Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Sahraijn.

Małżeństwo z Emiratczykiem

Polecane posty

Gość Sahraijn.

Witam Wszystkich, Jestem nowa na tym portalu Szukam dziewczyn, które miałyby ochot porozmawia o związkach mieszanych. 2 lata temu ucząc sie w Londynie poznałam chłopaka - emiratczyka, byliŚmy dobrymi znajomymi ze studiów, potem przyja i miłoŚ. Planujemy Ślub, wspólną przyszłoŚc i mieszkanie oczywiŚcie w Dubaju, a raczej w Sharjah skąd pochodzi. Bardzo chciałabym nawiązac kontakt i porozmawiac z kimŚ kto jest w takim związku lub z polską żoną emiratczyka. Prosze napiszcie, odezwijcie sie czekam z niecierpliwoŚcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkb.kl;':lkjhhjkl
Nigdy nue wychodz za mąż za muzułmanina. Nawet tego bogatego i wykształconego z bogatych Emiratów Arabskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubela..
Zastanow sie 10 razy, zanim zdecydujesz sie na slub z muzulmaninem. Tez jestem zona obcokrajowca - Argentynczyka, nie mieszkamy w Europie. Nam sie udalo - jednak Was dzieli przee wszystkim OGROMNA roznica kulturowa, mentalna i religijna. Zastanow sie kilka razy zanim podejmiesz pochopna decyzje i wczesniej poznaj jego rodzicow, a przede wszystkim matke. Trzymam kcuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do terenia
Widze ze cie odblokowali :) A powiedz mi czy ty kobieto znasz jakichs Emiratczykow chcacych mieszkac w Europie? Nie badz smieszna. Po co im biedna rozpadajaca sie Europa skoro oni maja wiecej kasy niz ty moglabys sobie wymarzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsdasd
Zawsze mi sie wydawalo, ze takie malzenstwa sa skazane na niepowodzenie, ale moj kuzyn ozenil sie z dziewczyna, ktorej siostra mieszka w Dubaju i ma meza z Emiratow. Sa malzenstwem juz ok. 10 lat, maja 2 przeslicznych dzieci. Ona jest podobno bardzo szczesliwa. Jezdzi czesto z mezem i dziecmi do Polski w odwiedziny, i do niej tez rodzina przylatuje. Ubiera sie normalnie jak Europejka, maz tez normalny, wyksztalcony w Europie. Powodzi im sie tam swietnie. Jak widac nie zawsze takie kobiety sa skazane na niepowodzenia, czasami im sie udaje i sa szczesliwe. Ja osobiscie nigdy bym sie na taki zwiazek nie zdecydowala, bo jestem zbyt bojazliwa. Chociaz sama mam meza Amerykanina, ale to jednak blizej naszej kultury niz Arabowie. Powodzenia, cokolwiek postanowisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ! Terenia !
do terenia - Chyba stolec ci się w końcu odblokował 😴 , ale schlebia mi to, że tak śledzisz moje posty :D Następnym razem sprawdź też na innych działach 😴 &­ Ale ad rem. Tak, znam Emiratczyków, takie same śmieci jak i Pakole, coś ty myślała, że każdy Arab z Emiratów śpi na kasie? :D Zejdź na ziemię 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emiratczyk
"Tak, znam Emiratczyków, takie same śmieci jak i Pakole, coś ty myślała, że każdy Arab z Emiratów śpi na kasie? Zejdź na ziemię " Jasne, jasne Ty znasz Emiratczyków - ciekawe..do Twojej wsi przyjeżdżają? Emiratczycy pracują głównie w instytucjach rządowych. Pensja bez względu na zajmowaną pozycję jest baardzo wysoka i wynosi minimum 25.000 AED. Także, wszyscy rdzenni Emiratczycy śpią na forsie. Zejdź na ziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiratczyk ale bzdury opowiadasz :) mieszkales w Sharjah ? a co z lokalami z Al Ain ? popatrz jaka zyja lokale bo nie wszyscy sa bajecznie bogaci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość webster ale brednie
