Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Justyna...23...

Praca za granicą

Polecane posty

Gość gość
ja w Holandii siedzialem. Kasa spoko do zarobienia, wyjazd mi zalatwialo VPU Polska, robilem w ogrodnictwie, dobrze te czasy wspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowałam w Anglii, wyjechałam w tamtym roku z Activemed24 - wszystko było ok, musiałam zostać w Polsce, ale teraz znowu planuje wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choć mało prawdopodobne że ktokolwiek czyta jeszcze wpisy na temat wyjazdów,tym bardziej że coraz więcej jest tzw troli czyli osób które pod różnymi nickami próbują napędzac cały wirtualny mechanizm. Spróbuje jednak napisać prosto z serca a czy ktoś uwierzy to już tylko od niego zależy. Urodziłam się w złym kraju nie prosiłam sie o to. Polska to kraj złych ludzi to wszystko,morze ,piękno gór lasó to za mało żeby czuc się tu dobrze i żyć szczęśliwie. Kto może niech ucieka jak najdalej ,łatwo może nie być bo nawet za granicą możemy się zetknąc z rodakami którzy sprzedadzą nas za euro ,ale jeżeli mamy przy sobie zaufaną chociażby garstkę przyjaciół to warto zaryzykować. Pomyślcie logicznie kiedy tak naprawdę było dobrze począwszy od czasów naprzykład zakończenia wojny -nigdy nie było,więc skoro minęło tyle lat to nadzieja na jakąkolwiek zmianę jest znikoma. Poza tym ufajcie tylko sobie bo w tych czasach ufanie komukolwiek to pokazanie swojej słabości a to nie wróży nic dobrego. Ludzie są z gruntu źli i nic tego nie zmieni,jednak jedno co wiem napewno że w innych krajach można żyć wspaniale i szczęśliwie w przeciwieństwie do życia w polsce tu się nie da żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdg
Fajnie działa serwis http://pracaidealna.pl. Specjalna strona dedykowana ludziom, którzy szukają pracy w Norwegii. Można dodać swoje CV, oni je tłumaczą i następnie przekazują już na norweski serwis z ofertami, który przeglądają pracodawcy. Można dosyć szybko dotrzeć do kogoś kto aktualnie rekrutuje. Ja tak znalazłem pracę w piekarni pod Oslo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullleee
Zadowolony jestem z pożyczki, którą dostałem przez serwis www.szybkigrosz.pl. Tu można złożyć wniosek o pożyczkę, o konkretnych parametrach (oprocentowanie, ilość rat, kwota), i ten wniosek trafia do pożyczkodawcy. Ja w taki sposób dostałem pożyczkę na 10 tysięcy, więc jest to już spora suma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boss jacek
Na Granicy (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://ma0.pl/r/tdnna-granicy-2016 Pojedynek na aktorskim szczycie! Laureaci Złotych Lwów – Andrzej Chyra i Marcin Dorociński w thrillerze „Na granicy”, debiucie fabularnym Wojciecha Kasperskiego, wielokrotnie nagradzanego dokumentalisty, znanego m.in. z filmu „Nasiona”. Za zdjęcia odpowiada nominowany do Oscara Łukasz Żal („Ida”, „Joanna”). W pozostałych rolach występują Andrzej Grabowski i Janusz Chabior, a partneruje im dwójka aktorów młodego pokolenia: Bartosz Bielenia („Disco Polo”) i debiutujący na ekranie Kuba Henriksen. „Na granicy” to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia ojca (Chyra) i dwóch synów (Bielenia, Henriksen), którzy przyjeżdżają w Bieszczady, aby poprawić swoje relacje po niedawnej rodzinnej tragedii. Tajemniczy nieznajomy (Dorociński), pojawiający się w odciętej od cywilizacji górskiej bazie, wciąga bohaterów w mroczny i niebezpieczny świat przestępczego pogranicza. Aby przetrwać, bracia będą zmuszeni do odrobienia trudnej lekcji dojrzałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca za granicą to tylko z euro kontaktem. Mam 1500 euro na miesiąc, gdzie bym tyle w Polsce zarobił? A pracuję tylko 5 dni w tygodniu i do pracy mam 14 minut piechotą. Bajka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co się bać pracy za granicą, ja tam poznałem mnóstwo świetnych ludzi, a ofertę znalazłem u http://danddpersonal.pl/ tam często mają fajne propozycje pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez przez EJ JOB wyjezdzalam, bardzo dobre warunki, zapewniaja transport, zakwaterowanie wyzywienie, i placa tez na czas. pracowalam jako opiekunka osoby starszej, nie bylo ciezko, a wyjazd trwal 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś już nie opłaca się nigdzie wyjeżdżać. W PL jest coraz lepiej. Oczywiście dla tych którzy zasługują na dostatnie życie a nie dla niekumatych leniów i obiboków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz Sam fakt ze musisz napisac "coraz lepiej" a nie "dobrze" mowi sam za siebie. A kazdy powinien szukac szczescia tam gdzie mu bedzie dobrze a nie czekac bo jest 'coraz lepiej'. Za szczesciem trzeba gonic a nie czekac az spadnie z nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zertt
