Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Velvet she

Gdzie ci mężczyźni

Polecane posty

Czesc 🖐️ Ja pierdole czy zawsze muszę być pierwszy ?! Mogę a co ?Jeść nie woła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wojsku nie ma kolegów tylko znajome twarze. Gdybys była to bys wiedziała ale zdążyłem juz zauwazyć, że najwiecej produkujesz sie w tematach, o których nie masz pojecia Rozumiem, że słuzba w wojsku poborowym to kolejny zarzut po byciu polakiem, który ma mnie wpędzic w kompleksy? Co będzie dalej? Że oddycham powietrzem i nie jestem z celuloidu? xx o ile pamietam do wojska trafiało mase nierobów, którzy byli na tyle mało zaradni by sie wywinąć. Po drugie wskaż mi to miejsce w którym nie wiem o czym pisze, a po trzecie sam bardzo poważnie zajmij sie swoją edukacją bo czytanie ze zrozumieniem zapewne zostawiłes gdzieś w okolicach 6 klasy szkoły podstawowej:classic_cool:Nigdzie nie wspomniałam że bycie Polakiem to powód do kompleksów tylko że to nasza narodowa przypadłosc nie chwalic się bo to "beee" takie nie chrzescijansko-katolickie- mało znajoma "twarzo" z forum :classic_cool: Niektórym warto pisać DRUKOWANYMI LITERAMI jak widać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze wzmianka o "Wiadomosciach" tylko mohery uznają to za sieczkę, którą ciągle bojkotują i tylko niedorozwoje biorą z tej sieczki na powaznie wszystko jak leci. Reszta umie odróżnić ściemę od faktu:classic_cool: jak mniemam tego tez nie wiedziałeś Miszczu_kozery :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc SMku👄 Mam dzis czadowy humorek:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Twoje mietowy jakie?:) troche informacji tu zostawisz bedą miały o czym pomarancze ćwierkac:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V34 Daj trochę tego humoru,podziel się,możemy zrobić transmisję mocy w trakcie połączenia podczas spolkowania .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spółkowanie na łączach popularnie zwany cyberseks :D:D:D kurna przy dzisiejszej technologii mozna sobie nawet w oczy patrzeć:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam patrzeć w oczy kobiecie ,z facetami nie przechodzi bo za szybko odbijają wzrok a kobiety nie .Kobiety patrzą ,odbijają i zaraz znowu patrzą i wtedy się z reguły uśmiechają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmiech dla wielu facetów to oznaka zachety:classic_cool: ja wole zatem unikać usmieszków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera 2 godziny tylko spałem. Muszę trochę zwolnić bo biegam jak chomik w karuzeli . Zapisuje się na jogę i seks tantryczny jak się nauczę to podziele się wiedzą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim Prawdziwy mężczyzna to nie super hero, który pokazuje swoją wątpliwą męskość poprzez nieumiejętność zachowania się wobec innych ludzi, zwłaszcza kobiet. Jedyne co potrafi klepać to wulgaryzmy i stek głupot. Raczej to taki, który przykuwa uwagę już pierwszymi słowami. Na poziomie i do rzeczy. Zwrot "fala rządzi" rozbawił mnie do łez.:-D Morska czy w wannie sobie je robisz?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Velvet 🖐️ ide sobie "walnąc" czarną, słodzoną, gorącą- kawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Velvet 🖐️ To o fali to nie do mnie ,reszta pasuje : Może masz rację,jednak prawdziwy facet w pewnych sytuacjach też powinien umieć używać wulgaryzmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukierek masz na mysli sytuacje w łózku?:classic_cool: :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V34 Na przykład :w łóżku ) W wojsku nie byłem ani jednego dnia nie znam tych klimatów. Prawdziwy facet umie się odnaleźć w każdej sytuacji : Jak trzeba top pomoże staruszce przejść na pasach . Jak trzeba bawi się z dzieckiem jak dzieciak . Jak trzeba weźmie udział w poważnej dyskusji . Jak trzeba zerznie,zeszmaci i przytuli swoją kobietę w łóżku . Jak trzeba wyglupia się na kafe Jak trzeba ..... Jak trzeba ...... I ta lista to ŻYCIE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukierek Dlaczego miętowy?:-) W pewnych sytuacjach, gdy np. zacina się to forum, też używam. Do Twojej listy dodałabym jeszcze: jak trzeba to jest jak trzeba.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Velvet :) No w sumie to mogłem użyć Twojego zdania zamiast pisac tyle . Dobre ! "Jak trzeba to jest jak trzeba "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Velvet she S_M Zamiast dopytywać, sam powinieneś serwować kobiecie. 123 bozia rączek nie dała? masz koronę i tytuł? nie? to zapierdalaj do kuchni robić kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dresiarzu w paski Nie bekaj przy jedzeniu. To czkawka? Wypij szklankę wody. Za słaby by ją unieść? Trzeba było tak od razu! Chlust, chlust!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×