Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirabelllka

Czy Wy rowniez uwazacie, ze polscy faceci sa w ogole nieprzystojni?

Polecane posty

Gość agniesia00281
angole przynajmniej mają styl i nie są takimi debilami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlego to jest cos z terenia
widzac jej "kulturalne udzielanie sie"-autoproklamowane :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowy poeta
Do Agnieszka - cesto jest po prostu tak, ze nie masz wyboru. Zloscisz sie na fakt, ze jestes aseksulana i nie atrakcyjna dla polakow i dopisujsz historie. Takie zycie, przykro mi. Kazdy z nas ma inne wymagania i szuka tego co mu pasuje, ciesz sei ze masz szanse na wlocha, pomimo frustracji moze ci sie uda "wychaczyc" i na chwile poczuc sie szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka czaki5555
internetowy poeta mozesz pisac co chesz, ale fakty sa jasne, polscy faceci nie maja szans w starciu z mezczyznami z innych krajow, nie dosc, ze wygladaja jak kartoflane buce to jeszcze sa zacofani i brak im kultury, mowie tu o facetach za granicami Polski, nawet ostatnio bylam na imprezie firmowej to moi polscy koledzy jak zwykle musieli sie wykazac swoja glupota i brakiem manier, potems ie kazdy z nich nabijal....w autobusie czy metrze nieraz spotykam takich delikwentow ze szkoda slow, klna, obgaduja ludzi, smierdzi od nich potem, Polaka mozna poznac na kilometr, do tego Polak w zwiazku to rutyna, nuda, wysokie wymagania i nic w zamian, przerobilam 3 zwiazki z Polakami i nigdy wiecej, do tego nie wiem czemu Polscy faceci to tacy dusigrosze i wciaz musza przeliczac na zlotowki! Z moich znajomych kolezanek Polek zadna nie jest z Polakiem, zadna....nie daje wam to faceci do myslenia? szczerze niech kazda/y z was popatrzy wokolo i ilu Polskich facetow ma dziewczyny nie Polki? poeta pisze jak to Polacy wyrywaja angielki, wloszki, hiszpanki...smieszne bo nigdy czegos takiego nie widzialam a jestem tutaj 9 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahakj
Internetowy poeta - opinia brzydkich Polakow nie pochodzi nawet od nas - Polek. Wystarczy posluchac co mowia o was cudzoziemki :D Zreszta, fakty mowia same za siebie - macie branie za granica? Nie. Amen 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abradabra
Takze internetowy poeta-poetycki nie jestes,szczegolnie z tym "obracaniem" i sympatii widac tutaj tez nie wzbudzasz .A forum kobiece,jakby co :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość $ Terenia $
19:31 [zgłoś do usunięcia] jahakj "Wystarczy posluchac co mowia o was cudzoziemki" ­ Dokładnie :D Nie raz, nie dwa lałam z Polaków razem z cudzoziemkami :D Oczywiście nie opowiadały mi od razu wszystkiego, żeby mnie nie urazić, ale jak sama zaczęłam od tego, że wstyd mi za was panowie, to one już też wtrąciły swoje 'trzy grosze' :D Niestety, ale macie fatalną opinię za granicą, nie macie i nie będziecie mieć brania 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość $ Terenia $
19:29 [zgłoś do usunięcia] laleczka czaki5555 "polscy faceci nie maja szans w starciu z mezczyznami z innych krajow, nie dosc, ze wygladaja jak kartoflane buce to jeszcze sa zacofani i brak im kultury" ­ Święte słowa, powinno się ten teks oprawić w złotą ramkę i przybić do ściany, nad łóżkiem każdego polaczka w wieku rozrodczym 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowy poeta
