Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malibu94

Sopot - gdzie zjeść, co odwiedzić?

Polecane posty

Gość robinia44
Po drodze do Sopotu polecam zajechać do Malborka. Będąc tak blisko nie można nie zobaczyć zamku :) Po zwiedzaniu polecam obiad w Karczmie Zamczysko ;) Podają genialną damę dworu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdsw
Mi podchodzi jedzenie jakie mają w menu w Amber Side – amberside.pl. Głównie to polska, regionalna kuchnia, czy też europejskie przysmaki. Bez egzotyki, za którą osobiście nie przepadam. Warto u nich choćby pierś z kurczaka zamówić, albo golonkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajną opcją w Aquapark Reda jest na pewno River Expedition. Tam się zjeżdża przez jakieś 300 metrów, albo i dłużej. Człowiek zapomina że jest w aquaparku, a ma wrażenie, że faktycznie płynie jakąś rzeką pośród palm i wulkanów. Nurt jest wolny, więc płynie się spokojnie, można podziwiać widoki i kolejne atrakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_i_staszek
Polecam skosztować gotowanego bobu w jednej z budek (zazwyczaj są to budki, w których serwują też zapiekanki, frytki itp. jednak ja zdecydowanie polecam właśnie bób). Jak ostatnio byłam w Gdyni to specjalnie wybierałam się do Sopotu z mężem żeby się tego bobu najeść- pyszna, pachnąca i lekka przekąska :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
Skoro jesteście w Trójmieście, to polecę Wam restaurację w gdańsku http://www.hotelhanza.pl/restauracja Tam sprawdzicie, jak naprawdę mogą smakować nadmorskie potrawy. Na pewno Wam zasmakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno organizowałem szkolenie zamknięte w www.panoramarestauracja.pl w Gdańsku i przyznam, że ich sala bankietowa oraz oferta lunchu dla gości była lokalnie bezkonkurencyjna. Serwis kawowy też bardzo dobry, obsługa wyprzedza wyraźnie oczekiwania gości. Restauracja moim zdaniem z najlepszym widokiem na miasto. Wieczorem najlepsza pora na jedzenie tam. Tak wynika z moich doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam raz w miesiącu (najczęściej) z sali w www.panoramarestauracja.pl do organizacji zamkniętych konferencji sprzedażowych. Lokal udostępnia salę w klimacie Starówki, co moim zdaniem odbija się na zainteresowaniu gości. 70 zł za godzinę. Lepszej oferty w centrum Gdańska nie widziałem. Na życzenie serwis kawowy, ale robię tak, że wcześniej pytam, kto jest zainteresowany dodatkowym wyżywieniem i wtedy indywidualnie można już ustalić. W restauracji jest widok na panoramę miasta. Wyraźnie podnosi się prestiż wydarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beciaxe
Restauracja Błękitny Pudel http://www.blekitnypudel.pl bardzo fajne miejsce, z charakterem. Jeździmy do Sopotu z Poznania (w Sopocie mamy rodzinę), zawsze do pudla zaglągamy większą grupą. Miejsce niezmiennie od lat trzyma swój poziom. No i plus: restauracja jest otwarta do ostatniego gościa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parobek
Najlepsza miejscówka jeśli chodzi o polską restaurację to dla mnie http://www.blekitnypudel.pl/ Najlepsze jedzonko w mieście i dobre ceny. Ze znajomymi często chodzimy jak jesteśmy w trójmieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mamy z żoną jakąś rocznicę, albo inny powód do świętowania to chodzimy do Panoramy w Zieleniaku, pysznie gotują, a sam klimat z tym widokiem Gdańska jest super romantico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to jestem typowym makaroniarzem, uwielbiam pastę w każdej postaci. Ostatnio bardzo mi pappardele z kurczakiem i mleczkiem kokosowym posmakowało w Panoramie, pierwszy raz tam byłem i myślę że jeszcze wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to jestem typowym makaroniarzem, uwielbiam pastę w każdej postaci. Ostatnio bardzo mi pappardele z kurczakiem i mleczkiem kokosowym posmakowało w Panoramie, pierwszy raz tam byłem i myślę że jeszcze wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem miłośnikiem ryb także jak już idę gdzieś do restauracji to zależy mi na tym żeby mieli rybkę w menu. Na pewno Panorama jest ostatnio moim topem, dorsz u nich jest zawsze idealnie w punkt wypieczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarrrka
