Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirabelllka

Czy Wy rowniez uwazacie, ze polscy faceci sa w ogole nieprzystojni?

Polecane posty

Gość iirrr
per Pan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullaaa laaaalllaaaa
Hahaha gigi gigi ale mnie rozbawilas tym tekstem : "Wystawic tylek i zamknac jadaczke" :D :D :D :D Kwicze ze smiechu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi gigi
eeeeeeetam, żartuję sobie tylko, bo mi się dzisiaj nudzi - gówniana pogoda za oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie mają kasy
nie mają pracy ,nie mają za co kupic ubran a że przy ytym klną to chyba normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyzej--
a ja nie kwicze wccale :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polki nie dość
Polki nie dość, że są brzydkie, to jestem są katoliczkami. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczo niech inni mi wybaczą
to troche prawda ze polacy maja problemy z higieną i ubieraniem sie a na dodatek słownictwo to całkiem dobija ale miłe panie to tyczy również was nie ma wyjątku czy facet czy kobieta. niektóre panie maskują sie pod meikapem ale włoski tłuste depilacja pod pacha nóżki nie ogolone przepocone ubrania pazurki nie domalowane. co sie z wami dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczo niech inni mi wybaczą
najbardziej mnie smieszy jak takie wiochmenki przyjada z uk i zaczynaja mówić jakich to w polsce mamy nie zadbanych facetów a zapomniały jak przed wyjazdem same wygladały. miłe panie lepiej zadbajcie o swoja opinie w uk bo pewnie wiecie co sie tam o was mówi a na dodatek wasi kochankowie z cuby czy nigeri bardziej smierdzą od rodaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znika55
wiekszosc facetow polakow oceniam na 4/10 a wiec slabo sie prezentuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczo samozwancu
A ty wiesz chociaz,co to jest kropka i do czego sluzy? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha ha Jola się wścieka
f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullaaa laaaalllaaaa
Ale temat jest o facetach z Polski. Dlaczego wtracacie glupie kawalki o Polkach i jakichs opiniach na ich temat? Niech zgadne. Jakis zazdrosny i sfrustrowany Polak po drugiej stronie? Zaloz sobie temat o Polkach i tam pisz. Tu jest temat o facetach. Kapujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woekjodj
Też nie podobają mi się Polacy, wolę latynosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotlet schabowy
Polki tez pasztety!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linijkaa
typowy polaczek za granica: - lysy leb, czasami ze szrama bo stoczonej bojce w pijackim amoku - buraczany kolor facjaty, a juz najgorsi sa tacy swinscy blondyni z rozowymi polikami jakby co dopiero z pola wrocili - gruby lancuh na szyi i lapie, im grubszy tym lepszy, wzor przypomina lancuch od zatyczki do wanny - zeby paskudne, zaniedbane, zczarniale wiec i oddech z paszczy jak z szambowozu - czarne rapety poobgryzane, popekane i z wieczna gleba za pazurem - waskie, zaciekle zacisniete usta, czesto na ustach jest syf tzw zimno - charakterystyka Polaka jest glosne wciaganie glutow i spluwanie na ulice - o stroju nawet nie bede pisac bo to temat rzeka, ale kazdy wie ze krolem jest niezawodny dres zakupiony podczas wiecznej wyprzedazy w sports direct, im wiekszy napis tym lepije, niech kazdy wie ze Polak w byle czym nei chodzi i jak pojedzie na wioske to kazdy musi widziec z daleka wielka lyzwe Nike tudziez Adidas na klacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko koko euro spokoooo
Do wpisu powyzej :D :D :D :D :D Ludzie, niektorzy z was tak smiesznie i ciekawie pisza, ze powinnyscie sie zajac tym jako praca zarobkowa... nie wiem, zaczac pisac jakies felietony, komiksy... fajnie :) A i jeszcze dodam od siebie, ze ten lancuch na szyi czy lapie, polscy faceci nazywaja KIETA. Tak, tak moi znajomi z Polski, dresy, zawsze mowili : Ide sobie kupic nowa kiete na lape :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i sie zgadzam ,niestety
