Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Mnie od dwóch dni boli podbrzusze po lewej stronie, zaczynam się martwić, musiałam dziś wziąć nospe.Jutro idę na wizytę do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia macica Ci się rozrasta to może od tego ten ból. Dobrze że jutro masz wizytę to się wszystkiego dowiesz. Masz rację Ewelo. U mnie z 6 zapłodnionych zaczęło się dzielić 5 a tylko dwie były dobre a te co zostały to klasy ab i b. Lekarz powiedział że skoro przetrwały do blastocysty to mają szanse dalej się rozwijać ale boję się że czeka mnie kolejna stymulacja. Mi nic nie kazali mierzyć i sprawdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiak u nas karzą mierzyć nie wiem czy wszystkim ale mi kazali i mojej koleżance też ona miała pobranych 14 komórek. Moje zarodki o ile mogę je tak nazwać bo embriolog nie mówiła zarodki tylko komórki z oznakami zapłodnienia a to podobno różnica i one muszą dotrwać do piątej doby i strasznie się boję zeby przetrwał chociaż jeden.Jutro jeszcze raz zadzwonię do kliniki żeby się dowiedziec coś więcej o nich czy na prawdę 4 się zapłodniły i czy w ogóle się dzielą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsza betka to 222 ;) Beciunia moja kochana ;) hihihi ;) Szczęście mnie rozpiera ;) Wszystkim staraczkom życzę tego uczucia! Warto walczyć, naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DoKa zeczy ci z calego serducha podwójnego cudu super przyrost bety jak na48 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak asiak ja czekalam na transfer i wyszlo mi tak z 2 miesiace. Tez musialam mierzyc brzuch i sie obserwowac.dzisiaj 5 dpt i boli mnie brzuch jak na @. Chyba przez to ze wybralam sie na zakupy i troche wiecej pochodzilam,ale nie dzwigalam. Polozylam sie i mam nadzieje ze nic zlego sie nie dzieje. Ewelo 4 ladny wynik. Ja mialam 4 blastocysty. Tobie tez napewno tyle zostanie. Mam nadzieje ze ten moj maly fasolek sie zagniezdza. Moj maz ciagle mowi ze to bedzie chlopak. Oby bylo chociaz jedno i zdrowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala będzie (będą) zobaczysz całe i zdrowe :) życzę Ci tego z całego serca doka no i widzisz wszystko świadczy o tym że jest ok i wszystko jest tak jak być powinno a przyrost bety piękny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelo nie mialam,ale moj doktor wolal poczekac w sumie on ma taka metode. Zostanmy rodzicami ale ja nie robilam jeszcze bety :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala u mnie wszystko wskazuje na to że wszystko wraca do normy nawet od wczoraj moja waga spadła o kilo byłam w szoku a brzuch od punkcji pomniejszył się o 5 cm i czuję jakby to wszystko ze mnie uchodziło i ja jestem taka lżejsza a dzisiaj to brzuch leciutko jak nacisnę to taki troszke obolały ale nie mam żadnych bóli i mam nadzieję że to wszystko potwierdzi jutrzejsze usg i bedę mogła juz teraz zabrać ze sobą jedną moją kropeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelo czekamy na wiadomości jak tam komóreczki czy się dzielą. Jutro na pewno będzie ok i w niedziele będziesz już mamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelo, niedziela będzie Twoim szczęśliwym dniem, zobaczysz ;) X Olala Kiedy pierwszy raz testujesz? Moje kciuki zaciśnięte za Ciebie! X Dziękuję Wam za mile słowa ;) Będę Was informowała o postępach ;) I ciągle będę powtarzała, czy wiara jest większa, mniejsza czy okresami jej już brak, nigdy nie przestańcie działać i walczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelo super ze juz dochodzisz do siebie :-) doka pierwsza krew robie w poniedzialek. Powiem wam ze tym razem ten czas szybko mi zlecial chociaz dzisiaj dopiero 6dpt. Moze dlatego ze nie leze ciagle ze zyje sobie tak jak kiedys tyle ze wiecej sie oszczedzam. Wczoraj jak pisalam bolal mnie brzuch tak jak na okres. Piersi juz nie bola tak mocno tylko sutki sa jakies takie twarde i wrazliwe. Ale to pewnie po lekach. Asiak a jak u Ciebie dlaczego masz czekac na kolejne podejscie? Zosia zagladasz tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo lekarz powiedział że muszę odbudować endometrium i od przyszłego cyklu mam 2x1 estrofem +encorton. Byłam u niego w 5 dc i powiedział że za późno że muszę zacząć od 2. Martwię się bo zarodki zostały klasy ab i b ale lekarz powiedział że skoro dotrwały do blastocysty to mają szansę. W tym miesiącu próbujemy naturalnie. Może poszczęści mi się jak u Doki ;) Jak myślicie czy pęcherzyk ma szansę urosnąć bez stymulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow monisia tak bardzo ci zazdroszcze. Tez juz bym chciala takie usg miec. Ale nic mi nie pozostalo to czekac do poniedzialku na badania. Od wczoraj pobolewa mnie brzuch. Dzisiaj od czasu do czasu cos zakluje. Ewelo pochwal sie wynikem zarodkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia super !!! olala trzymam kciukasy za betkę :) ja dzwoniłam do kliniki a więc pani embriolog wszystko mi wytłumaczyła że mamy 4 zarodki po pierwszym podglądzie ale dziś już więcej się nie dowiem bo oni nie mogą codziennie do nich zaglądać bo by je narażali na światło itp.więc jutro na wizycie dowiem się wszystkiego odnośnie siebie i moich kropeczek :) wizyta o 9 ale ze mam 80km to zanim wrócę to trochę mi zajmie więc na pewno jak tylko wrócę to wszystko wam opiszę Zosia co u Ciebie ? czytałam na forum o clo twój wpis ale odezwij się tutaj bo dziewczyny ciekawe jak tam się masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia super ja jutro mam pirwsze usg 25dpt a ty ktory ciekawa jestem co zobacze cholernie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoKa ja dzisiaj i mam takiego strach ze szok msrtwie sie bo nie mam zadnych objawów ale to chyba za wczesnie rano bylam na badaniach prog.i bety odbieram po15 i wizyte mam ok 16 chyba zejde na zawal hehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestem po kontrolnym usg więc hiperka mi nie grozi i mamy transfer w niedzielę :) i wiecie co dziś już nie było 4 zarodki tylko 5 !!! wszystkie podzielone na 6 i 8 nie wiem jak to fachowo się nazywa :) i pani embriolog powiedziała że są b.ładne :) tak bardzo się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×