Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślicznabuzia

Termin na luty 2014 :) Zapraszam świeżutkie ciężarówki

Polecane posty

Gosciu...Prawde "mowiac" wszystko co napisalas to dla mnie jeden wielki bzdet :) Nie wiem czy kiedykolwiek bylas czy moze teraz jestes w ciazy ale chcialabym Cie poinformowac ze w "tym" czasie cialo kobiety zmienia sie pod wieloma wzgledami... Jedna z takich zmian jest pociemnienie i wydluzenie sie wlosow w roznych czesciach ciala. 80% kobiet zauwaza taka zmiane wlasnie na brzuchu (zwlaszcza w okolicach pepka)- po ciazy wloski te wracaja do stanu z przed ciazy. Radze poczytac na roznych stronach internetowych lub jeszcze lepiej... Zapytac o to lekarza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livvia_86
Ja też mam ciemne włoski wokół pępka. Strasznie mnie to wkurzało więc kilka wyrwałam :) Ponoć po ciąży się wycierają. Dziewczyny, jak dbacie o swój wygląd ? Stroicie się, malujecie. Ja zachęcam, żeby nie przestawać o siebie dbać, bo niestety wiele kobiet przeistacza się w "brzydkie nosicielki" przepraszam za stwierdzenie. Poznałam ostatnio dwie dziewczyny i się przeraziłam. Super laski zmieniły się w męczennice, choć wszystko u nich z ciążą w porządku to starania o siebie kompletnie poszły w zapomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livvia, ja na co dzień siedze w domku ( mieszkam za miastem ) nie codziennie spotykam się z przyjaciółmi i rodziną, ale jak już gdzieś się wybiorę to muszę wyglądać jak zawsze czyli pomalowana, wloski zrobione, dobrze ubrana i oczywiscie zawsze uśmiechnięta. Znajomi, przyjaciele i rodzina którzy wiedzą ze jestem w ciąży są pod wrazeniem mojego wyglądu wiele komplementów :):):):) z czego jestem zadowolona. Kolega męża twierdzi, że jeszcze nigdy tak dobrze nie wyglądałam jak teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livvia_86
Pomelo24 - i tak trzymać. Jak się siedzi w domu to można przy okazji dać skórze trochę odpocząć od make up-u. Smuci mnie widok koleżanek ciężarnych, które zapomniały, że mają lustro. A niestety tak się dzieje. Moja przyjaciółka w ciąży wyglądała tak dobrze, że umalowana była niezłą seksbombą ;) Pracowałam kiedyś w Ośrodku Pomocy Społecznej. Oczywiście to nie jest reguła , ale... Mężatki z dzieckiem na urlopach wychowawczych wyglądały jak staruszki z przekrwionymi oczami, sińcami pod i ciuchami z poprzedniej epoki (nie mówię o statusie materialnym), a młode "wpadki" nie rzadko samotnie wychowujące, jakoś potrafiły tak się zorganizować, że wyglądały promiennie, chodziły do zaocznych szkół, mimo niewielkiej ilości kasy ciuchy miały starannie dobrane, trochę dorabiały. Potrafiły poprosić rodzinę, czy koleżankę o pomoc w popilnowaniu dziecka... O czym to świadczy. O towarzystwie, w którym się owe poruszały. Mężatki często zamykały się w domu i narzekały, że mąż im nie pomaga... No bo one są żonami, matkami i wszystko wiedzą najlepiej. Hihi. Morał: jak się CHCE - to można. Trzeba wyjść do ludzi! Wiele kobiet mówi , że dziecko dodaje "sił" energii do życia... Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modliszka bardzo, bardzo gratuluję!!!!!:D wiem co to znaczy walczyć o Maluszka. Choć daleko mi do takiej drogi jaką Ty przeszłaś! gratuluję wytrwałości i przede wszystkim tego, że osiągnęliście upragniony cel:) a nawet x2!:D super;) 🌻 Dziewczyny olejcie gościa, bo komentowanie go, to woda na młyn...nie warto 🌻 Ja dalej jestem aktywna zawodowo, co motywuje do większej troski o wygląd. Także codziennie i makijaż i włosy są zrobione:) zresztą b.lubię się malować, więc dla mnie to przyjemność:) poza tym smaruję się systematycznie balsamami przeciw rozstępom. Czasem nawet zdarza mi się poćwiczyć:) Dziewczyny ćwiczycie mięśnie Kegla? ja nie zawsze o tym pamiętam;/ Wiecie jak to jest z pomalowanymi paznokciami przy porodzie? chyba muszą być zmyte? Livvia - we wszelkich Ośrodkach Pomocy Społ. jest niezły przegląd społeczeństwa. Jak widać i bez kasy można dobrze wyglądać. Trzymajcie się mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