może i Polki wg panów są nie takie,, ale i tak 7 leveli wyżej od facetów z Polski.Polka nawet jak ma małoo kasy stara się byc zadbana( sa wyjątki).Polak jak osiagnie wiek 27, 30 kładzie lachę na wszystko , bo taki "piękny" z natury.Kasy nie musi mieć, brudne toto, spocone zapyziałe i w swoich mitomańskich marzeniach jawi się sobie jako ogier wszechczasów.A wyglądaja jak wiejska buła z pasztetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdasswrfghjk
Przystojni czy nie, dla mnie najgorsze jest to jak sie odzwaja. Doskonaly przyklad mialam kilka dni temu. Stalam za takim w kolejce w markecie. Chlopak wygladal fajnie i nawet sobie pomyslalam, ze wyglada normalnie jak na Polaka. Niestety ktos do niego zadzwonil i rozmowa przebiegala mniej wiecej w ten sposob 'no hej romek. to co ku... pijemy dzisiaj. no wez nie pier...ol. co ty k..a pic nie chcesz. no w h..a lecisz' Prostak jakich malo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uroda nie ma znaczenia. To charakter który też ma wpływ jak wygląda twarz, jest najważniejszy. Jak facet normalny, pozytywny, to i twarz będzie miał wesoła. Niestety ale większość palantow na ulicach których spotykam to właśnie Polacy/ Ruski (w skórze Litwinów). Cały margines ze wszchodniej Europy wydaje się być w jednym miejscu. Wiecie ile razy widziałam lub byłam "ofiarą" takich zaczepek? Wczoraj jakiś debil myślał że może mnie poderwać na ulicy gadajac głupoty typu " masz fajna dupe" i w biały dzień próbował się bezczelnie przystawiac, jak wracalam do domu..... Dostał centralnie w pysk i kopa (celowalam w jaja ale odskoczyl). Najgorsze jest to, ze to młode chłopaki a tak zepsute ze szok. Chodzą grupami, zaczepiaja dziewczyny, nacpni, nawaleni....i myślą że chamstwem zwojuja swiat. Rzygam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ! Terenia !
Polacy nie mają ani gustu ani wyglądu, kultury też często im brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowy poeta
@charmsy- Charmsy lubie Cie czytac. Chyba jedna z niewielu kobiet na tym forum. Nie szkoda Ci czasu ? Odnosnie facetow polakow, to odbijam pileczke w druga strone w strone kobiet. Polik w Uk sa ale kourewsko tandetne , aseksulanie infantylne, and wuglarnie obrzydliwe. Zdarzaja sie wyjatki, ale tak wysoko nosza nosy, ze szkoda gadac. :) Przystojni polacy obracaja wloszki, hiszpanki, hinduski, angilki, czeszki i inne piken wesoly seksowne pozytywne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do charmsy
Dla mnie to taki "komplement" psedo poety bylby obelga,widzac jak opisuje kobiety i "obracajacych" !Bleeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ! Terenia !
18:06 [zgłoś do usunięcia] internetowy poeta "Przystojni polacy obracaja wloszki, hiszpanki, hinduski, angilki, czeszki i inne" ­ Przystojni Polacy? Obracają? Aha, czyli Polacy nie ruchają 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szkoda mi czasu bo nie siedzę tu non-stop, jestem tu chyba od 3ech lat a postow mam niecale 2000. Niektórzy potrafią tyle nabic w tydzień :p Poza tym tu jest też kilku fajnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ! Terenia !
Swoją drogą zaj­ebi­ście gramatycznie zostało ułożone tytułowe pytanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wyżejjjjj
A co jest zlego z gramatyka w pytaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polscy faceci to dno
­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia00281
a najlepsze że każdy Polok ma niebotyczne wymagania: panna musi mieć 17-22 lata, zgrabna, umalowana, ubrana w spódniczkę na obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtrttg
Polacy o siebie nie dabają w ogole. Sa 2 frakcje albo metroseksualne pi...y (nie jak faceci) albo w drugą strone "nie dbam bo wyjdzie ze jestem pedałem". Załość. Angole w większosci nie lepsi, ale niestety Polacy maja kartoflaną urodę i bardzo wysokie mniemanie o swojej atrakcyjności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia00281
gdzie każdy włoch np. jak oglądam wymagania i oczekiwania to pisze , że chce kobietę od 18 do 45 lub 50 lat, bo nie ma kompleksów i idiotki nie szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×