Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Olala boisz sie jak kazda z nas u mnie to byl 7 szczesliwy transfer i uwierz przed każdym odbiorem wyniku trzeslam sie jak galareta i dalej sie martwie i czekam do nastepnego piatku jak na zbawienie bo wtedy ide na kolejne usg uwierz rozmawialam z dziewczynami po takich przejsciach i do dnia porodu sie denerwowaly pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak33
Hej dziewczyny! Ewelo jak się czujesz? Olala powtarzasz dzisiaj betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala wszystko będzie dobrze zobaczysz :) ale bete powtórz w mojej klinice musi się powtórzyć po 48 godzinach i dostaje się skierowanie na 2 darmowe bety to musi być. asiak dzięki kochana ze pytasz :) Ja czuje się ok tzn mam cyce jak donice :) ale to od tych hormonów i czasem mnie mdli i na tym koniec a jak zaczyna mnie bolec brzuch to od razu łykam nospe tak kazali żeby macica nie potrzebnie się kurczyła więc zaraz brzuch już jest ok ale w sumie 2 razy tak zaczynał mnie pobolewać. A Ty jak tam się masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze dzwoniłam do kliniki odnośnie mrozenia naszych zarodków i jeden nam obumarł :( ale byłam na to przygotowana bo już w niedziele embriolog mówiła że jest słabiutki więc zamrozili 3 zarodki a czwarty mam w sobie.Zarodki zamrożone to 2 blastocysty BB i jedna blastocysta CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie na takich przepisow ze musze bhcg powtarzac co 48 h. Poczekam do wizyty jednak. Dziewczyny co ma byc to bedzie, a wierze ze bedzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritka7
Siwa- dziękuję ci bardzo..:-) maly jest slodkii..podam ci mojego emaila: elza.s@wp.pl odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli widać że z tą betą to zalezy d kliniki olala pewnie że teraz już musisz myslec pozytywnie i musisz poczekac do wizyty a czas pewnie będzie się dłużył ale najwazniejsze JESTEŚ W CIĄŻY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikulec
Ritka, gratulacje! Dużo zdrówka dla maleństwa a dla rodziców duuuużo snu :) Docieracie się razem? Bo ja mam małego terrorystę, zasypia na rękach i dopiero potem mogę go przenosić do łóżeczka, na trzeźwo nie da rady. W nocy budzi się 2 razy ale z rana już problem, potrafi nie spać do około południa. Ale słodziak niesamowity :) W przyszłym tygodniu już miesiąc skończy. Strasznie szybko ten czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekne dwie czerwone krechy :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) szal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mnie rozklada.gardlo mnie boli, mam kaszel. Wszystkie miesnie bola. Nie wiem co moge zabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala jeszcze raz gratulacje ;) super! Wosku teraz do łóżka, leż i się wygrzewaj. Herbata z miodem i cytryną i czosnku zjedz sporo. Kuruj się szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala zrób fotoska testowi, będziesz miała pierwsze zdjęcie do albumu ciążowego :) Ewelo jak się czujesz? Pati, Monisia co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mysle caly czas co u mnie w brzuchu sie dzieje nie daje zadnych objawow z jednej strony sie ciesze a z drugiej martwie choc to dopiero 7tc wiem ze nie wszystkie maja objawy moze ja należę do tej drugiej grupy bez objawowej ale mamy problemy najpierw zeby stymulacja sie powiodla potem zeby sie zaplodnily potem zeby beta wyszla zeby ladnie przyrastala potem zeby serduszko bilo i zeby zostalo z nami na 9miesecy masakra ile stresow. Doka jak u ciebie jakies objawy ciąży pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati nie jestes sama. Ja tez sie martwie, teraz jeszcze rozlozyla mnie grypa. Gardlo mi boli glowa peka. Asiak hehe juz zrobilam :-) moj pierwszy pozytywny test. Mega uczucie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala kuruj sie podobno mowia ze lezenie ciepka herbata z miodem i cytryna na kaszel syrop z cebuli podobno jak nie przechodzi ze 2-3 dni to do lekarza a i pentanol pidobno ma jakies leki dla kobiet w ciąży tak pisalo na którymś forum czytalam musisz zobaczyc w aptece ten pentanol pozdrawiam kuruj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala na innym forum dziewczyna pisze że na przeziębienie bierze appap, paracetamol, prenatal grip care. Ona jest mniej więcej w tym samym tygodniu co ty. No i domowe sposoby mleko z miodem, czosnek, herbata z cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala strasznie się ciesze że ci sie udało !!! asiak ja czuję się ok troche codziennie mnie mdli ale mam to od czasu kiedy zaczęłam brac ten estrofem i encorton one chyba na mnie tak działają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy Wy wszystkie po transferze seuezycht zarodków bierzecie estrofem? Pytam bo w mojej klinice zalecają tylko przy crio. Tujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja już weszłam w 10 tydzień, w poniedziałek idę na wizytę i zobaczę jak maluszek rośnie.Mdłości malutkimi kroczkami odchodzą ale jeszcze potrafią zniszczyć cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelo ja tez mam momenty kiedy mnie mdli. Tez mysle ze to po estrofemie bo na ciazowe mdlosci to chyba zaszybko co? lezakuje sobie. Jejku jak ten czas do wizyty sie dluzy.jeszcze caly tydzien.masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala masz tez wizyte w piatek za tydzien jak ja? Ale u ciebie to chyba 1 usg tak pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia kiedy mialas transfer? W 5 dobie blastocysty. Pytam bo bylam w srode u prof.i on mi powiedzial ze teraz weszlam w 7tc od poniedzialku tak mi obliczyl i juz sama nie wiem ja transfer mialam 18.08.2014. blastocysty a lekarz co bylam na usg powiedzial ze tp to 11.05.2015 juz sama nie wiem na usg z zeszlego piatku pisze 6 tc zarodek byl 3,6mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, miałam podaną blastocystę w 5 dobie.Ostatnią miesiączkę miałam 10 lipca, punkcję miałam 23 lipca a transfer 28 lipca. Dziś mam 10 tydzień i 1 dzień. Lekarz liczy tygodnie od ostatniej miesiączki a nie od transferu.Mi wyliczył termin ma 16 kwietnia 2015. Ja ostatnie usg miałam 11 września to był równo 9 tydzień i maluszek miał 24mm.Następna wizyta w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala no ja odkąd biorę te tabletki to mnie mdli i nie na ciąże to jest bo juz przed transferem mnie mdliło a dokładnie od punkcji kiedy zaczęłam je łykać no ale trudno jak trzeba łykac to łykam bez gadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pati wizyte mam 30 tak napisalam ze tydzien ;-) tak to pierwsza wizyta. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×