Wszyscy Emiratczycy - czyli rdzenni mieszkańcy zarabiają kokosy.Nie pisze o przyjezdnych Arabach, ale o obywatelach Emiratów. Emiratczycy stanowią niecałe 20% społeczeństwa i w związku z tym są niejako elitą tego kraju, posiadającą bardzo dobre przywileje. Nooo szejk dba bardzo o swoich obyateli. Ci ludzie (obywatele Emiratów) - nie płacą rachubków za prąd wodę, szkołę. Dostająza darmo luksuswe domy, a po ukończeniu studiów młodzi Emiratczycy dostają nowe apartamenty + Palm Jumeirah Poza tym nie wiem ile mieszkałeś w Emiratach, czy byłeś tam po prostu na wakacjach. Ale w Emiratach Istnieje prawo, które daje Rodowitym Emiratczykom pewność zatrudnienia oraz wysoką wypłatę. Na przykład w okienku w banku na pół etatu za wynagrodzenie rzędu 20 tys. zł/m-c. A tak swoją drogą to w Sharjah - mieszkają imigranci - głównie indyjskie społeczeństwo. Prawdziwych Emiratczyków rozpoznaję od razu. Nie muszę pytać skąd są, Idealnie skrojone diszdasze, często z materiału wartego kilka lub kilkanaście tysięcy dirhamów. Idealnie białe. Idealnie układające się na zdrowych, zadbanych sylwetkach. Wypielęgnowane dłonie z wypolerowanymi paznokciami.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love ZEA
Emiratczyk i tak zanizyles pensje Powiem w ten sposob. To samo stanowisko pracy, w tej samej firmie i kilku pracownikow, Emiratczyk, Brytyjczyk, Francuz, Egipcjanin, Indus, Filipinczyk, Pakistanczyk. W tej samej kolejnosci rozkladaja sie zarobki, wiec odpowiednio zaczynamy od lokalnych: 100 tys dirham, Brytyjczycy: 60 tys, Fr: 40 tys, Egipcajnin: 20 tys, Ind: 4 tys, Filip: 2 tys, Pakist: 1 tys. Oczywiscie to w duzym uproszczeniu, ale roznice sa olbrzymie. Malo tego dostaja za darmo pieniadze, chocby na pokrycie swoich debetow na kartach kredytowych (ostatnio sheikh Abu Dhabi przekazal ponad 800 mln wlasnie na taki cel, dodatkowo kazdy kto ma do splacenia pozyczke, dostaje 30% wyzsze wynagrodzenie na okres splaty), dostaja domy na "nowa droge zycia" za darmo, nie placa rachunkow telefonicznych... duzo by opowiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka.
Hej. Jest ktos z Dubaju? Chetnie spotkalabym sie z Rodakiem/Rodaczka na kawe:) Rzeczywiscie emiratczycy zarabiaja krocie, tyle ze jest ich 16.6% Emirati (citizenry). p.s Moj kolega z pracy jest Emiratczykiem, nie wiem za co on daostaje ta kase ale w pracy zajmuje sie piciem kawy i przegladaniem stron na necie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AliBaba...
Sahraijn. - skąd masz pewność, że Twój luby jest Emiratczykiem? P.S Od 4lat jestem żoną Emiratczyka z Abu Dhabi:). Mogę Ci podać maila, jak chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Polka, mieszkam w Emiratach, możemy się spotkać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AliBaba możesz opisać mi zycie w Dubaju z takim mężczyzna podobają sie mi tamci faceci...odezwij sie dam emaila albo cos oczywiście jeśli masz ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drisza

Chętnie poznam zony Emiratczykow lub obywateli GCC. Od 7 lat jestem zona Emiratczyka i mieszkam w UAE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC

Jak się ropa skończy to skończy się arabski dobrobyt. A to się stanie prędzej niż przypuszczasz. Samochody elektryczne już znacznie obniżyły popyt na ropę. A ta „elita arabska” to niedouczone stado pastuchów, które niczego nie potrafi. Wszystko co tam zostało zbudowane to dzięki wykształconym specjalistom z zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam żon Emiratczyków które mieszkają w UAE, chciałabym się pewnych rzeczy dowiedzieć, które nie wiem jak interpretować (poznałam emiratczyka ale niebardzo jestem w stanie ocenić jego intencje). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu bym nie ryzykowała. Przede wszystkim kultura. Daje sobie rękę przy samej dupie uciąć że teraz jest wszystko super ale jak tylko pojedziesz "do niego" to zaczną się problemy. Nie będziesz u siebie w kraju. Bez rodziny. Przyjaciół. Będzie tylko on, jego rodzina i kultura do której ty będziesz się musiała dostosować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że płyta dalej się zacina i ciągle gra to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×