A to ciekawe, jak to wszystkie cudzociemki obgaduja polakow.:) Ja spotykam sie z zuplenie innymi ludzmi, moze na tym polega roznica. Polerujesz szafki w hotelu albo podajesz piwko za barem a marzy ci sie wyksztalcowny , zadbany, przystojny polski facet? Wybacz ale to, ze jestes polka nie swiadczy o tym ze jestes zajebista i piekna. Za barem bede cie szanowal bo nalewasz moje piwo, o inny rzeczasz moze sobie co najwyzej poczytac w bravo. Do laleczki czaki, wspolczuje doswiadczen, ale czy to nie swidcy przypadkiem o tym , ze nie wiesz z kim sie zadajaesz i dajesz komu popadnie? :) Ja nie bede przekonywal was do tego ze polacy sa wspaniali za grnica bo duza wiekszosc jest jaka jest podobnie jak z polkami. Ale sa tez wyjatkowe osoby ale takihc nie poznasz w barze czy hotel maintenance czy innym gownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pseudopoety
przestan smecic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flenexa
internetowy poeto najpierw sie naucz pisac poprawnie a potem zabieraj sie za wyrywanie lasek bo z takim analfabeta to nawet sprzataczka by sie nie umawiala! Poza tym nie zadzieraj nosa za bardzo bo tak naprawde nigdy nie wiesz kim jest dziewczyna za barem, ktora Ci piwa nalewa. Typowo polska pogarda przez Ciebie przemawia. A ty kim jestes? prezesem banku? I to jest wlasnie wkurwiajace w polskich facecikach, ze wyzej sraja niz dupe maja! Wogole to jak ktos napisze, ze spotyka sie z cudzoziemncem to wedlug Ciebie to juz musi byc tylko i wylacznie ciapaty, arab albo tepy angol.......jestes na serio bardzo ograniczony! Wyobraz sobie, ze polskie kobiety maja powodzenie wsrod bardzo fajnych facetow na poziomie z roznych krajow, swiat nie ogranicza sie do ciapatych, arabow i tepych angoli buhahahah ale co taki tepy Polaczyna jak Ty moze o tym wiedziesz...zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowy poeta
@flenexa - prawda boli co nie ? Moze wizyta u psychoterapeuty pomoze? albo jakis psychotropik na oslodzenie zycia :) Poziom dyskusji jak zwykle marny an forum, najpier zaczyna od dranicej nas literowek itd a potem przechodzimy do sprawy. Naprawde nie masz lepszych argumentow? Po za tym juz widze jak bankier albo prawnik bedzie serio traktowal poleczke za barem.chyba sama nie wiesz co piszesz, i zyjesz na innej planecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniberry
Do Internetowego Poety- wyobraz sobie, ze moja bliska kolezanka pracowala jako barmanka i wlasnie tam poznala swojego przyszlego meza, ktory jest ksiegowym w jednej z najwiekszych firm w UK, moja znajoma z wyksztalcenia jest archeologiem i ma bardzo duza wiedze o swiecie i duzo podrozowala i wlasnie pasja do podrozy polaczyla ja z tym ksiegowym, nie ocenia sie ksiazki po okladce, za granica jest wiele osob, ktore zaczynaja od niskoplatnych, prostych prac, ale to wcale nie znaczy, ze sa to osoby malo inteligentne, z Twoich postow wynika, ze masz bardzo wysokie mniemanie o sobie a kobiety traktujesz przedmiotowo, obrazasz ludzi, ktorzy osmiela sie krytykowac twoje wypowiedzi, jestes okropnym typem faceta i zaloze sie, ze kazda inteligentna kobieta predzej czy pozniej sie na Tobie pozna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podróżnik.
