Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beata jedyna 1620

Twarz - jaki zabieg polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Czy ktoś z was robił zabieg easylift?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre podejście mają w klinice Beauty Skin, wiedzą jak dobrać metodę do danej osoby. Jest strona kliniki na https://www.beautyskin.com.pl/. Można podejrzeć ceny i opisy zabiegów. Ja tutaj chodzę od niedawna na zabiegi z kwasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony doradzę klinikę Beauty Skin, na stronie https://www.beautyskin.com.pl/ jest ich cała wizytówka, mają swoje punkty w Warszawie i Radomiu. To co ich wyróżnia to na pewno sprzęt, same lasery mają najlepsze z możliwych. U nich miałam robioną swoją pierwszą w życiu depilację tego typu i efekt rewelacja, skóra gładka perfekcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.10.30 Pytasz o easylift u dr Strzałkowskiego? Bo on jest jedynym specjalistą w Polsce w tym temacie. Moja mama jest kilka tygodni po zabiegu i czuje się świetnie, wygląda dobrze, bardzo chwaliła sobie wszystkie wizyty u pana doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 20.11.2018 o 10:50, Gość gość napisał:

gość 2018.10.30 Pytasz o easylift u dr Strzałkowskiego? Bo on jest jedynym specjalistą w Polsce w tym temacie. Moja mama jest kilka tygodni po zabiegu i czuje się świetnie, wygląda dobrze, bardzo chwaliła sobie wszystkie wizyty u pana doktora.

Zdradzisz ile kosztuje wykonanie takiego zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsandrax

ja bardzo lubię zabieg złuszczający z kwasem Lacti&Glico 38% DR Irena Eris i nawilżająco- łagodzący HYDRO-INTENSIVE Dr Irena Eris na które co jakiś czas wybieram się do Estetyka Day Spa - odkąd to robię moja skóra jest wygładzona, fajnie nawilżona i nie ma żadnych problemów z "nieprzyjaciółmi" 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiak

Regularnie chodzę na zabiegi oczyszczające w Gdańsku do pań z http://www.dolcevitasalon.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darria88

Ja tam trzymam się z daleko od igieł, strzykawek i tego typu kwestii.. Już na samą myśl wręcz robi mi się słabo. Od jakiegoś czasu chodzę do Studia Zrowia i Urody Lipowa w Nałęczowie. Każda powinna spróbować tego masażu twarzy. Nie dość, że trwa godzinę, co pozwala nam się zrelaksować to i twarz zdaje się być rozluźniona i odprężona. Jestem zachwycona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosia

Witam ja osobiście byłam w estetycznamed super efekty miała małe niedoskonałości na twarzy i zmarszczki po wizycie i kilku zabiegach w estetycznamed mój problem zniknął polecam każdej! Się tam wybrać! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedowiary
Dnia 13.05.2013 o 18:21, Gość Beata jedyna 1620 napisał:

Witajcie Dziewczyny, mam skórę suchą z niedoskonałościami typu pryszcze(niewielkie), wągry i ogólnie chciałabym niejako odświeżyć cerę, mam ochotę wybrać się do na jakiś zabieg do kosmetyczki- w ofercie mają zabieg oczyszczania, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja itp....czy któraś z Was ma podobny stan cery i może korzystała z jakiegoś zabiegu?Pozdrawiam!

Róbcie sobie kwasy. Pomagają na wiele mankamentow skóry. 

Boicie się inwazyjnych zabiegów a macie wrażenie że tylko to pomoże? 

KWASY raz jeszcze to zbawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiPi

Estetyczna med wykonuje fajne zabiegi przeciw zmarszczkowe które utrzymaja efekt dłużej niż jakieś kremy czy maseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaola

Ja chodzę do dolce vita salon na zabiegi na twarz.. po regularnych odwiedzinach zaczynam zauważać efekty, skóra jest wypoczęta i wygląda na zdrowszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

U mnie problemem było słabe odżywienie, suchość i niewielkie zmarszczki. Kremy, maseczki i domowe sposoby nie wiele dawały. Najlepsze efekty dało osocze bogatopłytkowe. Robiłam sobie te zabiegi w Krakowie w bardzo promocyjnej cenie na Prądniku Białym. praktyka.info.pl Tam znalazłam Panią Doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda

Ja robiłam peeling yellow peel i osocze bogatopłytkowe w beauty care tychy. Super zabieg! Lubię to uczucie, gdy ktoś się zajmuje moim wyglądem, a ja sobie odpoczywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okoks

O, super czytać takie rzeczy o beautycare i o doktor Pniok, bo jutro do niej ide po poleceniu od koleżanki i szukałam też innych opinii. Dam znać jak po modelowaniu usta 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka90

