Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Velvet she

Gdzie ci mężczyźni

Polecane posty

Zapomnialem dodać : 8)Jestem wysportowany -fit ,ale nie napakowana sterydami świnia tylko zdrowo wyrzezbiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natomiast wiem ,że muszę popracować nad ztonowaniem mojego porywczego charakteru,za łatwo wybucham ale pracujemy nad tym -będzie dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curvy one
Cukierek...wspaniala analiza. Naprawde. Bravo, bravo. Zapomniales napomknac skad ten przeapetyczny nick. Jaki mezczyzna nadaje sobie tego rodzaju pseudo?? Slodki? Tfu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksywki mogą pochodzić np od nazwiska ? Np Aleksander Cukierski . Pomysl ,czasami, to nie boli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29, hejjjj! :) Wyspany? Gotowy na romans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o drogę pytam Hożym damom całuje rączki 😘)) a facetom stanowczy lecz silny uścisk dłoni Troche na wyrost cukierku mówisz o sobie chyba ,ze jakaś czarujaca tutaj to potwierdzi.Lecz szczerze mówiac dobrze sie prezentujesz uwydatniajac siebie w bardzo dobrym świetle nie to co taki inny jakis nie kulturalny pan X.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Bó Spoko już jadę talary zagarniac . NIe wiedziałem że tak z rana bedziesz i przed wyjsciem z domu puknałem w jajko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie w ustawieniach
ZApomniałeś dodac, ze jestes skromny:) To, że lubia Cie kobiety nie jest tożsame z niczym oprócz tego, że Cie lubia. Lubia tez pluszowe misie i głupie seriale. ­ Poza tym schowaj sobie w kieszeń, delikatnie mówiąc, ten protekcjonalno mentorsko pouczający ton bo nie przyszedlem prosic Cie o rady. Po prostu od jakiegoś czasu sledze ten topik i nie przypadles mi do gustu...I tu niespodzianka...Nie z powodu zazdrosci:) To by bylo na tyle. ide spac bo jestem zyebany po pracy. ­ Podaj chociaz jedna osobę z kafe, z która miałes bezpośredni kontakt to Ci uwierze bo póki co te peany na własna czesć śmierdza mi pozerstwem ew megalomanią co w zasadzie na jedno wychodzi;);). PS: Nie wymagam od CIebie niczego czego sam nie moge zorbic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polacy to baardzo dziwny naród:O jak juz ktoś wyliczy wiecej niz trzy swoje zalety to na bank megaloman :classic_cool: ech zdechniemy jako pesymisci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie w ustawieniach
I równiez nie przeceniaj tak swojej inteligencji bo jak dla mnie to jestes trochu przytepawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki los teraz tych co muszą sie pokazywać na CV. Cukierek tylko pociagnał jakby przyjmował się do pracy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v34--coś w tym jest ciekawego.lubią narzekać ,płakać ,rozpaczać a jak się znajda poza granicami od razu uczą sie odpowiedniego zachowania.Mozliwe że w tym kraju naszym inaczej nie można :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie w ustawieniach
V34...Swoje zalety prezentuje się w tak iście katalogoweo doslownej formie tylko jeżeli się chce za wszelką cene dobrze wypaśc wobec ludzi, które sie im prezentuje. ZAkrawa na paradoks, ze Cukierek, zdobywca, kochanek, zaradny życiowo i przystojny tak skomle o akceptacje na babskim forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukierek owszem nagina nieco lecz lepsze to anizeli ciagłe zawodzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja_a
idioci :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie w ustawieniach
Bo to chyba nie jest jakaś pierdolona rozmowa rekrutacyjna? Zreszta nie mam zaufania do ludzi, którzy na kazdym kroku "sprzedaja samych siebie" To troszku takie...chuj wie jakie:) nijakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie w ustawieniach
Witamy Patrycje oraz grupę osób, które jak zaznaczyla, tu reprezentuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym cukierku wyładowujesz sie do nieodpowiednich osób,które są Ci przychylne.Bardziej musisz być powściagliwy w swym cholerycznym introwertyżmie a bardziej skłaniać sie do sangwinizmu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście trąci to myszka pomarańczko lecz cosik jest cukierek ostatnio wyprowadzany z reównowagi.Moze to przesyt słodyczy w nim taki jest??trudno wyczuć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja_a--w babskie fatałaszki się przebrałeś i cFaniaka zgrywasz co?:DSą tutaj lepsi w takim przebraniu aczkolwiek ty ich normalnie małpujesz z chu.jowym skutkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli mówienie o sobie w pozytywach to jakis nietakt?:P a to dośc ciekawe?? i baaardzo polskie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zżymam sie jak taki buc w babskim odzieniu wyzywa sie na pozostałych :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terdtgfr
Tredswd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie w ustawieniach
V 34...Mozliwe, że to "polskie" bo jestem polakiem, mieszkam w polsce iv mówie po polsku (mniej wiecej) i nie zamierzam tego zmieniac. Jeżeli przeszkadza Ci moja narodowośc to moze zmień forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×