Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Velvet she

Gdzie ci mężczyźni

Polecane posty

[zgłoś do usunięcia] *Bobasek* v34--brak tradycji w eksponowaniu siebie xxx raczej polska tendencja do kompleksów:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie w ustawieniach V 34...Mozliwe, że to "polskie" bo jestem polakiem, mieszkam w polsce iv mówie po polsku (mniej wiecej) i nie zamierzam tego zmieniac. Jeżeli przeszkadza Ci moja narodowośc to moze zmień forum xxx tez tu mieszkam i przywyczaiłam się do ludzi twojego pokroju :classic_cool:🖐️ jesli tobie nie pasuje moje myslenie mozesz równie dobrze opuscic to miejsce...poniekąd babskie "meENie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie w ustawieniach
Nie uwazasz, że obrażanie jakby nie bylo samej siebie i pierdolenie o tym jacy to polacy sa be to ewidentny przyklad kompleksów, o których mówisz? ­ Poza tym nie wysyłalem Ci zadnych przekrojów, pokrojów i wykrojów dlatego nie rozumiem skąd ta mnia krawiecka? Zboczenie zawodowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co? nie obrazam siebie :) stwierdzam fakt i zmieniam to jesli chodzi o moją osobę :classic_cool: rzecywistosc i prawda o nas samych jest bolesna ale przynajmniej daje motywacje do zmian :) moralizatorze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie w ustawieniach
Moze weź keep smiling i wypierdol do USA opalac zeby? Od kiedy pewna doza skromności oznacza kompleksy? Chyba odkad zaczełąs ogladac mode na sukces...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie w ustawieniach Zaprezentuj siebie w 10 zdaniach ,chętnie przeczytam :) Mnie nie interesuje skąd przychodzisz i dokąd zmierzasz ! A ja Cię widzę kłuję w dupę :) Nie neguję innych,nie szukam ich wad -eksponuję tylko swój ogon .') Wyluzuj małolat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie w ustawieniach Moze weź keep smiling i wypie**ol do USA opalac zeby? Od kiedy pewna doza skromności oznacza kompleksy? Chyba odkad zaczełąs ogladac mode na sukces... xxx pudłujesz pajacu, jedyne co mnie w tv interesuje to "wiadomosci" i stajesz sie agresywny:classic_cool: zyłka ci peknie ;) Odstaw piwo i ogladanie meczy na kanapie i spróbuj odereagowac w bardziej ludzki sposób 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie w ustawieniach
Z powodu doświadczeń życiowych działaja mi na nerwy tacy ludzie jak Ty. Nie dośc, że wkurwiaja ucho to są niebezpieczni dla zdrowia i zycia innych. Nic Ci nie bede opisywal a nawet juz i odpisywał bo czas najwyzszy walnac w kime. I weź te sztuczki z podręcznika socjotechniki dla niedorozwiniętych umysłowo spróbuj zastosować do samego siebie kolego:) Papa i miłego dalszego pierdolenia bez sensu, celu i szans na cokolwiek innego zycze;) "Małolat" Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie w ustawieniach
V 34...chuj Ci w srake idiotko. Trzymaj sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie w ustawieniach Pomaranczowy kondom cię uwiera,zatrzymując dopływ krwi do mózgu ? Nie prowoju mnie pomaranczowa spiertolino. Nastepny mocny pomaranczowy frajerek w trepku bujany !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłam ze prawda o sobie samym bywa bolesna:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie w ustawieniach Masz rację kladz sie spać, odpocznij, zmęczony jesteś po całej nocy . Wyspisz się, będzie git wszystko się ułoży . Nie ublizaj kobietom !cwelu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29, bardzo dobrze! Jaja puste dobre do ssania. V, mmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sprzedaj albo zgiń"? ;) współczesna domena lemingów:D sprzedawanie wszystkiego w tym siebie jest formą reklamy (sic!) na forume, dla mnie to fałszywy sposób zaistnienia, bo jak wiadomo reklama kłamie;) Nie jest prawdą, że każda kobieta na forum lubi to co kryje się pod nickiem: cukierek29. Zadowolenie z siebie?ok, ale bez nadmiernej egzaltacji, bo to trąci sztucznością. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak Ranya wiemy
ty się ślinisz do Androgeja, tak samo jak Zielonka, Bó, Vii, Foxy i kilka innych idiotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie w ustawieniach
hahaha... ok. Jak sie obudze to wpadne was spacyfikowac czarnonickowa elito:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawołaj kilku kumpli z wojska:classic_cool: wsparcie ci bedzie potrzebne 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V, wczoraj prosiłam twojego chłopaka by pokazał mi moment, w którym nie myśli. Już prawie się udało. Ale! Wpadła banda i go czy mnie opier.. No i spełzło na niczym właściwie. Zatem V, turlaj cukierka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego chłopaka?:classic_cool: Newsy kafeteryjne działają szybciej niz moje mysli jak widze :D:D:D Bó jestes słodka cukierku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się ślinie? nieee, tylko na widok cytryny 😴 (ale to podobno całkiem normalna reakcja). Nikt z forume nie wzbudza we mnie aż tak wielkich emocji i niepohamowanych żądzy. Jeśli to faktycznie tak z boku wygląda, to tylko żarty, serio!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ranya Masz swoje zdanie i o to chodzi, nie lubisz mietusow ale może uwielbiasz tofi . Przecież ja nie kieruję swojej oferty do wszystkich :)jeśli bym taki patent znalazł byłbym multimilonerem ;) Dobrze napisalas "to co kryje się pod nickiem cukierek29",no przecież Papcio Chmiel nie musi mieć cech Tytusa ,Romka czy Atomka ;) Ale Ty piszesz o tym po ludzku i o to chodzi . x Zdziwilabys się na korzyść po drugiej stronie lustra .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak Ranya wiemy
Nie tłumacz się teraz. Wszystkie za nim latacie, idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V, może ty mi pokaż kiedy nie kontaktujesz? A nie mnie kokietujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdxgjj
Yrfhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p[o 4 piwie zaczyna się czas odlotu Bó tylko wtedy trace kontakt:classic_cool: dlatego rzadko pije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda. Latam za każdym z pustymi jajami oraz zwisem na rozporku. Latam również za pannami, szczególnie za tymi, ktore mają mokre i chętne krocza. Czy to kogoś dziwi? Czy ja mam 15 lat i kręcone włosy? Owszem, mam. Ale tylko na ciipce. Tak więc proszę uprzejmie mi o tym przypominać. Dzisiaj zwłaszcza. Chce mi się uprawiać choćby wirtualny seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urzekła mnie twoja historia V. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Ranya wiemy Nie tłumacz się teraz. Wszystkie za nim latacie, idiotki xxx to nie jest kwestia tłumaczenia siebie, tylko uświadamiania ciebie, że się mylisz. Do każdego na forume czuję dokładnie tyle samo sympatii co antypatii:D czyli są mi obojętni:classic_cool:. Zwróć uwagę, że z nikim się wirtualnie nie obcałowuje, nie witam, nie żegnam, nie mam tu rodziny, znajomych nie uczestniczę w ciągnących się "rodzinnych" wątkach, jedynie piszę, bo taka chyba jest idea forume, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bó jak masz cipkę to ja odpadam :O brak finezji w kokietowaniu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×