Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirabelllka

Czy Wy rowniez uwazacie, ze polscy faceci sa w ogole nieprzystojni?

Polecane posty

Gość karolina aaaaaaaaa
niestety ale polscy faceci nie są w ogóle atrakcyjni, nigdy mi się nie podobali jakoś szczególnie. niemcy są boscy, świetnie się ubierają, dbają o siebie, do tego są przystojni i bardzo wysocy, polacy niestety nawet wzrostu nie mają zbyt wysokiego. i też zauważyłam że coraz więcej moich koleżanek wybiera obcokrajowców na partnerów, coraz więcej małżeństw mieszanych na około, i to tylko schemat polka + obcokrajowiec, nie znam ani jednego przypadku polak + nie rodaczka. i możecie pisać co chcecie, ale polki są naprawdę pięknymi kobietami, iranki jak już wcześniej wspomnieliście też są śliczne, ale bardziej mi odpowiada słowiańska uroda. pozdrawiam, karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak nr1
@karolinko- to ze ty nie znasz to nei znaczy, ze takie zwiazki nie istnieja. Zaden z moich polskich kolego z pracy, a pracujemy w banku inwestycyjnym w city, zaden nie zawraca sobie glowy polkami. Przede wszytkim z racji tego, ze chcemy kobiety ambitne, wyksztalcone, szczuple, zadbane i pikene. No niestety, jak trafi sie ladna polka, to jest pusta jak balon, jedny ambicja jest rodzenie dzieci i gotowanie obiadow dla meza. Takze taka jest prawda, niestety inteligencja, wyksztalceniem i zaradnoscia jestescie daleko w tyle. Do tej pory osobiscie spotkalem tylko jedna polka w swojej branzy ale niestety z urody byla odstraszajaca. Pozdrawiam Tomasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa wyczuwam tutaj urażoną dumę jakiegos zakompleksionego Polaczka. No nie wytrzymał chlopina. Musiał wejsc na watek o POLSKICH FACETACH i offtopowac beblaniem o polskich kobietach. Chlopczyku, zaloz sobie watek o kobietach i tam pisz. Tu jest o mezczyznach. Prawda w oczy kole? Wszystkie laski sa takie brzydkie, takie beee dla ciebie, ale jedyny pan Tomaszek jest cudowny, sliczny, zgrabdy i powabny. Wstaw fotke. My juz ocenimy 🖐️ Swoja droga, zauwazylam, ze tendencję do krytykowania innych maja najwieksze pasztety. Tak jakby chcieli ta krytyka wlasne liche ego leczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam z życia wzięte
większość moich kolegów jest przystojna. mój facet ma intrygującą urodę i podoba mi się. ale faktycznie na ulicach nie ma się czym zachwycać. znam paru co naprawdę straszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloncesunna
akurat Polak pracujacym w banku inwestycyjnym zajmowal by sie przesiadywaniem na babskim forum i wypisywal bzdury. Panie Tomaszu prosimy wracac na tasme, przerwa obiadowa sie skonczyla i marcheweczki czekaja na zapakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcbcbc
Ale ci polscy faceci chca sie nam tu wykazac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak nr1
LaLiLLa - urazona dume ? Kazdy ma prawo byc z kim kolwiek chce prawda. Kazdy ma prawo byc szczesliwy. Wiec jesli pracujesz na tasmie, sprzatasz czy jestes kelnerka (nie zrozum mnie zle , kazdy zawod jest potrzebny), no ale takie kobiety moga co najwyzec marzyc o chlopach z city. :) Nie ta klasa spoleczna. Szukaj wsrod budowlancow i innege elementu. Musisz znac swoje miejsce na ziemi. A dlaczego tak ujadasz? czyzby wieloletni brak seksu nagle cie doskwieral? Czy moze brak odpowiednich nadydatow na meza ?:) PO drugie, ja nie pisalem jak wygladam, to twoje wyobrazenia. Nawet czytac nie potrafisz ze zrozumieniem w ojczystym jezyku. Wiec mozesz sie nawet zwiazac z Knurem, bedziecie na tym syamym poziomie inteligencji. sloncesunna -wypisywal bzdury ? to jest moje zdanie. zajrzalem tu przy okazji innego tematu. Nie wiedzielm ze target market tego forum sa zakompleksieni emigranci z nizin spolecznych. KUrcze chyba trzeba napisac do zarzadu kefeterii. :) dzieki za uswiadomienie. Czyli jednak nie ma zadnych wartosciowyc portali w Uk dla polonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhrtrye
