Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość karina26

Brak równouprawnienia

Polecane posty

Zbieram Ślimaki taaa forum kobiece, ale chyba tylko z nazwy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy wiebiciel z ciiicho
Wystarczy coś poszukać i wiele razy pojawi się kafeteria. Jestem za i ci gwarantuję, że większość nie boi się wypowiedzieć tylko boi się reakcji kobiet, tak jak w moim przypadku - moja nie wie, ale kilka razy prawie przyłapała na noszeniu po domu i kiedyś coś tam napomknęła wplatając w to słowa, że nie chce faceta w damskich ciuchach więc jestem bardziej ostrożny. Czytałem wyrywkowo temat, i mówię oficjalnie, że chciałbym pokazać się w staniku - głupie? może, ale ja się lepiej w tym czuje bo to jest miłe w dotyku i seksowne, i uprzedzę pytanie skoro kobieta w tym wygląda seksi to czemu nie facet? Jestem zdania, że facet też powinien móc ubrać miły w dotyku stanik, wam sprawia katorgę noszenie go, to może nam oddacie? tylko zaprojektujcie te wasze staniki na jakieś płytsze dla facetów. Jestem hetero i kocham moją kobietę, dlatego to skrywam bo nie chcę jej stracić choć zatracam siebie przez to, że muszę się z tym ukrywać. Niby wolny kraj a ja nawet nie mogę ubierać co chcę. Jesteście zbyt wielkimi konserwatystkami i boicie się o swoją pozycję, a prawda jest taka, że empatyczny facet=lepszy facet, także przemyślcie i doceńcie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za glupota, nie chodzilabym po plazy z golym biustem zeby mnie jako slabsza jakis napalony bezmozgowiec zg****il faceci to zwierzeta a zwierzeta chodza nago przeciez prawda ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy wiebiciel z ciiicho właśnie dlatego nie mam kobiety, bo przy niej musiał bym być kimś obcym dla siebie, bo dla kobiet czym gorzej (szaro) ubrany tym lepiej, a przy kobiecie o damskiej bieliźnie musiał bym zapomnieć, przecie są pancerniaki męskie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy wiebiciel z ciiicho, a jeśli chodzi o staniki dla facetów to z tym nie do kobiet, lecz do seksuologow, których światopogląd jest ograniczony garniturem, i przez ich debilizm krzywdzą facetów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony to faktycznie dziwne czemu kiedyś nie zrobili męskich staników dopasowanych pod ich budowę? Stringi są i to już coraz bardziej "kobiece". Stroje kąpielowe to strój uniwersalny więc powinni faceci też nosić, a bikini kto chcę. Przełammy wspólnie te stereotypy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu akurat jestem za autorką tematu mu mężczyźni też powinniśmy nosić staniki, tak jakoś czuję się bez tego od nich gorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy kobiety macie częściej założone mniejsze majty, częściej odsłaniacie pośladki, mężczyźni też powinni tak robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poślady
"częściej odsłaniacie pośladki, mężczyźni też powinni tak robić" - dobre, ale najpierw je ogol hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina26 już są męskie staniki (chociaż by w Japoniii) tylko nie w królestwie kalesonów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plywaczka
Wolalabym zrezygnowac z chodzenia z moim facetem na basen, niz zmuszac sie do ogladania go w gejowskim stroju kapielowym. Jak jestescie nienormalni i chcecie to manifestowac noszac staniki, to prosze bardzo, ale nie zmuszajcie do tego normlanych facetow. Pokazalam swojemu ten temat, to powiedzial, ze was wszystkich powalilo (uzyl dosadniejszego slowa) i ze powinniscie sie leczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz kraj też nie ominie gejostwo.Taki urok pop*****lońców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywaczka- Mój też uważa, że to p******y pomysł, ale oni nie chca tego słuchać :D. Nie dociera do nich, ze jak chcą, to niech sami lataja w bikini czy jednoczęściówkach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plywaczka
