Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolkafasolka

Samotni rodzice, którzy potrzebują ciepłego towarzystwa-część 2 :)

Polecane posty

Tulipanku mam Twojego e-mail, wracając do pytań, to w piątek muszę być w pracy na kilka godzin, zakończyć miesiąc i zdać swoje stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Maltanka...własnie miałam pisać gdzie Kochana jesteś?Czas na kawkę Słoneczko :-) Ale mam uczucie,że to forum mimo wszystko działa gorzej niż poprzednie...Bo z tym codziennie jest coś nie tak.Ja ostatni wpis z wczoraj miałam po południu,a z wieczora przeczytałam dzisiaj ..I jak tu być na bieżąco?! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sie popłacze ze wzruszenia,:) Jak miło zobaczyć Wzse nicki i że znowu możemy popisać,swoją drogą ciekawe jak długo. Tulipanek,dla Ciebie chyba limit postów wprowadzimy:) shaman na fejsie szaleje:)zaraz się pojawi:) Dudzia,dawaj do mnie,ja mam urlop pierwsze dwa tyg.lipca,miejscówkę nad jeziorkiem masz za darmo u mnie:)Poszalejemy razem:) Całą resztę witam równie gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No No !!!!! Forum działa !!! Mój komputer zreperowany i też działa !!! Tylko się posiusiać z radosci !!!!! Kupiałam sobie dziś Maltanki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieszczotka1
Ni wiem co mam dalej zrobić? Poznałam fajnego mężczyzne zmarła mu żona i ma malutka córkę. Mówił ze potrzebuje kobiety dojrzałej emocjonalnie i że ja taka jestem Opowiedział mi troche o sobie takie jakby zwierzenia . Mówił że przyjaciele go poznawali z kobietami opowiadał mi te historie i mówił że gdy miał okazje je wykorzystać to on się nimi zopiekował np. jak były nietrzexwe. Podczas jednej rozmowy chyba chcial odemnie takiej dogłębnych odpowiedzi Dlaczego z nim utrzymuje kontakt/ Jakie są moje plany na życie? Czy umiem gotować? itp. nie odpowiedziałam mu wprost tak jakoś wyszło moment tej rozmowy był nieodpowiedni. Na koniec spotkania życzył mi żebym ułóżyła sobie życie tak jak moge a nie jak ktoś zaplanował. Wcześniej wspominał nie chce na mnie zrzucać swoje brzemie. Na tym spotkaniu kochaliśmy się, było miło wesoło droczyliśmy się ze sobą śmialiśmy się .... Jest wrazliwy człowiekiem i prawdziwym dżentelmenem czułam się przy nim troche onieśmielona.Trzy dni po tym. Napisałam do niego czy chciałby się ze mną spotkać żeby mi naoisał a jeśli nie to też żeby napisał to nie będe mu sie narzucac. Odpisał ze napisze mi wcześniej kiedy sie spotkamy bo ma napięty harmonogram Zależy mi na nim jak mu to pokazać czy powiedzieć wprost że chcę być z nim i jego córką jeśli on tez tego chce, że chce stworzyc kochającą rodzine jakiej nie miałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggośśćććććććććć
co z tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ghjhjh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ widze moje wpisy w koncu się pokazały po kilku godz ciekawe jak ten 19/26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tdfjd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak działa to nikogo nie ma . na tamtym forum nadal brak wpisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×