Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ewa 13443

HIRUDOTERAPIA Leczenie Pijawką Lekarską

Polecane posty

Gość Pytanie do Bashmi
Sorry za błąd w Twoim nicku: Bashmi *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reklamuje się tu-dlatego pisze.Przecież podaje maila po którym łatwo ja wygooglować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasyl Sycz ponoc jest lekarzem ale Uwaga z Ukrainy a jak wiadomo medycyna na Ukrainie to tam konczy studia medyczne każdy , wystarczy poczytac w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oznacza to , że jest złym hirudoterapeutą irytuje mnie wychwalanie go dlatego ze " Jest lekarzem " , tak jak wychwala się Bashmi że jest " Dyplomowaną Pielęgniarką " .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piguły są specyficzne tzn niesamowicie konfliktowe, przemądrzałe , pyskate i sprawiają wrażenie takich które zjadly wszystkie rozumy i taka właśnie jest Bashmi Bashmi czyli p. Monika , poleca tutaj nie tyle sprawdzonych ,dobrych terapeutów tylko terapeutów -swoich znajomych , wychwalając tych ktorzy są lekarzami a krytykując i potępiając terapeutów którzy nie są lekarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bashmi czyli p. Monika , poleca tutaj nie tyle sprawdzonych ,dobrych terapeutów tylko terapeutów -swoich znajomych , wychwalając tych ktorzy są lekarzami a krytykując i potępiając terapeutów którzy nie są lekarzami Chyba zapomniała , że sama nie jest lekarzem tylko zwyczajną pielęgniarką Ciekawe czy pan dr P. któremu "bez wazeliny " wie o tym jak jego kursantka zachwala na forach wyłącznie swoich znajomków lekarzy i podaje do nich namiary , zniechęcając ludzi do chodzenia do terapeutów którzy lekarzami nie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następnie : " odezwij się do mnie i podaj namiary na tego terapeutę sprawdzę go " - tutaj chodziło o terapeutę który "partoli robotę " Hm.. Kim Ty kobieto jesteś ? że chcesz sprawdzać innych terapeutów ?? Pytam kim ?cos ci się chyba pomieszało w głowie pani wszechwiedząca !Bardzo fajną robisz dr P. reklamę jego kursów , bardzoooo . Zachęcająco to wygląda. Po co więc "zwykli " ludzie maja robić kursy skoro ty na forach polecasz i promujesz lekarzy , zaznaczam swoich znajomków , jednoczesnie im wystawiając nie za ciekawą opinię, bo ja nie pojechałbym do żadnego terapeuty polecanego przez ciebie . Jesteś niesamowicie przemądrzała.. Zdaj sobie z tego sprawę. Przeczytałem to forum całe . Od początku i dochodzę do wniosku że ty na prawdę cos nie tak... Jedziesz tu na ludzi. Jakiegoś gościa posądzasz o reklamę - facet opowiadał o terapii na ranę na nodze a ty opierdzieliłaś i osądziłaś ze to jakiś gabinet robi reklamę . Załosne z twojej strony . Gościu się zdenerwował więc zaczełaś przepraszać. Z drugiej strony , myślę ,że ggdyby ktoś zrobił sobie reklamę ( choć nie popieram tego typu reklamy ) to mimo wszsytko guzik ci do tego !! sama się tutaj reklamujesz, podajesz maila , piszesz skąd jesteś , w mailu imie i nazwisko - każdy wygoogluje - i to nie jest rekalma? to własnie reklama, po to tu jestes i taka jest prawda. Ludzie cię krytykowali za twoje wymądrzanie się tutaj więc rozdwoiłaś się , teraz pani Monika to Basmi i Wika.To jest naprawdę bardzo żałosne. Ten sam styl pisania, taki mega irytujący , szydzący itd..Te same błędy stylistyczne. Kilka osób to zauwazyło. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie tego jak zarzucałaś tutaj komuś reklamę spójrz na siebie co ty robisz Tutaj ktos kogos komuś polecił i co w tym widzisz złego?Wszystkich mierzysz swoją miarą , sama robisz tu reklame sobie i swoim znajomkom Kim ty jestes ze polecasz innych?Na jakiej podstawie ? Na takiej ze wypiłaś z gościem piwko na waszym co rocznym spotkaniu integracyjnym Taka jest prawda A te wszystkie posty na innych forach polecajace twojego guru dr P. i jego gabinet w ktorym pijawki stawia jego zona ktora równiez nie jest lekarzem To powiedz taki twoj guru pan doktor i sam