Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślicznabuzia

Termin na luty 2014 :) Zapraszam świeżutkie ciężarówki

Polecane posty

Zgredzio, a podałabyś maila, to podesłałabym swoje dane z fb:-) bo nie umiem Cię zidentyfikować na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu czy wy normalne jestescie zeby podawac tu swoje dane?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dziewczyny zdjęcie w tle to moja uśmiechnięta Zuzanka, Monika Skrzypczyk (Janeczek ) Gosciu, podajemy zaledwie imię i nazwisko więc to całkiem normalne sądzę :P Numeru buta nadal nikt nie zna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny sprawdziłam i wystarczy w wyszukiwarkę fb wpisać ciężarówki :) Luty 2014 :D i wyświetli Wam się nasza grupa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małamaja jak założyć konto z pseudonimem? bo mi woła przy rejestracji, ze trzeba podac prawdziwe imie i nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ! A co tu taka cisza? Piszcie co tam u was. Smialo mozecie tez dolaczyc do grupy na fejsie. Jest o niebo lepiej niz na kafe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
ja nie mogę znaleźć grupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisz ciezarowki luty 2014 i powinnas znalesc albo zapros Zgredzia do znajomych ( podala swoje imie i nazwisko wyzej ) i ona ciebie doda do grupy. Pozdr Dziewczyny po cc jak u was jest z krwawieniem/plamieniem? Moj polog niby dobiega konca a ja dalej plamie z roznym natezeniem. Wizyte do gina mam dopiero na MAJ ! A w nastepnym tyg chyba pojde prywatnie bo nie wiem czy mam sie martwic czy co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala- ja po cc krótko krwawiłam, a potem delikatnie plamilam przez jakies 5 tyg. Dokl. 6 tyg po porodzie moja macica byla juz jak nowa;) ja tez nie moge znalezc tej grupy. Wysłałam maila do Moniki zeby mnie dolaczyla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
mi krwawienie znikło po 4 tygodniach, a potem miałam taką żółtawą wydzielinę i jutro mam już wizytę u ginekologa po połogu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2607
któraś z Was stosowała tabletki Azalia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka 11
Możecie raz jeszcze podać link do pasów poprodowych, które polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) dziewczyny dzis zrobilam test ciazowy, wykazal 2 kreski. Nie wiem co teraz robic ? Czy mam zaczac brac kwas foliowy ? I kiedy umowic sie do gin ? Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inishmore to rozbój z tymi szczepionkami! Zgredzio wysłałam prośbę o dołączenie do grupy ;) Monika K. Sarenko mnie też kafeteria denerwuje, źle mi się tu pisze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BebiBabu wyślij jeszcze raz zaproszenie bo nic takiego nie widzę. Sorki ale rzadko tu zaglądam, najlepiej jeśli chce ktoś dołączyć na fb to żeby wysyłał mi na fb prywatne wiadomości, że jest z Kafeterii to wtedy będę wiedziała kto to i będę Was akceptować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mebelmania
Wpisz w dowolną wyszukiwarkę „Mebelmania” i wybierz zakładkę „meble dziecięce i młodzieżowe” - znajdziesz tu świetne meble dla dziecka i nie tylko. Polecam głównie ze względu na cenę system Bajka (pięknie urządzony cały pokój za niecałe 1900zł – w skład zestawu wchodzą łóżko, szafa ubraniowa, regał i komoda - wszystko osobno wycenione, więc można zamówić pojedyncze elementy) a dla ceniących przede wszystkim bardzo wysoką jakość polecam system bajkowych antresoli z systemu Zamek, całej kolekcji z systemu Princess oraz wiele innych cudnych mebli dla Twojego dziecka. Zapraszam serdecznie po spełnienie marzeń Twojej pociechy! Pozdrawiam Mebelmania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie mamy, ja chciałabym się bardzo z Wami podzielić moim porodem. Urodziłam bliźniaki i do tego - naturalnie. Opisałam swój poród na portalu dla mam i bardzo chciałabym, jeśli oczywiście chcecie, abyście przeczytały. Jest to dla mnie ważne, bo moje córeczki są dla mnie najważniejsze na świecie :) Serdecznie zapraszam: http://dumnamama.pl/dziekuje-bogu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×