Ja też nie przestaje o siebie dbać :) tylko cera mi się strasznie popsuła podczas ciąży :( :( :( ciągle mam jakieś wypryski i to szczególnie na czole :( buuu już nie wiem co robić i muszę to jakoś ukrywać podkładem gdyż jest tego sporo a ja lubię dobrze wyglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livvia_86
Bardzo polecam BIO OIL na twarz, brzuch, piersi, uda i pośladki. Działa przeciw rozstępom i świetnie nawilża. Nigdy nie miałam tak promienniej skóry jak po tym olejku. Stosuję na noc i rano mam piękną buzię :) Nie zapycha porów i rozstępy nie powinny się pojawić. Ważne jest aby używać zanim zacznie coś się dziać ze skórą. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=45713

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livvia ten bio oil jest jak oliwka, tak? bo ja nienawidzę tego tłustego filmu. Lubię jak się szybko wszystko wchłania;) a jaki jest zapach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kremów na rozstępy to ja również uzywam Bio oil oraz Pharmaceris-Foliacti, używan od 2 miesiąca. Kiedyś miałam dużą nadwagę, schudłam i nie obyło się bez rozstępów. Wiem, że teraz się pojawią ale mam nadzieje, ze te specyfiki pomoga mi chociaż 50% z walką z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
Ja na rozstępy nic nie używam :) po kąpieli tylko oliwka nivea dla dzieci lub balsam nawilżający i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livvia_86
Ja również na początku używałam oliwki dla dzieci, ale nie chcę żałować, bo póki co skóra nie jest jeszcze tak naciągnięta. A jak coś zacznie pękać, to już będzie za późno. Bio oil jest gęstą oliwką. Według mnie świetnie się wchłania. Mam suchą skórę, trudno mi ocenić czy do każdego typu skóry będzie okay. Na necie ma podzielone opinie, ja używam zapobiegawczo na rozstępy i nawilżająco na twarz. Zapach jest dla mnie bardzo łagodny i co najważniejsze nie śmierdzi rano jak spalony olej tylko już nic nie czuć, a po zwykłych oliwkach skóra nie pachnie najlepiej. Co do wydajności to już gorzej, ale smaruję tylko miejsca narażone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pierwsze rozstępy pojawiły się już ok. półtora miesiąca temu! Na piersiach! I to mnie boli! Smaruję się olejkiem na razie, ale niedługo się skończy. No a rozstępy nabierają coraz piękniejszego koloru :-( xxxxxxxxxxxx Co do włosów na brzuszku to ja też takie mam. Uroki ciąży ;-) Ale jest też plus, bo paznokcie u rąk mam piękne, długie i twarde :D xxxxxxxxxxxx A jak u Was z płcią dziecka? Chcecie wiedzieć? My z mężem zdecydowaliśmy, że chcemy niespodziankę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pierwsze rozstępy pojawiły się już ok. półtora miesiąca temu! Na piersiach! I to mnie boli! Smaruję się olejkiem na razie, ale niedługo się skończy. No a rozstępy nabierają coraz piękniejszego koloru :-( xxxxxxxxxxxx Co do włosów na brzuszku to ja też takie mam. Uroki ciąży ;-) Ale jest też plus, bo paznokcie u rąk mam piękne, długie i twarde :D xxxxxxxxxxxx A jak u Was z płcią dziecka? Chcecie wiedzieć? My z mężem zdecydowaliśmy, że chcemy niespodziankę :D Choć nie mówię, że jeszcze nie zmienimy zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modliszka Ja również gratuluję i rzeczywiście podziwiam wytrwałości :) Życzę duuużo duuużo zdrówka i żeby Dzidzia rosła jak na drożdżach ;) Ja również jestem aktywna zawodowo, co prawda jeszcze 5 dni i zamierzam wypoczywać ale tak czy siak nie zamierzam zaprzestać malowania i dbania o siebie, chyba, że będę siedziała w domku no to wtedy dam skórze odpocząć ;) Dziewczęta wiecie co??? Chyba dziś poczułam pierwsze kopniaczki, generalnie brzuch też mam nie za duży także Aga nie przejmuj się tym, wczoraj byłam u Siostry i mówi, że nic nie widać ciąży także może nie każdemu jest dane mieć duży brzuszek ;) Jeszcze może nas tak wystrzeli, że będziemy chodziły i narzekały jaki to on duży ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacja_nails
