoczniemy trochę ;) x Ale mam śliczną architektkę z Australii wygląda jak Meg Ryan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...słowem romantyzm odpada, a zostaje podmiejski motel :) ...no ale to jeszcze trza mieć na to chęć i potrzebę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim podmiejskim hotelu to cienkie sciany sa i mozna podsłuchac inne odgłosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg ryan , e ona jest
brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miętus czarna czy biała?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_M romantyzmu ci odmówic nie sposób;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V34 Ja tylko czarną bez cukru ,lubię czuć smak samej kawy . Nie używam cukru wogóle . Właśnie jedną piję i batonika jem z jakimiś bakaliami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja lubię kobiece spojrzenia,normalnie oczami wchodzić w nią jak koootasem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz poprzestane na wodzie :classic_cool: jeszcze jedna kawa i czeka mnie plastikowy worek:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami romantycy, psia ich mać ;) A jak wam barania skóra zacznie się palic od ognia z kominka to zatęsknicie za seksem w busie ;);) A powaznie mówiąc to w kontaktach z kochanka bardzo sobie ceniłem to, że nie musieliśmy się spieszyć. Wystarczy mi to na co dzień. Mieliśmy czas na rozpalenie kominka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
McFly to strasznie czasowa była :classic_cool: SM 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_M a mógłbyś takie zimne ciało "konsumować", bo takiej mikrofali to nie masz :) a w ogóle co ty trujesz dopiero co pisałeś o zaniku potrzeb a tu się chcesz na nieboszczkę rzucać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslisz SMu że by mi było nie do twarzy?😴:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...w czarnym ponoć każdej jest do twarzy, ale czy koniecznie w worku nie będę się wypowiadał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat czarny wyszczupla ponoć :classic_cool: SMu byłby kolejny temat do rozpisywania na kafe:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam a kto się pomarańczkami przejmuje :) ja tam wole panie sote ewentualnie w jakimś figlarnym dessu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SM nawet bez makijazu 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... o ile balanga nie była do rana i problemów żołądkowych , ale wtedy i makijaż nie pomaga ...prędzej 2KC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trththtyjhj
do bambaba : uwazasz ,ze dla wszystkich seks laczy sie z uczuciami ? wielu gosci bawi sie kobietami , zdradzaja tylko dla seksu ,nie lacza tego z glembszym uczuciem.a seks z prostytutka , tam tez jest uczucie tylko nie chce sie przyznac ,zeby zachowac twarz? Tak własnie uważam, że dla mezczyzn seks zawsze wiaze sie z uczuciami i mowia, ze sie bawia, a tak naprawde po wszystkim wracaja do domu tula poduszkę i płaczą, po czym znowu udaja macho, bo tak tata kazal w dziecinsatwie, ze facet sie nie mazgai. A jak ida do profesjonalistki to tez uprawiaja seks z uczuc, poniewaz czuja do niej niesamowite pozadanie i ulegaja mu. Tak wiec, TAK zawsze to wiaze sie z uczuciami. A zabawa to jest przez chwile, a potem kadz moralny maja panowie, ale sie nie przyznawaja, ze brak im uczuc :( i przytulania :( i zrozumienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×