Ja już nawet pominę mączno- ziemniaczaną urodę Polaków, uroda to nie kwestia wyboru ale Panowie....kultury Wam brak, te bluzgi, jakie rzucacie, ten brak wiedzy i zupełny brak samokrytycyzmu, to jest Wasz największy minus. Zero kasy, zero pracy intelektulanej nad sobą, nie dbacie o zęby, o włosy, o ciuchy, tragedia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyzej--
Absolutnie,masz racje...I w dodatku meskosci nie dodaje wypisywanie bzdur na kobiecym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaaaa
Tutaj jako " polak nr1,"czy gdzie indziej inaczej-to sa doskonale przyklady,aby podac jako odpowiedz na pytanie: "Dlaczego wyszlas za maz za cudzoziemca ?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te Polak numer 1, maz to mi sie trafil pare lat temu. Pesnie nie nadązasz z tym, zeby to ogarnąć co nie? Serio nie widzisz w moim poscie tego, ze ja zwyczajnie z ciebie leje? Jestes prosty jak budowa cepa. Ot, zazdrosny Polaczek, co chcial komus dokopac na forum, bo pociuł się bźidki.... :D Powiem wiecej Polaku w UK... na stanowisku hehe :D - nie znajdziesz nikogo. Bedziesz sam, bo masz niewyjsciowa facjate, zjebany charakter i zbyt wybujałą fantazje. Moze spróbuj wśród Ukrainek? Slyszalam, ze ewentualnie one polecialaby na nawet Polaczka. W zamian za wize oczywiscie. No. To szoruj na Ukrainki ciołku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiarenna
"Przede wszytkim z racji tego, ze chcemy kobiety ambitne, wyksztalcone, szczuple, zadbane i pikene. No niestety, jak trafi sie ladna polka, to jest pusta jak balon, jedny ambicja jest rodzenie dzieci i gotowanie obiadow dla meza. Takze taka jest prawda, niestety inteligencja, wyksztalceniem i zaradnoscia jestescie daleko w tyle. Do tej pory osobiscie spotkalem tylko jedna polka w swojej branzy ale niestety z urody byla odstraszajaca. " wiesz co polak, jestes bardziej zalosny niz smieszny....Ty niby pracujesz w banku inwestycyjnym? dowcip roku! ty chyba to ten internetowy poeta bo takie same bledy w pisowni robicie, Poczytaj swoje poprzednie posty i sie zastanow czy tak by pisala osoba wyksztalcona pracujaca w City. Do tego jak ktos wczesniej wspominal bankierzy napewno przesiaduja godzinami na kafeterii udzielajac sie w roznych tematach.Komedia....przejdz sie po City i zobacz czym sie zajmuja chlopaki tam po skonczonej robocie i przestan sie osmieszac, juz lepiej sie podszyj pod managera magazynu bedziesz bardziej wiarygodny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak nr1
Do LaLiLLa - ja wyczuwam zdesperowana zfrustrowana kobiete, bo niestety nie brzmisz ani troche jak szczesliwa kobieta. Ale to twoje zycie. Skoro temat jest o mezczyznach w UK, to sie wypowiedzialem na temat ktory nas/mnie dotyczy. Nie wiem czy zrozumialyscie, ze nie broni wszytkich polakow tylko polakow moim srodowisku. ale skad wy mozecie wiedziec co sie dzieje wyzej skoro wy jestescie tam na dole ? Jak mowie, masz swoje miesjce w szeregu, i masz prawo byc z kim chcesz. Mnie nie interesuje twoje zycie, wiec nie wiem dlaczego interesujesz sie