sie poleca na forach w necie zalosne No bo wg ciebie to juz reklama i slawny pan doktor tez sie polecam sam? Kobieto ty przemysl swoje zachowanie bo przez swoje wpisy psujesz opinie panu doktorowi dla ktorego mam ogromny szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna pani " dyplomowana pielęgniarko" mógłbym jeszcze napisać parę rzeczy tutaj ale nie chcę cię kompromitować więc skończę na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno Jak tylko ktos napisał że może polecic terapeutę z północno wschodniej Polski i dolnegosląska bardzo cię to zdenerwowało a dlaczego? dlatego ze ktos chciał podac namiar na twoją konkurencję bo jak wiem jestes wlasnie z okolic Kłodzka Bardzo cię to zdenerwowało i od razu zaatakowałaś tego kogoś że pewnie sam jest z dolnegosląska z okolic Kłodzka i się polecam sam bo zna tylko dwoch terapeutów z ok Kłodzka i jednego z północy. A powiem tak : ja również znam dobrego terapeutę z bliskich okolic Kłodzka. Terapeuta z Poznania , od niedawna mieszka własnie w ok. Kłodzka. Jeśli się zgodzi udostępnię tutaj namiary a jesli ktos chce prosze o pozostawienie na forum informacji z mailem , wtedy namiar wyslę w prywatnej wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytat : "odnośnie dr Krzysztofa, a ja Ci współczuję, że mając dostęp do internetu" typowa odpowiedz pani Moniki z Kłodzka , atak! taki własnie poziom prezentuje pani Monika-Bashmi czyli wywyższanie, przemądrzanie , krytykowanie i atakowanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do Bashmi
Bashmi, a poleciłabyś mi jakiegoś lekarza - hirudoterapeutę (hirudologa) z Warszawy lub okolic? mój mail: elfrida@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poradnia Zdrowia MEDA
Jeżeli jesteś zainteresowany terapią pijawkami lub larwami zapraszamy na bezpłatną konsultację do Poradni Zdrowia MEDA w centrum Warszawy na ulicy Hożej. Wejdź na naszą stronę: odszukaj nasz na Facebooku i zobacz jakie schorzenia leczymy, jakie mieliśmy przypadki, kto przeprowadza zabiegi. Pamiętaj, że pijawka nie tylko pije krew, ale wpuszcza ponad 100 różnych związków, które leczą wiele chorób! O pijawkach mówiliśmy też w Dzień Dobry TVN, sprawdź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki88
humannanik ok 2 w nocy powinno się spać albo kochać ,obydwie rzeczy miłe , przyjemne i odprężające . A ty tymczasem siedzisz przed komputerem spinasz się na maksa i wylewasz swoje flustracje na mnie i Bashmi. Ja rozumie że może dlatego że nikt cię nie poleca na tym forum i nie zachwyca twoja fachowością , ale cóż dobre samo się obroni , więc głowa do góry . Jak przeczytasz moje wypowiedzi nikogo jako pierwsza nie atakuję a jedynie ripostuję twoje (pod różnymi nickami) zaczepki . Jak już wcześniej pisałam nie prezentuję żadnej opcji i nie reklamuję się . Muszę ci przyznać rację że najlepszymi hirudoteraputami nie są lekarze a ludzie innych zawodów , którzy wykonują ten piękny i pożyteczny zawód z pełnym oddaniem ,ponieważ mają większą wrażliwość , cierpliwość i nie są pazerni . Ty prezentujesz jakieś interesy w zakresie hirudo ,ja się tylko mogę domyślać , ale proszę cię nie zaśmiecaj tego forum swoimi rozgrywkami .Ludzie poszukują i oczekują raczej jakiejś rady w tym zakresie a nie takiego bełkotu . Jest teraz taki ekumeniczny okres i idzie wiosna więc poddaj się temu prądowi , wyluzuj , powściągnij emocje . Więcej wiary w drugiego człowieka . Każdy przecież ma prawo mieć swoje zdanie i kogoś lubić bardziej lub mniej . Życzę lepszego nastawienia do świata i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bashmi