Wkurza mnie, ze kilku pomylencow probuje wmowic reszcie spoleczenstwa, ze to co nienormalne jest normalne. I odwrotnie, ze to co normalne jest nienormalne. Tak jak z tym polonezem ostatnio, co to niby gejow i lesbijki dyskryminuje i najlepiej by bylo, zeby go zakazali. Noz cholera i co jeszcze? Seksu miedzy osobami roznych plci zakazmy, bo to dopiero dyskryminuje homoseksualistow. Zyjcie sobie jak chcecie, ale nie zmuszajcie innych do przyjecia waszych racji. Noscie sobie babskie majtki i staniki, ale nie zmuszajcie do tego wszystkich innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy wielbiciel z ciiicho
Komuś gul skoczył haha. Pedałami to co najwyżej wy jesteście, bo ja jestem w stu procentach heteroseksualny, a ubrania o niczym nie świadczą. Nikomu nic nie wmawiam, ale jestem za. Co tu jest nienormalne bo nie kapuje? Głupi ciuch, który jest cholernie podobny do męskiego? O ile to nie jest fetysz to nie trzeba tego leczyć, więc zejdź z tych normalnych takich jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywaczka - skoro strój kąpielowy jest gejowski to uważasz siebie za geja lub osobę homoseksualną? Po co to nosisz skoro to jest GEJOWSKIE? Szczególnie NORMALNI wy jesteście, robiąc z normalnych ubrań ubrania nienormalne. O waszej normalności świadczy wasza tolerancja - mówicie wasza sprawa, ale każda/y widząc faceta w stroju kąpielowym by go wyśmiał/zgnoił bo to jest NIENORMALNE wg. was. Oni normalnie się zachowują pomimo INNYCH UBRAŃ i kto tu jest normalny? Ja na miejscu twojego chłopaka (gdyby chciał nosić strój) to bym się z tobą nie pokazała. Człowieka ceni się za wartości, partnera kocha za pewne cechy a nie za ubiór. Jak płytkie jesteście skoro sprowadzacie związek z partnerem do tego jakie ciuchy ubiera? Świat aż tak zszedł na psy, że trzeba nosić wszystko markowe i najlepiej takie same jak 100 innych osób zaopatrujących się w tych samych (2-3) sklepach, nie podaje jakich bo wiadomo o czym mówię. Cholernie nie podoba mi się moda męska, jest szara i uboga. Gdybym myślała tylko o sobie to bym to olała, ale tak nie jest i chcę by faceci oprócz gaci mogli ubrać "inny" strój kąpielowy, by ich moda była bogatsza. Miała być rozmowa za i przeciw a jest ubliżanie bo czujecie się zagrożone, mnie to nie rusza i z chęcią bym zakryła facetów, można wtedy wyobraźnie włączyć, no ale czego ja oczekuje od pokolenia, które musi mieć wszystko podane na tacy, wytężać umysł toż to skandal w XXIw. Śmieszne jesteście, życzę wam, aby w odwecie facet ubierał "gejowskie ubrania" A tak apropo gejowskie to jakie ubrania? bo na pewno nie spódniczki itd., znam 1 geja osobiście i kilku z mediów i jakoś oni ubierają się "normalnie" czyli jak rozumiem zwykłe męskie bluzy, spodnie to są ubrania gejowskie? Widzicie jak koło się zatacza?, wszyscy faceci to geje hihi wg waszego rozumowania. Jesteście z gejami - nie przeszkadza to wam? Zbieram Ślimaki - wygląda to jak narzucanie bo właśnie przez takie osoby, które w tym temacie dość dosadnie powiedziały, że jak coś im się nie podoba to jest pedał i te osoby by piętnowały tą część mężczyzn, którzy by się przełamali, a jak jest równość to tego nie zrobią bo? bo ich faceci też to noszą. Wystarczy pomyśleć o krok do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poślady "częściej odsłaniacie pośladki, mężczyźni też powinni tak robić" - dobre, ale najpierw je ogol hahaha. "---->ja nie mam owłosionych pośladków, masz bujną wyobraźnię dziewczynko.I golę się tu i ówdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plywaczka