Błękitny Pudel. To miejsce gdzie można i dobrze zjeść i dobrze wypić i dobrze pogadać ze znajomymi. Zdecydowanie mają swój klimat, bardzo lubię tam wpaść od czasu do czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam uniqorna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już lepiej do Gdyni jechać, w Sopocie to najwyżej na imprezę iść i się nachlać, ale Gdynia i Gdańsk to co innego :) jest dużo miejsc, w gdyni jest Taco i białe wino i owoce, w gdańsku milion razy więcej, a sopot to taka bardziej imprezownia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila658
Również polecam zjeść w Gdyni. Szczególnie w Centrum Riviera. Są tam świetne restauracje i serwują bardzo dobre jedzenie. Można wybierać, ponieważ każda restauracja ma w menu inny rodzaj kuchni. Znajdziemy również miejsca, gdzie zjemy pyszny deser. Polecam zerknąć http://www.centrumriviera.pl/sklepy/jedzenie-kawiarnie#tabs=mapmobiletab:mobmap-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do jedzenia to polecam wam udać się do sąsiedniej Gdyni do restauracji www.delmar.gdynia.pl, która znajduje się nad samą plażą. Mają tam przepyszne jedzenie i bardzo dobre ceny. Dodatkowo restauracja jest zlokalizowana w bardzo fajnym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W trójmiescie a konkretnie gdańsku jest fajna knajpa - Ja jestem miłośnikiem ryb także jak już idę gdzieś do restauracji to zależy mi na tym żeby mieli rybkę w menu. Na pewno Panorama jest ostatnio moim topem, dorsz u nich jest zawsze idealnie w punkt wypieczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre mam doświadczenia z restauracją Panorama w Zieleniaku. Odkąd do nich jeżdżę to jeszcze jakiś problemów czy to z obsługą czy z samym jedzeniem nie było, zawsze mają czysto, schludnie urządzone wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ograniczaj się tylko do Sopotu! Całe trójmiasto jest godne zwiedzenia, również pod względem kulinarnym. W tym celu mogę Ci między innymi polecić Restauracje Jedyna http://www.restauracjajedyna.pl/ . Jest to nasz obowiązkowy punkt gastronomiczny, za każdym razem gdy zwiedzamy trójmiasto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na plaży polecam świeże ryby wędzone i surowe najtaniej, w restauracji jest niestety drogo na tym filmiku https://www.youtube.com/watch?v=HVcJdQZYbeI po prawej stronie plaży jakieś 40 m jest tani sklep z pysznymi rybami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zaznaczam że nie reklamuje swojego sklepu w odróżnieniu od innych tutaj osób :) ale byłam tam i ceny fajne no i smacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Remigiusz
Soul Fresh w Gdyni serwuje świetną kuchnię wegańską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sopot lecz gdansk ;) Jakość znacząco wzrosła w restauracji Panorama po kuchennych rewolucjach. Dobrze im to wyszło. Obsługa się poprawiła. Nie mam od tej pory problemów z rezerwacjami. Jestem również po jednym sylwestrze tam. Piękny widok w nocy. Warto właśnie na imprezy okolicznościowe tam się przejść, bo jest doskonały klimat, no i jedzenie smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez polecam restauracje Panorama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panorama w Gdańsku się wyróżnia po Kuchennych Rewolucjach. Mieliśmy tam w rodzinie większe urodziny raz robione dla seniora. Jedzenie bardzo poprawne, duże porcje naprawdę. Szczególnie polecam zamawianie ryby, bo widać, że w tym obszarze się specjalizują i jest kilka ciekawych kompozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

W Sopocie masz dobrą restaurację Karczmę Polska Zagroda i w Gdyni Barracuda, zresztą zerknij na www.Barracuda.net.pl czeto chodzimy tam ze znajomymi, bardzo dobre  smaczne jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Biała czekolada palce lizać w panoramarestauracja.pl. Do tego w zestawieniu z lampką wina, czy słodkim ciastkiem. Uwielbiam ich wszystkie desery. Praktycznie jestem uzależniona od nowych smaków. W żadnej restauracji na terenie Gdańska mi tak słodkości nie podeszły. Nie jestem jakąś maniaczką, ale polecam gorąco, bo można się najeść do syta i czegoś nowego spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×