moim ? Myslisz, ze kazdy polski facet jest smierdzielem , bez wyksztalcenia i robi na tasmie ? .:D:D:D::D:D:D:D:D Do kiarenna - mylisz osoby i nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. Trafilem tu przypadkiem wczoraj wieczorem, przy okazji innego tematu ktory wyskoczyl w google. NIe mam czasu przesiadywac tutaj godiznnami i studiowac i porownywac pisownie wszytkich innych uzytkownikow tego forum. Czy wy naprawde nic pozytecznego nie robicie w zyciu ? Zalosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanik pani grazi
polak nr 1 kim ty jestes bucu, z bedziesz mowil o jakims miejscu w szeregu? myslisz, ze jak pracujesz w City (jezeli to oczywiscie prawda w co bardzo watpie) to jestes jakims nadczlowiekiem? bankierzy z city to zbieranina narkomanow i imprezowiczow, ktorzy gowno soba reprezentuja i szpanuja drogimi samochodami i ciuchami, pracowalam w barze w city i widzialam wiele, po paru drinkach i wciagnieciu paru kresek puszczaja im hamulce i wychodzi cale prostactwo panow byznesmenow, wyobraz sobie, ze nawet bylam na paru randkach z facecikami z city (tak tak panowie z city zapraszali zwykla barmanke na randki. czujesz?) i nieraz mnie pusty smiech ogarnial jak sie popisywali swoimi gadzetami i kasa robiac z siebie kompletnych durni, czesto to aroganci, ktorzy sa jedynie trybikami w wiekiej machinie, pracuja po kilkanascie godzin dziennie i nawet nie maja czasu na zycie osobiste,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polczyny hehe
skoro Polacy nie sa przystojni to ocencie tych :D kupa smiechu z przewaga kupy zalozyciel tematu to napewno szkaradna polczyna jakj te z fotek http://pokazywarka.pl/87re6i/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak nr1
Do stanik pani grazi - skoro tacy byli "blee" to po co umawialas sie na kolejne randki z kolejnym facetami ? Powiem ci dlaczego, daltego ze kasa ci impoowala i chciala sobie przygruchac frajera zeby ci zycie poprawil. a ta sobie pouzywali i wracaj do szeregu, i po co sie przyznajesz i potrawierdzasz to co mowie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak nr1
do stanik pani grazi - no to masz sie czym chwalic faktycznie.:D Jedna randka cie nie wystarczyla zbey sie na nich poznac musials isc na kolejne, az tak zdesperowana bylas na frajera z kasa?:D Sama wlasnie nam wszytkime tutaj zgromadzonym udowodnilas gdzie jest miejsce polki za barem. Zrozumialas juz czy jeszcze nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak nr 1 - no właśnie, kim
ty jesteś że będziesz mówił komukolwiek o miejscu w szeregu? sam pewnie jesteś jakimś mało znaczącym trybikiem w dużej firmie i chyba w d... ci się poprzewracało.I chyba zapominasz że twoja matka też jest polką. A może to po prostu ty nie spełniasz wymagań tych " ambitnych, wykształconych, szczupłych, pięknych" kobiet bo tobie też do ideału daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość $ Terenia $
Buhahahaha! Jeśli myślicie, że "polak nr1" na serio pracuje w banku i kilka razy dziennie wchodzi na babskie forum, żeby ponap­ie­rdal­ać na swoje rodaczki to jesteście niezłymi zj­eba­mi :D🖐️ Przecież to jakiś polski szczur który wie, że jest w jednym nieciekawym targecie razem z Ukraińcami, Rosjanami czy Białorusinami, czyli generalnie nie jest i nie będzie w strefie pożądania kobiet z reszty świata. Ba! Nawet Polki coraz częściej biorą na mężów obcokrajowców, bo jak raz skosztowały dobrego, to po co mają wracać do polskich ścierw? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny .
