Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Velvet she

Gdzie ci mężczyźni

Polecane posty

Gość łobserwer
odpłynęli w siną dal ze wspaniałym kobietami, zostałem tylko ja, żeby dać im znać, że pojawiły się kolejne super-babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łobserwer
odpłynęli w siną dal ze wspaniałym kobietami, zostałem tylko ja, żeby dać im znać, że pojawiły się kolejne super-babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz proponuje wznowic temat, puki troli nie ma, wiemy juz ze prawdziwi mezszczyzni są w londynie , i w przerwach wpierdalają kakao gdzie jescze są ? co robią ? i zamiast czego ? prosze o rozsądne glosy w dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej, jak będę miała czas, napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwi mężczyźni mieszkają w Bieszczadach. Hodują owce, wyrabiają sery z owczego mleka, pędzą bimber i pracują w lesie. Mają trzydniowy zarost, ale za to zupełnie nie mają czasu wpadać na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, już mu nie zazdrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem nieuważna. Ja chciałam powiedzieć, że podoba mi się Ridż. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podrzucilo to jeszcze jeden dowod na brak jakichkolwiek ograniczen w czymkolwiek ostatkiem sil udalo mi sie emocje powstrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark, wcale nie przypadkiem się w tobie kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden Angol mówił mi ,że czytał iż ciiipa owcy i kozy jest najbardziej zbliżona do kobiecej . Uwierzyłem mu ,nie miałem czasu sprawdzać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjk.
cvv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,, 08:57 [zgłoś do usunięcia] v34 zawołaj kilku kumpli z wojska wsparcie ci bedzie potrzebne " ­ W wojsku nie ma kolegów tylko znajome twarze. Gdybys była to bys wiedziała ale zdążyłem juz zauwazyć, że najwiecej produkujesz sie w tematach, o których nie masz pojecia;) ­ Rozumiem, że słuzba w wojsku poborowym to kolejny zarzut po byciu polakiem, który ma mnie wpędzic w kompleksy? Co będzie dalej? Że oddycham powietrzem i nie jestem z celuloidu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×