Tydzień temu wróciłem z Iranu. Spedziłem dwa tygodnie w Teheranie - dziwne, że w Polsce nazywamy Persów - ciapatymi. Nijak ma się to do ich wyglądu zewnetrznego. Ogólnie moje pierwsze wrażenie - bardzo ładni ludzie, nijak nie podobni do Arabów z którymi genetycznie w ogóle nie są spokrewnieni. Przeciętny Pers/Perska - mają duże jasne oczy, szczupłe nosy, są drobni wysocy i szczupli. My Polacy jesteśmy bardziej "ciapaci", nić oni. Wszak wielu naszych Rodaków/Rodaczek ma ciemne oczy, włosy i opaloną skórę na solarium. Perskie kobiety są śliczne - chociaż niestety opatulone:(. Na szczęścia widać ich twarze, włosy i dłonie. Jestem zaskoczony urodą tych ludzi. Mit "słowiańskiej urody" legł w gruzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruska matriocszka
Mam w pracy 3 Iranki i kaza z nich ma ciemne oczy, ciemne wlosy, karnacja zas jasna. Bardzo ladne dziewczyny i bardzo skromne. Prawda taka, ze osoby dla ktora jedyna podroza byla emigracja do UK< Niemiec, Holandii itp maja zerowe pojecie o swiecie i jego mieszkancach. Slowo ciapaty czy bezowy uzywane jest do wszystkich o ciemniejszej karnacji, nie wazne czy turek, hindus czy arab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podróżnik.
Ogólnie My jako Polacy (zarówno mężczyźni jak i kobiety) - słabo wypadamy. Kobiety polskie są naprawdę takie sobie, nic specjalnego. Faceci tak samo . Ot, zwykli przeciętniacy z nas. Jestem artystą (hetero:) ) i zwracam uwagę na wygląd ludzi - w ogóle ludzi. Zarówno mężczyzn, kobiet, dzieci jak i starców. P.S większość ludzi w Iranie ( z tego co zauważyłem) ma jasne oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppo
popycham posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariolaa
akurat ta dziewczyna na zdjeciu ma okropne zrobione usta..nie wydaje mi sie, zeby byla calkiem naturalna....zgodze sie jednak,z e perskie dziewczyny ladne sa ale mysle, ze zadne polski facet nie ma u nich niklej szansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariolaa
a zdjecie faceta to zdjecie jakiegos modela czy aktora, wklej foty ludzi z ulicy, zeby byly bardziej wiarygodne, bo ja tez ci moge nawklejac nieziemskich przystojniakow i piekne babki z polski podertuszowane fotoszopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
mnie się akurat ta laska z linku zupełnie nie podoba. Taka trochę przerysowana Natalia Siwiec. Co nie znaczy, że nie ma tam pięknych kobiet. Facet fajny, ale to model. Jak się popatrzy na Rickiego Martina czy Georga Michela to można stwierdzić, że geje z definicji są przystojni :P. No ale doklei człowiek Eltona Johna i stwierdza, że jednak nie wszyscy. A co do polskich panów, to jak ktoś słusznie zauważał, niestety dominują dwie grupy: mniejsza przesadnie wyfiokowanych i przestylizowanych metroseksualistów i liczniejsza takich co to" nie będę przejmować się wyglądem bo nie jestem p... pedałem". Takich panów po środku jest niestety bardzo mało, choć na szczęście to się zmienia. A już co do typu urody etc, to już co kto lubi, jak komuś podobają się smagli i ciemnoocy to raczej mało jest takich Polaków więc stwierdzi, że na południu to jest pełno przystojniaków, ale akurat typ "świński blondyn" to o wiele bardziej popularny jest wśród wyspiarzy niż w Polsce. Co do brzydkich zębów, to też niestety kwestia zamożności i świadomości, ale idzie ku lepszemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu zawiedziona
niestety polscy faceci sa brzydcy i grubi, to dlaczego my polki wybieramy ciapatych i potem cierpmimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podróżnik.
Ten chlopak jest persem. A ta dziewczyna jest przesliczna - z osla konia nie zrobisz. Taka prawda. No to masz przecietni, ludzie z "ulicy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podróżnik.
No niestety nie jestem w stanie wstawic zdjec, bo sa traktowane jako spam. Grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podróżnik.
weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Ale o co Ci chodzi? Pisze pod katem wlasnych doswiadczen. Ogolnie Persowie sa bardzo ladni - maja niesamowite oczy. Mozesz mi nie wiezyc, to nie moj problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppo
popycham posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppo
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×