Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pan 45 lat...

Czemu kobiety tak szybko sypią się po 40tce?

Polecane posty

Gość Gość

Mam 40 lat, ludzie dają mi 30 bez makijażu.  Moja mam 63 lata, ludzie dają jej lekko po 50, bez makijażu.  Ale my mamy super geny. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Sama 4000 napisał:

Wiek jak wiek, ja zauważyłam,  że dużo robi stres. Starzałam  się stopniowo aż tu jedne załamanie zyciowe, drugie.... i po każdym widziałam,  że ząb czasu nadgryzał mnie lawinowo. Teraz każda zmarszczka przypomina mi o pewnych wydarzeniach z przeszłości.  Takie życie. 

To znowu ja 😇. Ciekawe co takiego się wydarzyło ale oczywiście nie dociekam aby nie poruszać prywatnego życia publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama4000
9 minut temu, lonelyman napisał:

To znowu ja 😇. Ciekawe co takiego się wydarzyło ale oczywiście nie dociekam aby nie poruszać prywatnego życia publicznie.

Witaj internetowy nieznajomy, no wiesz, każdy coś tam ma w swojej historii, nie jestem tutaj jakaś wyjątkowa. A wszystko potem odbija się na twarzy.

Co do wieku  - ludzie i tak dają mi parę lat mniej niż mam,  ale wiek i tak widać w......oczach jak się dobrze przyjrzysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość sama4000 napisał:

każdy coś tam ma w swojej historii,

No tak to prawda. Takie jest niestety życie że te dobre chwile trwają zazwyczaj krótko a czasem w ogóle ich nie ma. Coś o tym wiem ale trzeba brać życie jakie jest i godzić się z różnymi rzeczami bo lepszego może nie być. Najważniejsze to się nie załamywać i nie poddawać ☺.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama4000
2 godziny temu, lonelyman napisał:

No tak to prawda. Takie jest niestety życie że te dobre chwile trwają zazwyczaj krótko a czasem w ogóle ich nie ma. Coś o tym wiem ale trzeba brać życie jakie jest i godzić się z różnymi rzeczami bo lepszego może nie być. Najważniejsze to się nie załamywać i nie poddawać ☺.

Nie mów tak, trzeba się skupiać na tych dobrych, życie jest za krótkie. Dziś jesteś, jutro pstryk i Cię nie ma.

Trudno bywa być optymistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Gość sama4000 napisał:

Nie mów tak, trzeba się skupiać na tych dobrych, życie jest za krótkie. Dziś jesteś, jutro pstryk i Cię nie ma.

Trudno bywa być optymistą.

Myśle że ten pstryk jeszcze tak szybko mnie nie dopadnie ☺chociaż faceci raz dwa potrafią się zawinąć i po chłopie jednak narazie trzymam się całkiem dobrze i aktywnie czego i Tobie życze ☺.

Mieszkasz na wsi czy w mieście? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama 4000
2 godziny temu, lonelyman napisał:

Myśle że ten pstryk jeszcze tak szybko mnie nie dopadnie ☺chociaż faceci raz dwa potrafią się zawinąć i po chłopie jednak narazie trzymam się całkiem dobrze i aktywnie czego i Tobie życze ☺.

Mieszkasz na wsi czy w mieście? .

Dobry wieczór internetowy nieznajomy 😉

Filozoficznie  pisałam,  nie żeby coś.  🙂 Aktywność dobra rzecz, co się chwali.

Mieszkam w mieście.  Całe życie w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość Sama 4000 napisał:

Dobry wieczór internetowy nieznajomy 😉

Filozoficznie  pisałam,  nie żeby coś.  🙂 Aktywność dobra rzecz, co się chwali.

Mieszkam w mieście.  Całe życie w jednym miejscu.