Dzień dobry wieczór. Ja jestem Upiorny i nichuja mi z tym dobrze;-) Mimo, że już nikt nie pisze to ja sobie coś skrobnę. Więc... abstrahując od faktów urodziwych upiorzystów tu i tam dodam, że Polki, dwie sztuki, które znam... wystarczającod dobrze mówiły, żed upiorny brak kasy w Polsce to jest niebagatelny problem dla osób chcącycdh żyć NORMALNIE!!!! Teraz mają za mężów tych co Upiorna Wanda nie chciala, a one teraz wiedzą, że nie wielkość... ma znaczenie a grubość portwela. Upiorne to, ale upiorzystki tak mają. Mówią, że teraz wiedzą, że żyją:-) Nieustanne pragnienia i gonitwa męża, aby zapewnić byt rodzinie, spowodowało zniszczenie związku. ODDALENIE SIĘ OD SIEBIE. I proszę nie pier, dolić, że to złe kobiety były. Kto nie przeżył ten nie wie. Upiornie pisałem, a teraz może to nie uroda, a nadzieja na godziwe życie naszych PIĘKNYCH POLEK powoduje, iż zapominają o równie przystojnych Polakach, tylko bez kasy? Panowie, jaki morał upiorny z tego? Ha! Jesteśmy tylko choojami zarabiania kasy. Jak nie to... przecież granice otwarte i Upiorzyce mają swoje wytłumaczenie. Aby sobie nie pomyślał. Jeżeli kogoś obraziłem to upiornie, ale przepraszam! Więc, myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny 4
A, upiornie pozdrawiam Terechę, więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny 4
Przepraszam za jak zwykle upiorne byki, ale pierwszy raz przepraszam! Więc, myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka199021
mnie tam w ogóle polacy nie kręcą. Buraczane mordy, bidoki. Ja chcę mieć niemca, francuza, anglika nawet rosjanina. Ale nie ma mowy o polaku. Brzydza mnie tez ciapaci i czarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka199021
lofciam :D buuuuhaha czy w szkaradne polczyny tez czujecie to milosc buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka199021
www.pokazywarka.pl/87re6i/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polski facet
OKej taki masz prawo wyboru. Cie nie kreca polacy a mnie polki. A te w uk juz w szczegolnosci. Przeciez to zbior odpadow ze wszystkich wsi w polsce. Wystarczy popatrzec na portalach randkowych zeby miec szybki przeglad:) Idz i badz szczesliwa moze ktos cie zachce, skoro zaden polak niechce, dlatego wylewasz frustracje na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana kaszana
może i jestesmy paskudni co jednak nie zmienia faktu, że ssiecie nam kutasy i rżniecie się z kim popadnie;) Wiec nie musimy byc przystojni (jakby to zalezalo od nas) ani zadbani. Zawsze jakaś kurewka się znajdzie na obciąganko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak nr 1
@$ Terenia $ - musisz byc bardzo nieszczesliwa kobieta. Jestes przepelniona nienawiscia, frustracja i depresja. Nie bede ci ublzal bo nie ma sensu ty sama siebie wystarczajaco skutecznie niszczysz. A do whcodzenia kilka razy dzinnie to nie wiem czy zdajesz soebi zprawe ze jak na dole podasz maial to kafe wysyla nowe posty i mozesz na nie odpowiedziec np na komorce. Myslalem ze to w miare proste do obslugi forum, ale jak widac nie dla wszystkich "polskich wywlok".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd polskim kobietom
@załamana kaszana - ja to tylko daje possac w gumie ze stali, przeciez niewiadomo gdzie one pchaja te ryje. Kiedys jedna przed sie wygadala, ze ma chyba hiv. kurwa ale mialbym zonka. Szkoda TO ruszac, niech siedza same w domach i wariuja. Zona na pewno nie polka z UK.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×