Witam, u mnie 19 tydz ciąży, termin mam na 3 lutego ale myślę, że poród odbędzie się w styczniu, bo najprawdopodbniej czeka mnie cesarka. Mogę się już szczycić jedną pociechą, 6,5 roczną dziewuszką, która także przyszła na świat przez cc. Kopniaczki czuję od zeszłego tygodnia, strasznie się martwiłam bo niby przy drugiej ciąży wcześniej czuć a okazało się że u mnie później niż w pierwszej. Co do płci, owszem chcemy wiedzieć ale to dopiero za tydzień, mieszkamy w UK i tu jeśli wszystko przebiega prawidłowo sa tylko robione dwa USG przez całą ciążę. Trzymamy kciuki aby się maleństwo do nas tyłkiem nie wypięło i pokazało co tam ma, żeby można było co nieco na powitanie przygotować. AA i też wymiotowałąm jak kot, czego w pierwszej ciąży nie było i schudłam 4 kg dopiero teraz wróciłam do wyjściowej wagi a nie jestem zbyt tęga, ale najważniejsze że wyniki z krwi ok. POzdrawiam wszystkie mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
Dziewczyny, w piątek mam rozmowę z dyrektorką w której powiadomię ją o ciąży... Kompletnie nie wiem jak mam zacząć temat :) poratujcie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczkawkropeczki
Hej dziewczyny jestem tu nowa i mam termin tak samo jak wy na luty, a dokładnie na 21.Tak ogolnie to czuje sie dobrze, ale ostatnio zaniepokoilo mnie takie cos, ze budzę się rano i chce mi się siku leżę na plecach i patrzę na swój brzuszek a tu... jakiś niewymiarowy! po prawej stronie od pępka górka która obniża się w lewą stronę od pępka! dosyc twarda i duża poszłam siusiu i sie zmniejszyła zrobiła bardziej miękka ale ciągle niewymiarowa ale już nie tak bradzo. czy to dzidzia przez pełny pęcherz nie miała miejsca i się w prawo przesunęła? to normalne? Aaa jeszcze jedno. jak się na stojąco odchylam plecami w tył i brzuszek mi się wypina to od pępka w góre do mostka mam taki wypukły wałeczek, nie wiem jak to nazwac, jak jakas miekka rurka co to może być?? Miala ktoras z was takie cos lub wie co to moze byc, dodam, ze nic mnie nie boli. Troche sie tym martwie, wizyte mam w piatek zobaczymy co lekarz powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdomi
Witajcie, ja też mam termin na 21.02 :) wiecie już kogo nosicie w brzuszku? Od jakiegoś tygodnia strasznie mnie bolą plecy,a tak to czuję się dobrze oprócz wybuchów złości na męża nad którymi staram się panować... czy dużo już przytyłyście i jakie duże macie brzuszki :)? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :))) Biedroneczka i Rdomi ja również mam na 21.02 - ale wydaje mi się, że szybciej pójdzie bo dziecko jest większe o tydzień niz powinno być. Co do płuci to u mnie niby dziewczynka ale jeszcze nie na 100% Ja codziennie rano tylko jak wstane biegam do toalety, w 2 i 3 miesiącu tez po nocach biegałam, teraz jakoś wytrzymuje do 7-8 rano. Biedroneczka i Rdomi duże macie już brzuszki??? ja to wogóle nie wyglądam jak bym była w ciąży :(( a już 5 mc się zaczyna Dziewczyny czy Wy jesteście aktywne sportowo bedąc w ciąży??? ja przedz ciążą duzo jezdziłam rowerem i spacerowałam (nordwalking) na początku ciąży przez wymioty i mdlości tylko spalam, leżałam.... od połowy sierpnia zaczełam jezdzić rowerem i spaceruje tylko zdecydowanie mniej. Myslę by zacząc jakies cwiczenia dla mam w ciąży, mozecie coś polecic??? Pozdrawiam i życzę Wam milego dnia :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdomi
Ja dużo chodzę na spacery,mam 5 letniego synka. Ze sportem dałam sobie spokój. U mnie niby też dziewczynka,ale na 100% będę wiedziała za tydz. bo idę do lekarza. Oprócz bólu pleców i humorów czuję się dobrze. Jestem na zwolnieniu w domku i odpoczywam :). Przytyłam ok 1-1,5kg. Brzuszek mam taki sobie w pierwszej ciąży miałam większy,ale każda ciąża jest inna. Pozdrawiam P.S skoro termin mamy na ten sam dzień to @ miałyście 14.05 :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Livvia 86>>> niestety wiele kobiet przeistacza się w "brzydkie nosicielki" przepraszam za stwierdzenie. Poznałam ostatnio dwie dziewczyny i się przeraziłam. Super laski zmieniły się w męczennice,>>> fajnie ci sie mowi, jakbys miala taka ciaze jak ja, to bys padla a nie dbala o siebie... To moja druga ciaza, pierwsza byla taka, ze jakbym nie byla w ciazy I