Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulina9612

Pranie ubranek niemowlęcych

Polecane posty

Gość Młoda_szcześliwa_mama
Poza tym większość rodziców ceni czas swój i nie kombinuje z płatkami mydlanymi czy podwójnym praniem, po prostu inwestuje w dobrą chemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam identyczną sytuację i też tak chciałam zrobić, ale doszłam do wniosku że ten zwykły proszek może jednak zostać w ubrankach i zdecydowałam się wyprać tylko raz w dziecięcym i prasować w końcu pranie to pranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn ma poltora roku i ciagle lovela boje sie odstawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od początku prałam w płynie do prania takim jakiego używałam do prania dla całej rodziny i nie było problemu myślę że to w dużej mierze kwestia jego jakości, zamawiam zawsze z http://sklepzproszkami.pl/ tam mają samą chemię z Niemiec i w porównaniu z tym co jest u nas nawet te same marki skok jest ogromny, a u dzieciaków jak żadnych podrażnień nie było tak nie ma dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgooo
Ja przetestowałam masę proszków z racji, że mały jest alergikiem. Od początku kupowaliśmy różne środki eco, ale mały ciągle był wysypany. Wypróbowałam niedawno listki takie niemieckie Smart eco wash i okazały się dla nas najlepsze, widzę, że nie wywołują reakcji alergicznych w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno te listki są przetestowane klinicznie. Moja siostra jet chwali, jak będę w tesco to poszukam i też kupię bo mam małego atopika w domu, zawsze to jakaś ulga będzie dla delikatnej skórki dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramijka
tylko przy praniu dużo zależy od jakości ubranek, dlatego warto kupować je trochę lepszej jakości. By nie były to jedno czy dwurazówki. Na https://escallante.pl/ mają dużo ciekawych i dfobrej jakości głownie bawełnianych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piore przy uzyciu plynu lub kapsulek vizira. Jesli mam bardzo brudne rzeczy albo cala pralke napchana to daje wiwcej plynu i wlaczam dodatkowe pukanie. Nie prasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika198566
Warto też zaglądnąć na stronę https://www.lilulay.com Jest tam pełno ciuszków dla pociechy, które są naprawdę dobrej jakości. Ja tylko u nich kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do prasowania to nie chodzi tylko o zabicie bakterii, ale bawełna pod wpływem wysokiej temperatury żelazka robi się po prostu bardziej miękka. Ja prasuje tylko lewą stronę i to głównie by nadać ubrankom większej miękkości. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×