Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pan 45 lat...

Czemu kobiety tak szybko sypią się po 40tce?

Polecane posty

Gość gość
a na chole/rę 40latce ,45letni , stary śmierdziel?niech śmierdzi 20 latce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po czterdziestce sypią się zarówno mężczyźni jak i kobiety, na dodatek mężczyzna 40-letni zawsze wygląda znacznie starzej jak 50-latek. Ty pewnie też wyglądasz tak samo, bawiące się samce wyglądają wyjątkowo staro i brzydko, kup se lustro i ewentualnie okulary, może zobaczysz siebie jak naprawdę wyglądasz. Na takiego starego jak ty, normalna 20-latka nie poleci a nawet kijem nie tknie . No chyba że 20-latka jest profesjonalistką wiadomego upodobania, kasa kasa kasa Bywają nikłe wyjątki, bo znam 43 -latka co wygląda na 30-lat, ale on jest szczupły urodziwy bardzo i jest efektem cieplarnianych warunków, unika słońca i ciężkiego fizycznego wysiłku, za to tańczy i nie ma nałogów, abstynent absolutny, nie bywa na imprezach bo go nie bawią, nie szlaja się ani nie jest poligamistą, nie zaraża się bo ogranicza się do jednej własnej partnerki której nie zdradza bo takie ma obyczaje, jest inny od większości facetów, ale to wyjątek. Taki zdrowy styl życia sprzyja zachowaniu młodego wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor masz 45 lat i nie podobają ci się kobiety w odpowiednim dla ciebie wieku Ale do 20 latek ty nie pasujesz Pora dla ciebie zrezygnować z tej sfery życia, zrezygnować z erotycznych układów damsko-męskich, zresztą w tym wieku to facet przestaje być facetem bo ma zmiękczenie, wiadomo jakie. Zajmij się jakimś hobby, jakieś rybki, znaczki czy spacerki z pieskiem, jak na starzyka przystało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propos sypania się kobiet po 40-stce...nadciągają badania!! ... W odniesieniu do kobiet i ich wiedzy na różne tematy, chciałabym bardzo serdecznie poprosić o wypełnienie/ przesłanie komu można anonimowej ankiety, na podstawie której powstaje praca dyplomowa sprawdzająca wiedzę kobiet w wieku 44-55lat w okresie menopauzy. Z góry dziękuję za pomoc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pier....Mam 42,wygladam na 35,zadbana,wysportowana ,ładna itd,itd,nie wszystkie panie do jednego worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 53 i wyglądam na 35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 36,lat i właśnie zostawił mnie taki pan jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden pan, to ja kobieta założyłam ten temat dla jaj i jak widać niektórzy się nabrali na prowokację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja mam 53 i wyglądam na 35. X Aha ha ha ha. Dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTelimena
Podbijam Mam 73, a wygląda na 36,5 co najwyżej I mam jedrne cycki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsiostraTelimeny
To jednak było słabe Mam 82, wyglądam na 16 I mam ciasną muszelke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a imię jego 47
Myślę, że jest w tym poście trochę, może nawet dużo prawdy. Mam 47 lat i naprawdę nie potrzeba wiele by być na chodzie. Rower zamiast samochodu, itd. Facet ma jednak chyba więcej możliwości niż kobieta. Wysiłek fizyczny jest częścią męskiej psychiki. I dlatego prawdopodobnie kobiety tak szybko się sypią. Wystarczy że dojdą papierosy, siedząca praca i jest katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie same wnioski o swoich rówieśnicach, a mam 14 lat mniej niż autor. Aż strach obchodzić urodziny teraz bo im dalej w las tym wogóle nie ma w czym wybierać. To jest przerażające, że dziewczyny są ładne max 10 lat, a potem taka równia pochyła. Jeszcze 5 lat temu niektórym moim kolegom trochę mogłem pozazdrościć ich dziewczyn, a teraz jak na nie patrzę na facebooku to nie wzbudzają żadnych emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci już sie sypią po 30 tce popatrzcie ilu jest łysoli - golą sie na łyso całkowicie bo na środku już łysy placek jak u dziadka więc wstyd zostawiać resztki włosów po bokach i zakola do tego te ich brzuchy-piłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze temat założyła kobieta by sprowokować dyskusję. Po drugie czy wy wszyscy macie jakiegoś p*****lca na punkcie wyglądu? To co w duszy gra się liczy! :P:D Osobiście znam pięknych fizycznie ludzi i nic poza tym! Ale znam też niezbyt urodziwych ale uroczych... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ma koło 40stki i się sypie z dnia na dzień, aż żal na to patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie patrz! :) Nie patrz najlepiej dłużej, ktoś inny popatrzy sobie za Ciebie ;) Taka sypiaca może mu się spodobac i będziesz miał problem z głowy! Ty z całą pewnością jesteś jeszcze w pięknym jednym kawałku i czas w ogóle się Ciebie nie ima?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm prawda jest taka ze niesrety kobiety i faceci sie starzeja. Jak masz kase i dobra orace bez nalogiw to mozesz sie zakonserwowac Coz mam 22 lata i moge powiedziec jedno. ze przeraza mnie to jak kobiety z biegiem kat staja sie skasniale Kazdy chce miec atrakcyjnego partnera Klasa to starzec sie z klasa Dziwie sie ze reagujecie na taka podpuche Troszje szacunku do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto odkopał dinozaura ? : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Tylko Malgonia Rozenek sie nie starzeje ma 50lat,a na podrobionym dowodzie niespelna40 temat uwazam za glupi,co komu czy matka,czy corka,zalezy od gustu i dobrania moj maz jest cztery lata mlodszy odemnie,jakos nam to nie przeszkadza,ani w łóżku ani wsrod naszych znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jednej stronie gazety widzialam dzis ladna, zgrabna i elegancka 40 latke i gruba jak wieprz oblesna 21 latke z wywalonym jezykiem i neonow zoltymi wlosami.Wybieraj, autorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znienawidzony
Ale bzdury napisałeś. Ja mam 40 i czuję się lepiej fizycznie jak wcześniej, a odnośnie kobiet po 40 to widuję takie laski że ho ho , nawet wolę takie niż 20 latki. Odnośnie wyglądu mojego to ciałem podobny jestem do Van Damme , Sly Stallone jak byli w moim wieku hehe. Spójrzcie jak oni wyglądają świetnie teraz a ile mają obecnie lat i podobnie jest z kobietami, mi udało trafić się do tych lepiej wyglądających na mój wiek hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znienawidzony ty możesz się czuć świetnie. Jednak biologia robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla ciebid van damme wyglada swietnie to chyba czas zmienic okulary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fatalnie. Skoro 40 się sypią, więc się z nimi nie będziesz zadawał, 20 są jędrne, ale dla nich 40 latek jest o wiele a stary. Zostają ci 30 latki, ale Uuu uuu te to mają wysokie wymogi, nie masz szans. Finał taki, że jesteś sam zgadza się? Hahahahahahahhaaha. BuaHahahahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest dobrobyt, dużo Ukrainek do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek

