Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
heerooinee

Jaki kierunek studiów wybrać ?

Polecane posty

Gość Klaudia

@Roksana super to słyszeć! 🙂 Tak czułam, że Kolegium Jagiellońskie to dobry wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia

A ja wybrałam anglistykę na Wyższej Szkole Ekonomiczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora

Też studiuję na WSEH ale germanistykę i moge polecić jak najbardziej 🙂 Dużo nauki, ale ciekawe zajęcia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nas będzie miał trochę inne podejście w kwestii wyboru edukacji. Pamiętam jeszcze z czasów kiedy ja chodziłam na studia to dla wielu osób było to dziwne. Patrząc z perspektywy czasu wyszłam na tym dobrze ponieważ nie tylko zarabiam dużo więcej niż wynosi średnia krajowa. Najważniejsze jest, że lubię to co robię każdego dnia. Oczywiście najlepszym wyjściem z sytuacji będzie zorientowanie się jakie mamy możliwości jeśli chodzi o studia w krakowie . Na takich uczelniach jak WSE - https://www.wse.krakow.pl/ znajdziemy bardzo szeroki wachlarz możliwości. Dla osób znających się na informatyce czekają takie kierunki jak game design czy grafika reklamowa. Patrząc przez pryzmat ilości ofert pracy w tych dziedzinach jest to bardzo przyszłościowy wybór. Pamiętajmy o jednym - ostateczna dezycja należy do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po studiach na ŁSW w Żarach (lsw.edu.pl). Świetna uczelnia z równymi szansami dla każdego. Bardzo wysoki poziom jeśli chodzi o kształcenie i świetne podejście do studenta, próba działania w takim kierunku, by każdy mógł rozwija te umiejętności, które dla niego są najważniejsze i mają istotny wpływ na to jak sobie potem będzie radził w życiu zawodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×