Nigdy nie bedzie dla mnie normalny facet noszacy damskie ciuchy. Koniec kropka. Tak samo nigdy nie bedzie dla mnie normalny homoseksualizm, zwlaszcza ten nachalnie narzucany jako cos normalnego. Zyjcie sobie jak chcecie, ale nigdy to dla mnie nie bedzie normalne. Krzyczysz o tolernacjo, a sama nie tolerujesz mojej nietolerancji, hipokrytko. Mam prawo do wlasnych pogladow. A co do tego, ze mojfacet moglby chciec nosic bikini. Otoz on nie chce i uwaza to za cos chorego, co juz pisalam, naucz sie czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale są też męskie staniki i stringi,itd.A kobietom mają zakazać chodzenia w stanikach bo utrudnia im to pracę ich mięśni dźwigających piersi, są bardziej szkodliwe niż pożyteczne.A poza tym równouprawnienie to równo uprawnienie.I nie pluj tutaj.Każdy może sobie nosić co chce,BARAK TOLERANCJI JEST TYLKO Z TWOJEJ STRONY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina 26 "Cholernie nie podoba mi się moda męska, jest szara i uboga. Gdybym myślała tylko o sobie to bym to olała, ale tak nie jest i chcę by faceci oprócz gaci mogli ubrać "inny" strój kąpielowy, by ich moda była bogatsza."karina 26 jakbyś z ust mi to wyjęła ty jesteś mądrzejsza od wielu zaślepionych mężczyzn nie widzących problemu.Myślisz o nas mężczyznach jesteś po prosu ideałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zaraz Karina... Chcesz żeby MOGLI czy żeby MUSIELI ubrać inny strój (czyli taki zakrywający klatę). Coś się plączesz w zeznaniach. Najpierw piszesz, że wszyscy MUSZĄ zakrywać klatkę piersiową, a teraz nagle, że walczysz o to, żeby MOGLI to robić. Zdecyduj się wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och wysoki sądzie jestem nietolerancyjna i plącze się w zeznaniach jestem winna. Brak tolerancji z mojej strony? Gdzie? To nie ja uprzykrzam życie i ograniczam innych, chęć zrównania stref intymnych to nic złego. (znam wasze zdanie) Mogli i muszą pokrywa się ze sobą w pewien sposób, więc nie wiem w czym problem. Muszą, gdyby były równe strefy intymne, mogą jeśli by było tak jak jest i tu widać brak tolerancji bo wiadomo co wy byście powiedzieli i z nimi zrobili. Nie będę z wami 3 dyskutowała bo nie ma to sensu, moje zdanie znacie i chwytanie za słówka jest bezsensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturoznawca
Męska klatka piersiowa nie jest strefą intymną. Wynika to z wielu lat kształtowania się kultury i odbierania przez innych ludzkiego ciała. Ot taki sam fragment ciała jak noga czy ucho. Ja osobiście nie chciałbym żeby zmuszano mnnie do ubierania stanika czy stroju kąpielowego. Czułbym się w tym stroju źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulturoznawca, a ilu facetów ubrałó by damską bieliznę z własnej chęci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturoznawca
Tych, których znam zapewne niewielu. Dlatego nie rozumiem dlaczego chcecie ich zmuszać do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pękłbym ze śmiechu gdyby ktoś mi kazał zakładać stanik. a kobiety niech chodzą z gołymi cyckami jak chcą, też pewnie często miałbym powód do śmiechu. co za debilizm nie widzieć różnicy płci i pisać o równouprawnieniu!!!!!!!!!1 a jak tak to proszę - my mężczyźni nie mamy cioty, więc żądamy, żeby kobiety też nie miały, bo to jest fuj! i brak w tym równouprawnienia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nikogo nie chce zmuszać, tylko przełamać tabu, kiedy kobiety chodzą w męskich ciuchach, to dlaczego nie mogą faceci w damskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram Ślimaki, ale faceci to takie mendy, że sam tak się nie ubierze i drugiemu nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×