Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirabelllka

Czy Wy rowniez uwazacie, ze polscy faceci sa w ogole nieprzystojni?

Polecane posty

Gość $ Terenia $
22:08 [zgłoś do usunięcia] $ Terenia $ "terenia????buuuuuuhaha co za nowoczesne imie." ­ Co za oryginalny nick :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja?? Jakiego mam meza? Cytat prosze oraz linka gdze dokladnie pisalam skad moj maz pochodzi ty tlusta krowo :classic_cool: Terenia, tleniony prosiaczku, juz jestem. jestem :classic_cool: Bylam na uczuciowym, ale offerma mnie wykonczyl swoja prawiczkowa gadka. Pomyslalam sobie, to juz wole ta jedbnieta Terenie. Chociaz nie ma na deklu od abstynencji seksualnej jak ta Offerma 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan i Wladca111
Do niestety dziewczyny maja - Ty to sie juz moze nie wypowiadaj wiecej, bo zakompleksiona jestes jak prezes banku jadacy maluchem. Dziewczyna A- no ozbacz jaki Ci sie koles trafil, pogratulowac wyobrazni. A ty kim jestes, jak wygladasz, co potrafisz i co osiagnelas? ......0-no wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makowe ciasto
latwo krytykowac i tu bym powiedziala- cudze chwalicie a swojego nie znacie.Mieszkam od paru lat zagranica i tak, to prawda ze tutaj mezczyzni sa bardziej zadbani. Nie maja brzuchow, sa szczupli, rzadko spotyka sie nawet po 40-stce faceta z okragla twarza czy brzuchem. Skad to wynika? proste- ludzie przede wszystkim MAJA NA TO PIENIADZE zeby ladnie wygladac. Tu faceci nie jedza kanapek w pracy czy kielbasy (!) stac ich zeby zdrowo sie odzywiac (a na to trzeba miec pieniadze), stac ich na to zeby zamiast siedziec w domu w weekend przed telewizorem jechac np na narty albo uprawiac drogi sport typu tenis itp. Wiec czemu sie dziwicie ze sa przystojniejsi?...ktorego przecietnego polaka stac na to a juz nie mowie o markowych ciuchach, ladnie skrojonych dzinach (ktore oczywiscie tez ladnie kosztuja) drogich perfumach itp itd...Mysle poprostu ze jesli naszych panow stac by bylo na to samo wcale by nie byli gorsi a nawet duzo lepsi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość $ Terenia $
23:06 [zgłoś do usunięcia] LaLiLLa "Pomyslalam sobie, to juz wole ta jedbnieta Terenie." ­ Buhahahaha! A kto powiedział, że ja wolę ciebie, berbelucho??????? :D🖐️ ­ Wy­pie­rdalaj z powrotem do Offermy i zliż mu czterdziestoletni ser spod napleta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azjatyckaheheeee
Napisał mi najpierw, że jestem "szeptem i szelestem na wietrze" buuuuuuhahaha Superwizjer. Islamskie wyznanie wiary po polsku youtu.be/FYe8qGExU2g euroislam.pl hehe youtu.be/1PQ670sfFXU pokazywarka.pl/4zj43p/ Darling.I Lowe.Ju... youtu.be/Ah8dhqQvZ8E . Obca / Die Fremde (2010) youtu.be/WPzYmxz6Ga0 "Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki................... "exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pifffkuje sobie
terenia no spokojnie zaloguj sie jako Mayor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość $ Terenia $
22:10 [zgłoś do usunięcia] pifffkuje sobie "terenia no spokojnie zaloguj sie jako Mayor" ­ Mogę się zalogować jako każden ale podaj mi hasła :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do makowe ciasto
wcale sie nie zgodze z tym ze majac pieniadze faceci lepiej wygladaja, spojrz na rodakow za granica, im kasy nie brakuje, ale wola wydac na faje i wode zamiast na dentyste czy fryzjera lub sport, poza tym w Polsce nie ma az takiej biedy, ze ludzie dziaduja, to kto ile ma kasy wcale nie przeklada sie czy jest przystojny czy nie..jakas bzdura, zeby miec ladne cialo wcale nie trzeba wydawac kupe kasy na silownie, wystarczy isc do parku pobiegac a nie chlac piwska przed telewizorem, na atrakcyjnosc mezczyzny nie tylko sklada sie jego wyglad, ale tu chodzi o caloksztalt, uroda to rzecz nabyta i niestety nie wiele mozemy zmienic w tym jak wygladamy, ale mozemy wplynac bardzo na to jak atrakcyjni bedziemy, przede wszystkim higiena osobista, po drugie maniery i kultura slowa po trzecie interesujaca osobowosc, pasja, hobby, nie twierdze, ze wszyscy polscy faceci sa okropni, ale przebywajac za granica 10 lat i majac porownanie z innymi nacjami, to niestety nasi rodacy wypadaja blado, na szczescie udalo mi sie poznac tych fajnych, ktorzy powinni byc przykladem dla innych polskim mezczyzn, szkoda tylko ze to jest bardzo maly odsetek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostuONA
Typowa polska uroda to:jasna karnacja,włosy blond/ciemnoblond lub jasny brąz,jasne oczy,brak brwi ale pocieszę was panowie że angole też mają podobny typ urody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy spotkac tego przystojnego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak polacy to porazka i maja okragle nalane ryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj kochany jest akurat brunetem o niebieskich oczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko zazdroscic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z londynu
ja jestem przystojny, mam branie z kazdej strony, az mnie penis boli bo nie moge zdecydowac sie na jedna kobiete...ale coz robic w takim wypadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet z londynu- w takim wypadku wsadz se pensisa miedzy drzwi i z calej sily zatrzasnij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra rada :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×