Przez tyle lat temat wciąż aktualny 🙂. Kobiety sypią się po 40-ce a panowie po 50-ce. Więc różnica wieku 10 tal jest w sam raz, zarówno w rozwoju psychicznym jak i wyglądzie. My faceci po prostu dłużej jesteśmy dziećmi, a jak już wreszcie dojrzejemy to czas umierać 🙂 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do  pana Gość

Do pana GOŚĆ 45.To co piszesz o kobietach po 40 -tce ,że są obrzydliwe.Stare,pomarszczone i fuj bardzo mnie rozśmieszyło.Ten numerek 45 to twoje latka jak myślę.Te twoje 20 latki ,które cię tak rajcują.Ach!Fajne młode dziewczyny ,a ty przy nich stary piernik.Co możesz zaoferować młodej dziewczynie?Gruby portfel i dobry samochód?To może ja pocieszy ,ale nie za 10 lat.Kiedy będzie w kwiecie wieku ,a facet będzie łykał tabletki na nadciśnienie i szukał ptaka w rozporku,bo z erekcji nici.Facet zejdź na ziemię.Czy ty też jesteś taki atrakcyjny jak 10 lat temu?Trzeba spojrzeć w lustro.Sama mam 40 i lat i powiem ci jak patrzę na te nastolatki w biodrówkach ,gdy sadło wychodzi to jest na co patrzeć .Ach!Trzeba realnie patrzeć w przyszłość.Kobieta dojrzała ze wspaniałym mężczyzną mogą tworzyć super związek.Chyba ,że u ciebie podstawą to bzykanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama 4000

Wiek jak wiek, ja zauważyłam,  że dużo robi stres. Starzałam  się stopniowo aż tu jedne załamanie zyciowe, drugie.... i po każdym widziałam,  że ząb czasu nadgryzał mnie lawinowo. Teraz każda zmarszczka przypomina mi o pewnych wydarzeniach z przeszłości.  Takie życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×