Dobry wieczór internetowa nieznajoma 😉. Ja aktualnie na wsi ale już to pisałem. 4 lata też mieszkałem w mieście w bloku i nie żeby coś ale czułem się troche jak zamknięty w klatce. Wychowałem się wśród lasów i jezior więc brakowało tej wolności. Tylko nie pomyśl że jestem jakiś dziki hehe. Miłego wieczoru ☺.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama4000
9 minut temu, lonelyman napisał:

Dobry wieczór internetowa nieznajoma 😉. Ja aktualnie na wsi ale już to pisałem. 4 lata też mieszkałem w mieście w bloku i nie żeby coś ale czułem się troche jak zamknięty w klatce. Wychowałem się wśród lasów i jezior więc brakowało tej wolności. Tylko nie pomyśl że jestem jakiś dziki hehe. Miłego wieczoru ☺.

"Dzikośc" to stan umysłu, nie wynik mieszkania w blokowisku czy chatce pod lasem, tak myślę.

To ja całe życie w bloku i pewnie tak zostanie. Innego życia nie znam. Ale lubię miasto, a w wakacje las, jezioro, gór nie bardzo, wolę wodę, pewnie dlatego, że do morza mam daleko :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość sama4000 napisał:

"Dzikośc" to stan umysłu, nie wynik mieszkania w blokowisku czy chatce pod lasem, tak myślę.

To ja całe życie w bloku i pewnie tak zostanie. Innego życia nie znam. Ale lubię miasto, a w wakacje las, jezioro, gór nie bardzo, wolę wodę, pewnie dlatego, że do morza mam daleko :)

 

Ja do jeziora mam dosłownie rzut kamieniem ☺ ale w przyszłości planuje zmienić miejsce zamieszkania. Do morza mam jakieś 150 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama4000
Przed chwilą, lonelyman napisał:

Ja do jeziora mam dosłownie rzut kamieniem ☺ ale w przyszłości planuje zmienić miejsce zamieszkania. Do morza mam jakieś 150 km.

To ja około 500 (tak sądzę), szmat drogi.

Fajnie i jezioro i morze. Tylko mi nie mów, ze rzekę też masz w pobliżu, bo inaczej wsiadam na miotłę, czary mary i już się zjawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość sama4000 napisał:

To ja około 500 (tak sądzę), szmat drogi.

Fajnie i jezioro i morze. Tylko mi nie mów, ze rzekę też masz w pobliżu, bo inaczej wsiadam na miotłę, czary mary i już się zjawiam :D

No rzeka też jest ☺ a nawet dwie bo jedna wpływa do jeziora a druga wypłyawa. Więc możesz odpalać miotłe tylko uważaj na ptaki bo u mnie pełno ich teraz lata ☺. Głównie łabędzie i dzikie gęsi ☺.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryk, 99 lat

Ktos wrzcil durny temat a wy sie nakrecacie i obrazacie ...szkoda zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waza
Dnia 9.01.2019 o 21:50, Gość arek napisał:

Przez tyle lat temat wciąż aktualny 🙂. Kobiety sypią się po 40-ce a panowie po 50-ce. Więc różnica wieku 10 tal jest w sam raz, zarówno w rozwoju psychicznym jak i wyglądzie. My faceci po prostu dłużej jesteśmy dziećmi, a jak już wreszcie dojrzejemy to czas umierać 🙂 🙂 

Pocieszaj się dalej. I spróbuj w wieku 35+ sprzedać spermę do któregoś banku. Niestety, nie kupią, bo będziesz za stary. Przestań bredzić. Faceci starzeją się paskudnie i szybko, w ogóle o siebie nie dbają. Ani o wygląd, ani o zdrowie. No i żyją krócej - z czegoś to wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ech życie .