Z warszawy polecam właśnie Poradnię Zdrowia MEDA, a dr Wasyl Sycz jest neurologiem i psychiatrą (dwie specjalizacje) z 20 - letnim stażem jako ordynator oddziału neurologicznego na Ukrainie. Ma duże doświadczenie w hirudoterapii. A humannanik powinien jeszcze raz starannie przeczytać temat, żeby nie wypisywać takich bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Bashmi w Warszawie to jaki adres ulica, w Krakowie i Częstochowie znalazłam adresy Dr Wasyla, a mieszkam w Warszawie i byłoby mi najbliżej. Bardzo proszę o adres jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się zgadzam z humannanikiem że guru Pani Moniki powinien jeszcze trochę się podszkolić (może trochę praktyki) to byłby bardziej wiarygodny. Tymczasem uważa się za ojca i matkę polskiej hirudoterapii , a do tego dzień bez wazeliny to dzień stracony. A jego książka to taki gniotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bashmi co sądzisz
o gabinecie hirudoterapii ABROS w Warszawie na Obozowej? Można im zaufać? Widziałam, że występowali w telewizji, ogólnie robią na mnie dobre wrażenie, ale chciałam jeszcze poradzić się Ciebie. Mnie przede wszystkim zależy na tym, aby pijawki pochodziły z wiarygodnego źródła (z laboratorium; na marginesie, orientujesz się jak się nazywają te dwa polskie laboratoria zajmujące się pijawkami) i żeby gabinet utylizował pijawki. Kiedyś dzwoniłam do pewnej hirudoterapeutki i ona nie chciała mi powiedzieć z jakiego laboratorium bierze pijawki, miała jeszcze pretensje że pytam, a to chyba normalne, że troszczę się o swoje bezpieczeństwo. ABROS wydaje się na pierwszy rzut oka godny zaufania. Jakie masz zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bashmi
Faktycznie wydają się być profesjonalni, ale nie znam tego gabinetu osobiście, więc nie jestem Ci w stanie pomóc. Jeśli są dobrymi fachowcami, to z pewnością nie będą mieli problemu z udzieleniem Ci wszelkich informacji. Wiele osób zarzuca mi, że promuję wyłącznie znajomych, ale to chyba oczywiste, że nie jestem w stanie uczciwie polecić kogoś, o kim nic nie wiem, a nie jestem w stanie znać wszystkich hirudoterapeutów. W końcu chodzi tu o czyjeś zdrowie. Ja współpracuję z dwoma laboratoriami - Euro-Bionem i Bio-Genem, i tą współpracę bardzo sobie chwalę. W naszym kraju nie ma więcej takich biohodowli. Wiem, że na polski rynek pijawkowy wchodzi powoli litewskie laboratorium Lodeksa, ale sama nie pracowałam na ich materiale. Każdy uczciwy terapeuta ma obowiązek udzielenia pacjentowi takiej informacji. Nie poddałabym się zabiegowi u kogoś, kto ma z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bashmi
Do gościa z 23.03.14 , adres w Warszawie masz kilka postów wyżej. MEDA sama się zareklamowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprostowanie do Bashmi
Podajesz nieprawdziwe informacje " W naszym kraju nie ma więcej takich biohodowli . " . Ja znam jeszcze dwie . Współpracowałem kiedyś ze wszystkimi firmami wymienionymi przez Ciebie. Miałem wieczny problem z tymi pijawkami aż do momentu jak dostałem namiar na taką biohodowlę w Gliwicach i byłem mile zaskoczony jak mogą być przygotowane pijawki do terapii i od tego czasu już innych nie kupuję . Oni się nawet chyba nigdzie nie reklamują bo mają całą produkcję sprzedaną . Dodam jeszcze że mają pełną dokumentację , bo ostatnio dostałem na potrzeby Sanepidu. Zdecydowałem się napisać ten post , ponieważ jak ktoś zechce poprosić mnie o źródło moich pijawek to mogę mieć zarzut że nie ma takiej biofabryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Sprostowanie
Ty przynajmniej informujesz pacjenta skad bierzesz pijawki. Hirudoterapeutka do ktorej dzwonilam nie chciala powiedziec skad je bierze i byla wielce oburzona ze w ogole pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shaggaaaa