Zależy jakie potrzeby ma twoja skóra. Ja przez jesien-zime chodzilam na peelingi medyczne do doktora Kępy we Wrocławiu. Efekt jest taki, że obecnie skóre ma w tak dobrym stanie, ze rzadko sięgam po podkład. Glownie zalezalo mi na wygladzeniu i rozjasnieniu plamek po tradziku i sloncu. I jestem zadowolona. Widzialam w jego ofercie, ze ma tez bardziej typowe zabiegi z medycyny estetycznej- zerknij na jego stronke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia

 Jeśli chodzi o skórę suchą to dobrze jest robić różne zabiegi nawilżające, np w https://www.spavitao.pl/ mają coś takiego jak  głębokie nawodnieni i to jest taki zabieg gdzie Ci oczyszczają twarz, peelingują , masują i nakładają specjalną maskę. Ja byłam mega zadowolona <3 no i oprócz takich zabiegów to też bym poleciła kawitację 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela

Jeśli ktoś jest z trójmiasta to polecam odwiedzić salon dolce vita gdzie wykonują świetne zabiegi na twarz. Po kilku pierwszych wizytach widać już efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Jak ktoś jest z Warszawy to polecam salon estetycznamed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Hydra Facial. Robiłam w La Guel i naprawdę polecam, bo efekty widać od razu. Skóra jest elastyczna i przyjemna w dotyku. Poza tym to super sposób aby odpocząć. Uwielbiam te wolne weekendy kiedy mogę tam pojechać i się zwyczajnie, po ludzku zrelaksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata

Miałam przeróżne zabiegi w swoim życiu, a mam już 39 lat i zauważyłam, że najlepsze efekty są po peelingach chemicznych, mezoterapii mikroigłowej i RF mikroigłowej. Tylko zwracajcie uwagę jakie to peelingi, ja najbardziej polecam pcaskin i cell fusion - tox peel. Moja kosmetolog ma w ofercie tylko zabiegi,  po których są zauważalne efekty, często wyszukuje nowinki, których nie mają jeszcze inne gabinety. Salon znajduje się w Poznaniu na Ratajach www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli któraś z was ma problemy z trądzikiem czy pozostałościami po nim w postaci przebarwień i blizn to z całego serca polecam wam Klinikę Krajewski. Ja regularnie raz w miesiącu wykonuję profesjonalne zabiegi, dzięki którym moja cera wygląda zdrowo, niedoskonałości również z miesiąca na miesiąc stają się mniej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenny

Polecam zabiegi w Gabinecie  Kosmetologii Estetycznej Bezskalpela. Wysoka kultura i przyjazna atmosfera panująca w tym miejscu sprawiają, że czujemy się tam wyjątkowo dobrze. Świetne miejsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rozmawiałyśmy z koleżanka jak to jest-21 wiek,ludzie latają w kosmos,robią przeszczepy,wymyslają roboty,a nie ma ciągle bezpiecznej i skutecznej pigułki bez recepty na schudnięcie.Tak samo na odwrót,mąż by dobić do 80kg musiał się nieźle namęczyc,mało tego,musi się nadal męczyć by utrzymać wagę powyżej 80tki 

Jeśli ogólnie zastanawialibyście się nad dobrym zabiegiem na twarz, polecam botoks:

https://www.sucha24.pl/component/k2/item/11721-botox-najlepszy-sposob-na-zmarszczki-mimiczne

Pozwala znacznie zredukować zmarszczki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LanaRey

Restylane Skinboosters 😉 Nawilzanie twarzy zwłaszcza po lecie- super zabieg 😉 Ja go robię głównie po lecie, choć sa osoby, które robią takie zabiegi również po zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta

Ostatnio robiłam sobie w moim ulubionym gabinecie w Gliwicach  www.bezskalpela.pl lifting twarzy. Trochę się obawiałam, bo wydawało mi się, że będzie to bardzo inwazyjny zabieg, ale okazało się, że to był tylko niepotrzebny niepokój. Skorzystałam z poleconej mi przez przyjaciółkę metody Hifu 3d. Wprawdzie na ostateczny efekt musiałam trochę poczekać, ale w konsekwencji jestem zachwycona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Oczyszczanie, serio. Ja chodziłam na oczyszczanie do La Guel jak mieszkałam w Warszawie i to był najlepszy prezent jaki mogłam sobie zrobić, bo cera później była w świetnej kondycji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora

Korzystałam z wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym w salonie www.optidermic.com. Wszystko wykonywane jest w znieczuleniu, a efekty widać natychmiast. Profesjonalna opieka i fachowa oraz życzliwa obsługa to wielkie atuty tego miejsca. Polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Nerwa

Ja nie byłam przekonana co do skuteczności, odważyłam się spróbować ilulu.pl teraz nie mam co żałować, to naprawdę działa, sama w sobie czuje się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×