Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

ewelo to teraz odpoczywaj :-) u mnie dzisiaj 9 dzien i mam mega bole brzucha.nie boli caly czas, ale jak zlapie to az sie zegne w pol. Takie klucia i jakby przy @. Sluz jak aplikuje luteine lekko ale to lekko brazowy. Mozna by powiedziec jak kawa z bardzo duza iloscia mleka. Jutro wazny dzien. Buziaki i dobrej nocy ide Polakow ogladac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala powiedziały mi panie pielęgniarki ze kiedy będę czuła jakies bóle brzucha to żebym łyknęła nospę więc jak tak czujesz to wez nospe ona nie zaszkodzi a ból przejdzie i macica nie będzie się nie potrzebnie kurczyć. A ty robisz sobie zastrzyki clexane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi bo Wam podają zarodki np. 4aa czy 5 bb. Czy w każdej klinice jest takie oznaczenie zarodków. Bo mi lekarz tylko powiedział że mam zarodki ab i b. Czy to oznacza że one są gorsze niż np. 5 bb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala ja mam własnie robic po transferze i też do bety. asiak ta liczba z przodu tak jak u mnie jest to 5 to oznacza dobę mi został on podany w piątej dobie jako blastocysta ale powiem ci szczerze że jesli chodzi o te literki to też jestem w tym zielona. A twoje zarodki do której doby się rozwijały ? w której dobie miałaś transfer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jeden zarodek zamrozili wczoraj był taki jak ten który mam w sobie a pozostałe 3 są dalej trzymane żeby osiągnęły poziom blastocysty bo wolniej się dzielą i dziś albo jutro będą mrożone. Mam dzwonić w środę do embriolog w tej sprawie. Pani embriolog powiedział na rozmowie przed transferem że mamy ładniutki zarodek ale wiecie że nawet to nie daje gwarancji ale ja mocno wierzę że mały kropuś rozgości się w moim brzuszku na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak ty w 5 dobie miałam podany ale dopiero na następny dzień mi zadzwonili że dalej się dwa rozwijały i je zamrozili to nie wiem czy jeszcze w tej 5 dobie czy w 6 dobie mrozili. A teraz jak byłam na wizycie to mi lekarz powiedział że jeden jest klasy ab a drugi b i że skoro dotrwały do blastocysty to mają szansę dalej się rozwijać. Ty na razie o tym nie myśl tylko odpoczywaj i dbaj o siebie. Trzymam mocno kciuki za dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie w którym dniu po transferze można zrobić już betę lub test. Dzisiaj transfer to kiedy coś będzie wiadomo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu musi być równe dwa tygodnie od punkcji . Ja punkcje miałam 9 a bete mam robić 23go.Ja transfer miałam wczoraj to ty bete pewnie powinnaś zrobić dzień po mnie :) ale może wyjśc juć wczesniej ale ja poczekam tak jak kazali i zrobie 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po pierwszej wizycie :) Karta ciąży założona, maleństwo osadzone bardzo dobrze, jak stwierdził lekarz w bezpiecznym miejscu, jajeczko pełne ale ma dopiero 7,5 mm i ja tam jeszcze nic nie widziałam. Za dwa tygodnie mam przyjść na kolejne usg. Dostałam dodatkowo: duphaston 2x1, wit E400 1x1, Wit magne B6 3x1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati7700
DoKa jeszcze raz moje gratulacje to teraz pelen relaksik ja tez mam podglad w piatek za 2tyg. Masz termin porodu bo my mamy nie wielks roznice chyba ja zaczelam dzisiaj 6tc.termin mam na 11.05.2015 a transfer byl 18.08 i lekarz mowil ze dodaje sie dwa tygodnie do dni od transferu i tak mi wyliczyl a tobie ten twoj cod jak wyliczypozdrawiam a masz karte ciazy juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala874n
dziewczyny bhcg 93,5 za dwa tygodnie mam wizyte u doktorka :-) najgorszy jest ten bol brzucha. Najbardziej jak chodze. W tym tygodniu mam tylko 1 dzien pracy i chyba zabiore urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak33
Olala gratuluje :) Oby beta dalej rosła :) Super że Ci się udało!!! Uważaj na siebie i weź urlop. Odpoczywaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala bardzo gratuluję! Super! :) :) x Pati7700 ja mam termin na 15.05.2015 :) Kartę ciążową też już mam założoną :) Nasze dzieci będą "bykami" :) A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala weź sobie lepiej zwolnienie jak Cię brzuch boli, po co urlop marnować? Przecież już możesz sobie wziąć z kodem B - 100% płatne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojego gina bede dopiero za dwa tygodnie. Wiec od niego zabiore. A w pracy przez te dwa tygodnie bede chyba trzy razy. Zobacze moze bedzie lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala ogromne gratulacje i wez sobie nospę tak mi kazali w klinice gdyby brzuch bolał bo to lek bezpieczny dla ciężarnych i pomoże ci na to. Doka gratulacje karty teraz już oficjalnie jestes w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoKa to mamy terminy blisko tak beda byczki a u nas w domu maz moj z 01.05 a ja 17.05 wiec bedzie trzeci byczek w domu hehe pozdrawiam trzymaj sie cieplutko a jestem z radomia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala moje gratulacje super a teraz niech rosnie beta i brzunio twoj gratulacje jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala a masz jakieś objawy które wcześniej wskazywały na to że się udało ? Ja się zaczynam bać za tydzień testuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelo nie mam objawow. Tylko od 5 dpt strasznie brzuch mnie boli. Tzn jak leze i odpoczywam jest spoko. Gorzej jest jak duzo chodze. Tak to nic nie czuje. Narazie to do mnie nie dochodzi. Uwierze za dwa tygodnie po wizycie. Ogolnie staralam sie nie lezec tyle co za pierwszym razem. Zylam normalnie hehe :-) wszyscy naokolo mnie mowili ze wygladam inaczej.w piatek jak przyszlam do pracy to tak stwierdzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelo kochana tylko spokojnie. Dopiero 2 dpt. Odpoczywaj,ale tez rob wszystko tak samo tylko nie dzwigaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala wiem i nie fiksuje bo to jest gorsze niż normalnie podejśc do tego zresztą tak mówili w klinice żeby nie leżeć plackiem żyć normalnie tylko własnie o tym dzwiganiu mówili ze nie wolno i się przemęczać i ja też żyję normalnie nie ze leżę i tyle .Ty w którym dpt robiłaś bete i ilu dniowy zarodek miałaś podany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dopiero za dwa tygodnie mam wizyte i wtedy mam zrobic znowu bhcg i progesteron. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i zobacze cos na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala gratulacje przeciez dla pewnosci mozesz sobie sama zrobic bete po dwuch dmiach i skontrolowac przyrost ja np.mialam zrobic w 14dpt bete 16dpt bete i prog dzwonic z.wynikami bo to wazne przyrost noi prog. A w 25 dpt bete prog. i usg i widac juz wszystko bylo bo ja bete w 14 1197 ml 16-3370 a 25 prawie 34000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm sama nie wiem. Troche sie boje. Czadami mysle zeby wyluzowac i poczekac na wizyte czasmi zeby juz teraz sprawdzic. Moze to zrobie w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×