myslalam sobei, ciaza to nie choroba... teraz jestem w drugiej I nie zycze ci zebys przechodzila to co ja... a wtedy zobaczysz jak dasz rade zabdac o siebie..., napisalam tutaj, bo juz nie moge czytac takich wszystko wiedzacych I przemadrzalych bab....Nie oceniaj, bo kto wie, co cie jeszcze spotka, a wtedy ostatnia rzecz to bedzie makijaz, kremiki i depilacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężatki z dzieckiem na urlopach wychowawczych wyglądały jak staruszki z przekrwionymi oczami, sińcami pod i ciuchami z poprzedniej epoki (nie mówię o statusie materialnym), a młode "wpadki" nie rzadko samotnie wychowujące, jakoś potrafiły tak się zorganizować, >>> dodam jeszcze do tej wypowiedzi. Jeszcze nie urodzilas a juz wszystko wiesz. Zobaczymy jak tobie dziecko i zwiekszosne wydatki na nie, a moze i jego czeste choroby, a przy tym moze i brak czasu i checi ze strony rodziny na bawienie twojego dziecka, wplyna na twoj wyglad... Oceniasz kobiety, o ktorych zyciu nic nie wiesz, wiesz tylko to co na wierzchu, a tak naprawde nie wiesz jakie naprawde jest ich zycie. Co za brak szacunku do ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam kiedyś w Ośrodku Pomocy Społecznej. >>> dobrze, ze juz tam nie pracujesz, bo praca w takich miejscach wymaga empatii, ktorej ty nie masz. Takie jak ty pozwalaja, zeby na ich oczach rozgryway sie rodzinne tragedie, jak katowanie kobiet i dzieci, a jak sie zdarzy tragedia, ze np facet zatlucza kobiete na smierc, to wtedy jak to sie stalo, pytania. Nie wiesz nic o zyciu kobiet, ktore spotkalas, nie masz pojecia, co przezyly, z czym sie spotkaly, jakie tragedie mialy, ze byc moze prawie im sie nie chce zyc, a co dopiero malowac. Ale skad moze wiedziec to taka zimne babsko jak ty... Uczymy sie empatii, zrozumienia dla innych i przestajemy oceniac, gdy sami dostaniemy wystarczajaco mocno po d***e, ty widac, zostalas jeszcze za malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdomi
Jednym kobietą w ciąży chce się bardziej dbać o siebie drugim mniej każdej sprawa...ja pod koniec ciąży mało dbałam o siebie bo prawie z łóżka nie wstawałam. Mamy tu rozmawiać o naszych ciążach, a nie jest to forum o piękności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja miałam @ 14.05. Tydzień później poszłam do ginekologa, powiedział żeby działac w weekend. Za 3 tygodnie zrobiłam test i dwie kreski. Strzała w 10! Za pierwszym podejsciem :))))) Wczesniej miałam okres co równiótkie 28 dni i nie stosowalal zadnej antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacja_nails
biedroneczkawkropeczki ja nie miałam we wczesnych miesiącach niczego takiego jak Ty, dopiero później jak już bobas był duży ( tzn w pierwszej mojej ciąży, bo teraz to zbyt wcześnie chyba by zobaczyć dzidzię poruszającą się przez powłoki brzuszne) ale myślę że nie masz powodów do obaw, bo pewnie skoro macica się powiększa to narzady wewnętrzne się przesuwają, uwypuklają i stają się bardziej widoczne. Tak myślę ;) A czy któraś z Was miała @ 5.05??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdomi
Nam też z mężem udało się za pierwszym razem, ale nie wiem dokładnie kiedy zaszłam w ciążę bo staraliśmy się dokładnie co 2 dzień ;). A jak się czujesz,aż nie możliwe,że znalazłam kogoś kto jest w tym samym tyg i dniu ciąży co ja :). Bardzo się cieszę. Widać po Tobie, że jesteś w ciąży? przytyłaś? pracujesz? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rdomi --> nie pracuje, jestem na zwolnienia, na początku zle się czułam i później już nie wracałam do pracy. Przytyłam 3 kg, ale przez wymioty na początku schudłam 3 kg czyli waga normalna. lekarz mi ostatnio zasegurował bym tyła 1 kg tygodniowo, ale nie wim czy wiecej nie bede przybierac.Troszkę brzuszek widac, najbardziej wieczorem. Rdomi ile masz lat? jeśli można spytać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 24. Ja na początku schudłam 1 kg, a teraz mam ok 1,5 kg więcej niż przed ciążą. W żadne spodnie się już nie zmieszczę niestety. Czujesz już ruchy dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×