Również nie skorzystałabym z usług terapeuty który nie chce udzielić informacji odnośnie pochodzenia pijawek ,którymi przeprowadza zabieg. Dlaczego to tajemnica ?Dziwne , podejrzane. Ja dziś jestem po zabiegu hirudoterapi. Cierpię na silny ból kolana .Konsultowałam to z wieloma specjalistami.Miałam szereg badań. I nic. Ból nasila się z dnia na dzień. Ostatnie tygodnie to prawdziwy koszmar a lekarze bagatelizują sprawę bo wg nich nic mi nie dolega, wyniki okey wszystkie inne badania to samo. Zadnych zmian. No więc wybrałam się na pijawki. Dzwoniąc otrzymałam info skąd mają pijawki i nie było z tym problemu a na miejscu był dokument z laboratorium to coś w rodzaju jakby certyfikatu tak więc zaskoczył mnie wpis ze terapeutka jakas się oburzyła.Przecież mam prawo wiedzieć skąd pochodzą pijawki bo w dzisiejszych czasach może byc róznie przecież. Na zabiegu byłam w Będzinie , tam zabiegi wykonują dwie terapeutki , ja byłam u pani Ani ona nie jest lekarzem ale jest pielęgniarką i ma też dyplom podologa czy jakos tak nie wiem czy dobrze napisałam tą nazwę no i jakies tam inne specjalnosci naturoterapi ale juz nie pamietam dokladnie. I teraz pytanie do Bashmi. Pani Bashmi uważam że trafiłam na dobrą specjalistke w tej dziedzinie , w tej poliklinice czyściutko,pachnąco , gabinety tak samo , pijawki zostały włozone po zabiegu do czerwonego pojemnika z cuchnącym alkoholem płynem ,cała reszta tez bardzo dobre wrażenie. Ale mam pytanie o ktore pytałam moją terapeutke ale zapytać tak dla pewności chciałam jeszcze Bashmi ponieważ uważam ze pani też ma duża wiedzę . Pani Bashmi proszę napisać czy to normalne że w 10 godzin po zabiegu jeszcze z ranek leci krew?I że odczuwam niewielkie swędzenie kolana pod opatrunkiem? Niestety musiałam iść dziś do pracy na nocną zmianę(jestem dyspozytorką w korporacji taxi o 20;00 dostałam tel że muszę przyjść bo koleżanka sie pochorowała) oszczędzam nogę, nie wiele chodzę a jak zaglądam pod opatrunek widzę że jeszcze z dwóch ranek tych u góry kolana że jeszcze leci krew. Proszę napisać czy to normalne? wiem że do 24 godzin ma prawo lecieć krew ale czytałam ze zwykle przestaje cieć po 6-8 godzinach a u mnie jest inaczej.Dzwoniłam około 22:00 do terapeutki i uspokajała mnie ale coś wewnątrz mnie nie daje mi spokoju no i te opinie w internecie. Jestem zaniepokojona. Jedyny plus jest taki ze nic mnie kolano nie boli już po zabiegu wyszłam bez bólu i jak na razie nic nie boli.I teraz drugie pytanie do pani Bashmi. Ile pani by zrobiła zabiegów na taki ból kolana , co ile dni i ile pijawek? Czy 4 pijawki to nie za dużo lub za mało? Proszę o odpowiedz za co z góry bardzo dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shaggaaaa
Acha , pijawki miałam postawione 4 sztuki , 2 sztuki u góry kolana po bokach kolana i 2 sztuki na dole kolana tez bo bokach kolana. Proszę mnie zle nie zrozumieć , to nie chodzi o to że nie mam zaufania do terapeutki u ktorej byłam bo tak jak już pisałam uważam że jest dobrą specjalistką tylko chciałam moje strachy i obawy skonsultowac z innym dobrym specjalistą a za taką uważam , czytając jej wypowiedzi panią Bashmi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bashmi
Nie znam pani Ani - terapeutki z Będzina, ale wiem, że cieszy się bardzo dobrą opinią. Proszę jej zaufać. Pijawki na kolano były przystawione w sposób klasyczny. To terapeuta decyduje ile takich zabiegów należy wykonać w danym przypadku. Czasami wystarczy jeden, ale dla utrwalenia efektu warto go powtórzyć. Co do krwawienia, to należy przyjąć, że 24 godz to standard. Z niektórych miejsc krwawimy krócej (dziąsła), z innych dłużej (okol. wątroby, kości ogonowej, czy z kończyn dolnych), zwłaszcza jeśli nie jesteśmy w stanie odpoczywać po zabiegu wystarczającą ilość godzin. Zaglądanie pod opatrunek jeszcze wydłuża ten proces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shaggaaaa
Kochana Pani Bashmi serdecznie dziękuję za odpowiedź . No właśnie mam mieć dwa zabiegi na to moje kolano. Drugi też z czterema pijawkami. Krwawiłam jeszcze do rana ale stopniowo już co raz mniej z godziny na godzinę. Opatrunek zdjęłam dopiero koło południa bo po pracy poszłam spać wykończona jak nigdy, chyba stres mnie dobił . Jak zdjełam opatrunek to już nic nie krwawiło. Niepotrzebnie sie tak zamartwiałam. Jeszcze raz dzięki wielkie. Ps. Nie miałam pojęcia ze pijawki można postawic na dziąsła ,oj chyba bym się nie zdecydowała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam warszawską poradnię Meda , tam leczą pijawkami profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×