Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolkafasolka

Samotni rodzice, którzy potrzebują ciepłego towarzystwa-część 2 :)

Polecane posty

No fakt, nie każdy może oddać krew z wielu powodów, ale trzeba mieć zdrowie i świetne wyniki i nie bac się wielkiej igły :P W sumie to super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilekroć znajdziesz się po stronie większości zastanów się przez chwilę. Shaman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ludziki już tuż tuż...koniec pracy...:) i tylkoaby do śrdody juppi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz na Shamanie sie zacielo. Pech bo dzis w domu siedze i nawet popisac nie mozna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wierzę, że nikt przez tyle godzin nic nie napisał. Czyżby znowu się popsuło? :-( Przesyłam jubilatowi i solenizantce spóźnione, ale serdeczne życzenia :-) Wdowa - gratuluję ocen ! :-) Dzień Matki miałam beznadziejny - przepłakany i w nerwach. Ale ... było... minęło .... Za to koncert był wspaniały - oboje wyszliśmy zachwyceni :-) Dziś padł mi w pracy komputer :-( Katastrofa - nie mam jak pracować :-( Koleżanka na macierzyńskim więc jutro dosiądę się do niej, ale .... nie mam dostępu do wielu danych niezbędnych mi do pracy :-( Dziś dzwoniłam do NFZ-tu coby dowiedzieć się na jakim etapie jest wniosek mojego dziecka. Żal.pl po prostu. Mój wniosek złożony w Warszawie zgodnie z idiotyczną procedurą został przesłany do Radomia, gdzie musi odleżeć swoje - nie wiem dokładnie ile, ale mój leżakuje już ponad 2 miesiące. Potem zostanie znów odesłany do Warszawy i po wakacjach zaczną po kolei rozpatrywanie wniosków dzieci szkolnych. Pani mi wmawiała, że w wakacje to jeżdżą tylko licealiści i prywatni pacjenci. A jak jej powiedziała, że moje starsze dziecko jeżdziło w wakacje i w podstawówce i w gimnazjum to gędę zatkała i nie umiała mi tego wytłumaczyć. Rzygać się chce ! ;-) No więc teraz pilnie poszukujemy miejscówki na wakacje :-( Zarąbiście :-( Nie wiem gdzie się podziejemy przy takiej ilości kasy jaką dysponujemy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani! Dzisiaj nikomu nie przesyłam buziaków, bo jestem przeziębiona i zarażam...gardło mnie boli tak,że ślimy nie moge przełykać i się cała trzęse.Zaraz odgrzeje rosół może cos pomoże,a musze być dzielna bo w pracy moja zmienniczka na urlopie. Trzymajcie sie cieplutko i zdrowiutko :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jesteście wszyscy?Ciężko pracujecie,czy znowu forum nie działa?Ja wpisy z wczoraj mogłam dopiero dzisiaj przeczytac, bo wieczorem się nie wyświetlały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim. Myślałam, że znowu będziemy musieli zakładać kolejny topik, ale całe szczęście się odblokowało...:) Od wczorajszego południa do teraz nie pojawiały się wpisy. Tulipanku pozdrawiam i zdrowia życzę....:) Wczoraj tak ...usilnie namawiałaś :) nas do odsłuchania Dody, że zrobiłam to i faktycznie piosenka o przyjaciołach jest niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Niunia :-)..ta piosenka Dody jest niezwykła.Co Kochana u Ciebie?Jakie plany na dzisiaj masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam pracę więc siedzę w domu na zaległym urlopie, zastanawiam się właśnie czy nie jechać do Szczecina dzisiaj do ubezpieczalni męża, ale przy tej pogodzie nic mi się nie chce. Masz rację całuśny Shaman pewnie obraził się na lbrak całuśnych pozdrowień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak pogoda dzisiaj nieciekawa za oknem..A do kiedy masz urlop Niunia?I gdzie teraz będziesz pracowała?W razie czego podaje Tobie swojego emaila marta-szczecin@o2.pl bo nie wszysko możemy,chcemy pisać na forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×