Kobiety  tracą atrakcyjność gdy nadchodzi menopauza  ,natura tak to wymyśliła ,nie możesz mieć potomstwa to nie będziesz  podniecac   Mężczyznę Wzrokowca . To tak bardzo ogólnie o przemijaniu i urodzie . Są wyjątki ,kobiety po 40 są pociągające piękne ciało figura ,lecz przeważnie takie panie wkładają olbrzymia kasę na zabieg kosmetyki ,No i praca jako praca do zarabiania pieniędzy nie jest jej walorem . One chcą pachnieć i się podobac . Mężczyzna może płodzić dzieci w każdym wieku ,jeżeli dba o swój organizm ,to może wiele lat zadowalać kobietę . Ja np. Nie mam żadnego problemu  choć mam 70 wiosen . Oczywiście  nie będę udawał ze będę kochał tak często jak młody ,lecz dwa razy w tygodniu tak z dwie godzinki potrafię kobietę (brzydkie słowo ) wymaglowac i zadowolić oj zadowolić i to bardzo . Lecz dbam o siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko tak naprawdę zależy od tego , jak kobieta po prostu dba o siebie . Ważne jest to , aby systematycznie ćwiczyć , jeść odpowiednie potrawy , starać się po prostu żyć w zgodzie ze sobą i jak najmniej się stresować . Jedne kobiety już w wieku 20 kilka lat mają naprawdę spore problemy i widać to po nich , a z tymi kłopotami tak naprawdę za bardzo nie potrafią sobie radzić . Są natomiast panie , które mają na przykład 40 lat i wyglądają naprawdę bardzo dobrze , dlatego tutaj nie ma reguły, na wszystko tak naprawdę pracujemy latami , Wydaje mi się to dość jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hzhc

Co wy za glupoty piszecie. 20 latki nawet zaniedbane maja jedrne cialo sa sprężyste nawet gdy maja 15 kg za dużo. 40 latki moga byc szczupłe pachnace ale nie beda juz jędrne i sprężyste . tego sie nie oszuka jak die nie ma pieniędzy czyli jak sie nie wydaje minium 5 tys zl na same zabiegi kosmetyczne miesięczne i kolejne 3 tys na zdrowa żywność wtedy mozna starosc oszukac tak do 50tki. Wy myślicie ze dlaczego te wszyztkie mlode dupy szukaja bogatego? ...a farmazony zeby zapewnic byt dzieciom a tak naorawde chca miec kase zeby dlugo dobrze wygladac oczywiscie za pieniadze meza. Pieprza o równouprawnieniu ale same zachowuja sie jak w sredniowieczu czyli facet jest od zarabiania wręcz harowania a one od wychowywania i pachniecia gdzie w dzisiejszych czasach moga same zapracowac na swoj sukces ale sa tqk leniwe ze licza na bogatego frajera a swoje pieniądze wydaja tylko na siebie. Wina oczywiscie facetow ze sa takimi frajerami ze sie daja na to nabrać spełniajac takim ... zachcianki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh

Niestety to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Ty spójrz na siebie.taki piękny jesteś?20-latce to daj tylko swój portfel.bo to ona będzie wstydziła się pokazać z tobą na mieście😁głupie te chłopy ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to wszystko zależny od naszych emocji...nie musisz się sypać....możesz wyglądać młodo i fajnie...recepta radość serca jest nasza tarcza przed starością....miłość=dobro dobrze usposobienie nastawienie do ludzi ...toksyny to złe emocje wrogość..zżerają nas i jest jak jest..gdzie tu się zdjęcie dołącza mam 64 lata wyglądam na 40...pogoda ducha złe emocje do śmieci...kontrola emocji...tylko miłość =dobroć...i radość dają życie jad nienawiści zabija nas......czerpać dobroć...relacja z Jezusem tam jest źródło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda !

cyt.jad nienawiści zabija na hahahahahaha niech ci zgwałcą córkę-jeśli masz wybacz,miej uśmiechniętą i radosną duszę

jesteś sprawcą czyjegoś nieszczęścia i krzywdy a wisami próbujesz się uprawiedliwić i wpływac na innych . gwałciciele dzieci też myślą o Jezusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×