Dobre mam zdanie o firmie Covebo i o tym jak organizują wyjazdy. Można się zdecydować na własny transport a w kwestii zakwaterowania zdać się na nich. Na pewno sama agencja dużo mi pomogła na początku, a teraz przeszedłem już na kontrakt bezpośredni z firmą co się przekłada na jeszcze lepszy cash.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polonia00
Jestem już za granicą od 2 lat. Miałem wcześniej dogadaną pracę, ale nie przez żadne biuro. Pamiętam, że miałem straszny problem, bo musiałem szybko przetłumaczyć dokumenty. Znalazłem biuro http://www.clkp.pl/ Pewnie ktoś z Was będzie potrzebował. Ważne, że nic nie doliczają za szybkie przetłumaczenie. Wiadomo, na początku każdy grosz się przyda w nowym miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na link2usedom znalazłam fajną pracę, z tego co widzę to właśńie szukają na różne stanowiska do Niemiec, ale też w polsce. Jak ktoś z zachodniopomorskiego to polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś z Was ma może doświadczenia z poszukiwaniem pracy w Norwegii? Na http://www.pracanorwegia.pl jest sporo ofert, które mnie interesują. Ale jak w Norwegii wyglądają koszty życia? I ogólnie jak się tam żyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geraltt
Polecam opieka Inter Job - www.interjob.com.pl, tam znajdziesz więcej o tej firmie z Lubina. Głównie "kupili" mnie z takiego powodu, że dają umowę, zapewniają świadczenia ZUS, nie kantują, do tego zarobki są dobre. Ja tam polecam wyjazd do Niemiec z właśnie tą firmą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca za granicą może być bardzo opłacalna, można rozejrzeć się za ofertami po agencjach pośrednictwa pracy np. http://danddpersonal.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak organizujecie sobie transport? Ja właśnie muszę kupić bilet do Belgii, bo od 5 lipca zaczynam tam pracę sezonową i szukam połączenia najlepiej z opcją od drzwi do drzwi, dużą ilość połączeń znalazłam na http://eurobusy.pl, tylko nie wiem, jakiego przewoźnika wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra wez juz tutaj nie spamuj paroowo. Ta pseudofirma jest goowno warta jak widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź sobie ofert na eena.pl. Ja z nimi wyjeżdzałam do pracy i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedź do Szwecji. Miesiąc pracy w Sztokholmie to 6 mies pracy w PL. Co wolisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Sztokholmie jest pracy pod dostatkiem. Język łatwy, podłapiesz po pół roku, ludzie przyjaźni Polakom. Blisko do domu jak coś. Tanie bilety na samolot, godzinka lotu i jesteś na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedź do Szwecji. Miesiąc pracy w Sztokholmie to 6 mies pracy w PL. Co wolisz? x Wole piekna polske niz zimną szwecje z ciapatymi gdzie slonce jest 50 dni w roku i przez to szwedzi popadaja w alkoholizm. Gnij w szwecji swinio uebana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No polski bucu widać że nic nie wiesz o Szwecji. W PL jest więcej alkoholików /1.000 miesz niż w Szwecji. A kraj jest sterylnie czysty w porównaniu z obsraną i obszczaną PL. Gnij w PL u polskiego kapo-pracodawcy bo minie jeszcze 1.000 lat zanim w PL będzie taki dobrobyt jak w S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez EJ JOB wyjeżdżałam do Niemiec, pracowałam jako opiekunka starszego pana. mialam bardzo dobre warunki zapewnione i pensja tez niczego sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Malmö znalazłem robotę w recepcji w hostelu za 10.000 zł/rękę (21.000 skr) i wygląda na to że takie proste prace są tu ogólno dostępne. Trzeba znać podstawy angielskiego, niemieckiego, francuskiego i szwedzkiego bo goście są z różnych krajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w Sztokholmie. W branży budowlanej jest pełno pracy. Malowanie, drenaże kładzenie płyt podłogowych i inne. Stawka na godz 250 - 500 skr (ta ostatnia to hydraulicy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×