Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nata Beata00

Optymistyczne mamy- o dzieciach i nie tylko

Polecane posty

Gość MaFifi
Hej:) Co do morfologii to zrobiłam właśnie profilaktycznie tylko , a hemoglobina wyszła nie strasznie dużo niska -lekarz powiedział,że nie ma co panikować narazie podać witaminy z żelazem +dieta bogata w żelazo i potem zrobić znów za 2 czy 3 msc morfologię . Ogólnie to nie jest jeszcze anemia .więc dobrze ze poszłam i w porę zadziałam. NAtka szalejesz widze na święta hehe :D Ja niestety muszę się ograniczać we wszystkim chcąc się przeprowadzić :/ Wszystko tak przeliczam właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka123456789
Moja 11.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) alka i maF, macie chęć się zrobić "niebieskie", tzn. zastrzec nicka, żebyście tak bardziej zadomowione były? :) -- alka, to wreszcie jakaś mama dziewczynki z nami :D. mój syn jest z października 2012 ;) najważniejsze że dziś się twoją chorobę z powodzeniem leczy, będzie dobrze :). pewnie jakieś leki na stałe bierzesz? --- natka, ano niezbyt lubię eksperymentować z włosami, ale zaczynam siwiec, więc kto wie, czy nie zacznę farbować :D. ale sporo sobie ścięłam, bo ostatnio to byłam u fryzjera ho ho ho i jeszcze wcześniej :D --- maF, dorzucaj mi szpinak do zupy i będzie git ;). no to kiedy przeprowadzka, czy jeszcze niewiadomo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaFifi
Hej :) My dzisiaj pieczeny ciasta z synkiem :) Ciekawe co nam z tego wyjdzie. u nas dzisiaj chyba ładna pogoda będzie bo słoneczko wychodzi..oby było ciepło :) Co do przeprowadzki to mamy zamiar na wrzesień się przeprowadzić ,ale wszystko wyjdzie w praniu. Teraz po świetach ma już przyjść ten facet od schodów i fliziarz i zobaczymy. Kurcze chciałam do pokoi wykładzinę ,ale strasznie drogo wychodzi - do synka to wydatek ok. 1000zł :/ Dziewczyny co wasze dzieciaki robią przez cały dzień ? Czym je zajmujecie? Ja czesem pomysły nie mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka123456789
Cześć w dni wolne z moją córką zazwyczaj tańczymy, malujemy, książeczki czytamy, biegamy, bawimy sie w chowanego itp. jak jest pogoda to idziemy na spacer czy na plac zabaw. W tygodniu to moja mama z nią jest- ja w pracy. Ja mam nią inny problem - nie chce się sama pobawić. biorę leki na stale w sumie od dzieciństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;) u nas też pogoda chyba będzie fajna :) dziewczyny czujecie te święta? my dzisiaj wyjeżdżamy do rodzinki :) MaF, jeśli chodzi o zabawe to mój synek raczej bawi się sam, układa klocki, porysuje na tablicy czy zeszycie, to znowu pojeździ samochodzikiem, udaje pieska i się chowa, razem też się bawimy w chowanego, albo piłkami, to się gonimy trochę ;) wykładziny mówisz, ja się nawet nie orientuje jakie ceny są, my w całym domu panele mamy ;) oj już bliżej niż dalej, i fajnie będziecie na swoim :) alka, no to jest taki problem jak dziecko nie potrafi się samo zabawić, no ale wyrośnie z tego, a śpi Ci w dzień jeszcze? co u reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka123456789
No mam nadzieję że wyrośnie z tego. Fajnie ja tam lubię święta. Jeszcze zakupy drobne muszę zrobić. Moja Zuza już nie śpi popołudniu, no chyba że od święta wcześniej wstanie to sie polozy. Ostatni raz popoludniu chyba w lutym spala. W domu też mam panele i fajnie się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ;) dziewczyny jak tam święta? nam pogoda dopisuje, słonecznie, wczoraj było 16stopni a dzisiaj już teraz jest tyle ;) dalej u rodzinki jesteśmy, jutro wracamy :) pozdrowionka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Chyba marazm poświąteczny :D Jak się macie dziołchy? :) U nas lato, święta minęły szybko :) Mieliśmy dziś szczepienie, ale lekarka stwierdziła po tym baktrimie, że to jeszcze za wcześnie, a wcześniej mi pielęgniarka mówiła, że to nie antybiotyk i można zaszczepić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaFifi
Hej:) Migotko a na co szczepienie ?? Te w 18msc ? U nas też lato i ciepły deszczyk razem z nim ;) Synek dzisiaj tak biegał :D Ogólnie ok , prace na budowie całą parą idą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) u nas też słonecznie i ciepło, wczoraj mały biegał po polu w krótkim rękawku ;) dzisiaj chyba będzie powtorka bo już ciepło, 13stopni. migotko, lepiej odczekać, pielęgniarka widać się nie znała... maF, fajnie jak budowa domku ruszyła, pewnie Cie to cieszy jak widać że coś sie dzieje :) my 4 maja robimy urodziny Ksawcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Jak się macie? U mnie się dzieje ;). Niby jeszcze nie planowaliśmy drugiego maluch, ale w nocy mieliśmy awarię, pękła nam gumka ;), pierwszy raz od tylu lat :D. No i mam dni płodne, dziś najprawdopodobniej owulacja, bo czuję ból, w każdym razie jakoś około i mam trochę stresa, czy nie wpadliśmy :D ;). No zobaczymy, bo wiadomo jak z tym jest, okaże się za 2 tygodnie ;) --- maF, szczepienie ostatnie z cyklu 6w1. --- natka, oj kiepska ta nasza pediatra i to bardzo, sensowniejsze jest pielęgniarka, aż mi się nie chce pisać o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe migotko to zaszaleliście :D ale co chciałabyś żeby ciąża była? heh czasem lekarz a lekarz to różnica ;) u nas nic specjalnego, dzisiaj pogoda się popsuła, burza przeszła i nawet grad. Jutro już sobota i weekend i znowu święto heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka, duża imprezka urodzinowa Ksawiego jest planowana? :) oj sama nie wiem, rano załapałam stresa, bo to jeszcze nieplanowane ;)...ale jakby nawet było, to właściwie pięknie :)...w każdym razie jak już byśmy nie chcieli dzieci, to raczej na gumki byśmy nie liczyli ;), także ogólnie spoko, niech się dzieje wola nieba :). po południu czułam ból jajnika, taki jak zazwyczaj na owulację, także nieźle się trafiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trzeba przyznać że gumka wiedziała kiedy odmówić posłuszeństwa :P hehe to teraz 2 tygodnie w niepewności, oj wpadka nie wpadka, chcieliście rodzeństwo dla Alberta więc spoko ;) być może szybciej niż myśleliście no ale :D a na urodziny mają dziadkowie przyjechać, rodzeństwo moje i męża i znajomi, których głupio było nie zaprosić bo prawie jak rodzina ;) tylko mam nadzieje że pogoda się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaFifi
Hejka:) Chyba jakoś nie mamy tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaFifi
Hmm.... :D My jutro idziemy pobrać krew z żyły synkowi :( troszkę się obawiam,zeby się mi nie zraził do osób w białych fartuszkach :/ Damy jakoś radę ehh Z wynikami poszłam do innej (zaufanej) pediatry i okazało się jednak,ze syn ma lekką anemię i musi miec zrobiony poziom żelaza we krwi,zeby wiadomo było jaką dawkę moze przyjąć ...wkurzyłam się bo tamta babka walnęła na odczep witaminy i tyle :/ Po za tym wybieramy się jutro kupić małemu farbę do pokoju i wykładzinę - dziś chce zamówić na allegro naklejki na ścianę ,ale jest tak dużo że nie wiem jakie. Co więcej ....a .. mąż pracuje więc przepadł nam dzień "na dziewczynkę" ha ha przyjedzie dopiero we wtorek,kiedy to już będzie "po ptokach" :D Migotko ciekawe jak będzie u Ciebie ? haha ale wiesz..fajnie taka wpadka i zgłowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) natka, to się gości nazbiera :). tort sama robisz? ;) --- maF, no tak musimy jakiś temat zarzucić :). wymyśl coś ;), ja swego czasu wymyślałam, natka też ;) a jaką macie strategię starań? ;). bo że dziewczynka ma być, to wiem :D a czego się obawiasz z tym pobraniem krwi, spokojnie, to nie tak łatwo się czymś zarazić :) różne są opinie z anemią, niedoborem żelaza, różne podejścia lekarzy...niektórzy na mały niedobór już dają żelazo i trochę straszą, inni raczej zalecają więcej żelaza w pożywieniu...tu chyba nie do końca wiadomo jak właściwie postępować :) ---- takie rzeczy na stare lata, centralnie w owulację :D. no zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaFifi
Migotko nie chodziło mi o zarażenie się czymś :P Właśnie nie wiadomo ,dlatego zrobimy poziom żelaza i będzie wiadomo . dziewczyny co jadają Wasze dzieciaki na śniadania/obiady i kolację ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej babeczki :) maF, sorrki czytać nie umiem :D. A chodziło żeby się nie zraził ;). Powiem ci że ja ostatnio byłam mocno zdziwiona, bo Albert tylko jęknął przy wykuwaniu, fakt że pani bardzo miła i sprawna, no ale jeszcze w listopadzie to się mocno zaniósł płaczem, choć też na krótko. Także więcej strachu było z naszej strony :) maF dawaj temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka123456789
Hejka dawno mnie tu nie było. W swieta i po chorowałam. Za 3 tygodnie wyjeżdżamy na urlop to trochę odpocznę. Co do śniadań i kolacji to moja je głównie kielbasy(mamy swoje tzn kupujemy u wujka), jajka, czasem chleb lub bulke z nutella lub bulke mleczną bez niczego, od święta płatki z mlekiem. Na obiad je glownie zupy nie przepada za drugim daniem. Ogólnie nie je za dużo a ja już nie mam pomysłów na jedzenie dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) tortem zajmuje się teściowa :D a Ksawery je to co my ;) dużo wymieniać :P więc nie ma problemu heh maF, a Twój synek? u nas wiosna na całego , dzisiaj kupiłam kwiaty na balkon i właśnie sadzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) natka, i jak kwiaty ładne posadziłaś? ;) u nas też dziś słonecznie. jutro już weekend :D. wyjeżdżamy do teściowej ;) -- maF, Albert je właściwie, co mu dam, czasem tylko nie chce, czasem zje jakąś mniejszą porcję, najbardziej lubi mięsko, ale bardziej takie np. pieczone niż wędlinę, no i dobrą rybę :), nabiał, owoce też bardzo lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka, najlepsze życzenia urodzinowe dla Ksawiego, niech rośnie zdrowo i wesoło :), buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×